Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń do Saula wczoraj obejrzałem ostatni odcinek, szkoda, że już koniec. Zdecydowanie jednak lepiej się oglądało wyczekując cały tydzień na kolejną część jak kiedyś dawno temu w telewizji niż tak hurtowo jak to bywa na tej platformie strumieniowej 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja specjalnie czekam, aż będą już dostępne wszystkie odcinki ostatniej serii, żeby obejrzeć całość w kilka wieczorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOM GUCCI reż. Ridley Scott, Film zebrał bardzo średnie noty, głównie ze względu na scenariusz i reżyserię. Co wydaje się być podejrzane głównie na myśl o reżyserze, więc postanowiłem go obejrzeć.

Jared Leto i Lady Gaga, zagrali koncertowo. Oscarowe role.Reszta obsady na bardzo wysokim poziomie; Pacino, Driver, Irons.

Polecam!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

A ja specjalnie czekam, aż będą już dostępne wszystkie odcinki ostatniej serii, żeby obejrzeć całość w kilka wieczorów. emoji6.png

Spoko co kto lubi, uważam, że cały 6 sezon trzymał poziom. Szczerze mówiąc o wiele lepiej mi się oglądało ten serial niż ostatnią serię BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi klimat Predatora, polecam obejrzeć film Prey. Dobrze nakręcony film akcji. O wiele lepszy niż poprzednie predatory.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

DOM GUCCI reż. Ridley Scott, Film zebrał bardzo średnie noty, głównie ze względu na scenariusz i reżyserię. Co wydaje się być podejrzane głównie na myśl o reżyserze, więc postanowiłem go obejrzeć.

Jared Leto i Lady Gaga, zagrali koncertowo. Oscarowe role.Reszta obsady na bardzo wysokim poziomie; Pacino, Driver, Irons.

Polecam!

Też obejrzałem ostatnio. Super mnie nie zachwycił, ale obejrzałem cały bez ziewania. Trochę naciągane 7/10 😉


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dokładnie tak samo. Film OK, ale bez rewelacji. Jared Leto trochę moim zdaniem przeszarżował a Al Pacino zagrał jak zawsze gra Al Pacino . Adam Driver najbardziej mi się w tym filmie podobał aktorsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pojedynek reż. Ridley Scott, Film opowiada historię ostatniego pojedynku sądowego, który miał miejsce we Francji w roku 1386 pomiędzy Jean De Carrouges, a Jacques Le Gris. Otrzymujemy trzy wersje historii widziane oczami wspomnianych bohaterów pojedynku oraz żony Jean'a De Carrouges'a Marguerite.

Ogólnie niezły, świetne zdjęcia Dariusza Wolskiego oraz dialogi. Nie porwał mnie, ale 7/10 dam.

 

5 godzin temu, evilym napisał(-a):

Też obejrzałem ostatnio. Super mnie nie zachwycił, ale obejrzałem cały bez ziewania. Trochę naciągane 7/10 😉

Film sam w sobie do obejrzenia na raz, może dwa razy. Ja jestem zachwycony Gagą, to jak ona świetnie rozwija się aktorsko i komediowym talentem Jareda Leto, który bawił mnie do łez w tym filmie.

2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dla mnie dokładnie tak samo. Film OK, ale bez rewelacji. Jared Leto trochę moim zdaniem przeszarżował a Al Pacino zagrał jak zawsze gra Al Pacino emoji6.png. Adam Driver najbardziej mi się w tym filmie podobał aktorsko.

A w moim przekonaniu pokazał świetny talent komediowy 🙂 Jak przypomnę sobie jego mroczną rolę Niandera Wallace w Blade Runner 2049 i inne jego świetne kreacje, to wiem, że mamy do czynienia z "kameleonem", który potrafi się wcielić dosłownie w każdego i każdą rolę dźwiga. 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dla mnie dokładnie tak samo. Film OK, ale bez rewelacji. Jared Leto trochę moim zdaniem przeszarżował a Al Pacino zagrał jak zawsze gra Al Pacino emoji6.png. Adam Driver najbardziej mi się w tym filmie podobał aktorsko.

Zgadzam się. Byłem sceptycznie nastawiony do Drivera po roli w SW, ale w każdej kolejnej produkcji daję radę. A o dziwo najbardziej podobał mi się w komedio-dramacie Powiedzmy sobie wszystko, który obejrzałem rok temu a jest to film z przed Gwiezdnych Wojen...

 

3 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

Film sam w sobie do obejrzenia na raz, może dwa razy. Ja jestem zachwycony Gagą, to jak ona świetnie rozwija się aktorsko i komediowym talentem Jareda Leto, który bawił mnie do łez w tym filmie.

A w moim przekonaniu pokazał świetny talent komediowy 🙂 Jak przypomnę sobie jego mroczną rolę Niandera Wallace w Blade Runner 2049 i inne jego świetne kreacje, to wiem, że mamy do czynienia z "kameleonem", który potrafi się wcielić dosłownie w każdego i każdą rolę dźwiga. 

Nie dziwota że dostał już Oscara a wielu innych, bardziej znanych czy szanowanych - nie (chociaż z drugiej strony Oscary nie są jakimś wyznacznikiem jakości...).

Wybiera sobie (albo jest wybierany) do bardzo charakterystycznych ról. Ale zawsze jak jest w obsadzie to można się spodziewać dobrego i ciekawego aktorstwa.

 

I dobrze, że przypomniałeś mi o Ostatnim Pojedynku... muszę obejrzeć.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Ostatni pojedynek reż. Ridley Scott, Film opowiada historię ostatniego pojedynku sądowego, który miał miejsce we Francji w roku 1386 pomiędzy Jean De Carrouges, a Jacques Le Gris. Otrzymujemy trzy wersje historii widziane oczami wspomnianych bohaterów pojedynku oraz żony Jean'a De Carrouges'a Marguerite.

Ogólnie niezły, świetne zdjęcia Dariusza Wolskiego oraz dialogi. Nie porwał mnie, ale 7/10 dam.

 

5 godzin temu, evilym napisał(-a):

I dobrze, że przypomniałeś mi o Ostatnim Pojedynku... muszę obejrzeć.

 

Też na mojej liście filmów do obejrzenia. Zwiastun był bardzo zachęcający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jared Leto najlepsza rola to "Witaj w klubie", zresztą cały film super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, trollu napisał(-a):

Polecam, dialogi, muzyka, tempo akcji 

8021051.3.jpg

Byłem dzisiaj ,świetny polecam 👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w końcu poszedłem do kina na Elvisa. Świetne kino rozrywkowe, film może był delikatnie przydługi, ale dalej akceptowalnej długości. 

Austin Butler, którego oglądałem pierwszy raz - dosłownie został Elvisem, Hanks - taki oślizgły agent również mu super wyszedł.

Muzyka, głos, realizacja, no wszystko mi pasowało. Polecam z czystym sumieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2022 o 15:39, Autor1984 napisał(-a):

Ostatni pojedynek reż. Ridley Scott, Film opowiada historię ostatniego pojedynku sądowego, który miał miejsce we Francji w roku 1386 pomiędzy Jean De Carrouges, a Jacques Le Gris. Otrzymujemy trzy wersje historii widziane oczami wspomnianych bohaterów pojedynku oraz żony Jean'a De Carrouges'a Marguerite.

Ogólnie niezły, świetne zdjęcia Dariusza Wolskiego oraz dialogi. Nie porwał mnie, ale 7/10 dam.

 

W dniu 18.08.2022 o 21:48, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Też na mojej liście filmów do obejrzenia. Zwiastun był bardzo zachęcający.

 

W weekend obejrzałem. Porządnie zrealizowana produkcja z dobrym aktorstwem. Mogę polecić.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś skończyłem oglądać serial „Strappare lungo i bordi”, a po naszemu”Oderwij wzdłuż linii”. Po pierwszych 4 odcinkach byłem zachwycony, coś w końcu co potrafiło utrzymać moja uwagę, bawiło w inteligentny sposób. Na tamtą chwile byle pewny, że ocenie serial na dooobre 7 (na portalu FilmWeb). Dwa ostatnie odcinki sprawiły, że zostawiłem ocenę 9, a sam serial napełnił mnie długo oczekiwana satysfakcją. Szczerze polecam

cbdbbcf83d17d18dae45a9337a8cd751.png&key=e1cf35f69e22b827a84a93bb90e2f70c0cbdb339b7639391a46abf7ea39e5328
Dzięki za polecenie. Trudno mi coś napisać ale również szczerze polecam.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, evilym napisał(-a):

 

 

W weekend obejrzałem. Porządnie zrealizowana produkcja z dobrym aktorstwem. Mogę polecić.

Sama scena pojedynku zasługuje na klaśnięcie uszami ;).

Mi się podobał tak na 7kę i to głównie nota za sceny walk. Choć sam scenariusz ciekawy i wciągający.

R. Scott przyzwyczaił mnie do określonego stylu i poziomu realizacji scen bitewnych. Taką, którą mam zawsze w pamięci, to ta z Krzyżem z filmu Królestwo Niebieskie, gdzie Jerozolima pod wodzą Baldwina, w którego genialnie wcielił się E. Norton rusza do walki przeciwko Saladynowi, którego również świetnie zagrał syryjski aktor Ghassan Massoud.

KH.thumb.jpg.cbdd624134e342aca39801dc91ffeaba.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szymon G napisał(-a):

Dzięki za polecenie. Trudno mi coś napisać ale również szczerze polecam.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka
 

@pepepatryk

 

Również zobaczyłem po Twojej rekomendacji i mogę polecić. To już druga pozycja polecona przez Ciebie, która bardzo mi się podobała. Pierwszą była Severance (Rozdzielenie). Masz jeszcze jakieś ciekawe tytuły w zanadrzu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Sama scena pojedynku zasługuje na klaśnięcie uszami ;).

Mi się podobał tak na 7kę i to głównie nota za sceny walk. Choć sam scenariusz ciekawy i wciągający.

R. Scott przyzwyczaił mnie do określonego stylu i poziomu realizacji scen bitewnych. Taką, którą mam zawsze w pamięci, to ta z Krzyżem z filmu Królestwo Niebieskie, gdzie Jerozolima pod wodzą Baldwina, w którego genialnie wcielił się E. Norton rusza do walki przeciwko Saladynowi, którego również świetnie zagrał syryjski aktor Ghassan Massoud.

 

Zgadam się, scena pojedynku fajna.

Podobało mi się również to, że ta sama historia była przedstawiona 3 razy, to nie różniła się tylko i wyłącznie innymi scenami, ale nawet "te same sceny" różniły diametralnie (ujęciem, dialogami, zachowaniem, czy nawet ubiorem). Mocna 7 i od mnie 🙂

 

A Królestwa Niebieskiego totalnie już nie pamiętam... Alę widzę, że na Filmwebie oceniłem go 11 lat temu więc może czas żeby sobie odświeżyć. 

 

A z innej beczki to chcę przestrzec przed dwiema produkcjami:

Matrix: Zmartwychwstanie - dla kogoś kto w jakikolwiek ceni sobie trylogię (ubóstwia czy po prostu lubi), zawiedzie się ogromnie na części czwartej. Mało co mi się w tej części podobało. Chcę szybko zapomnieć, że oglądałem.

Resident Evil: Remedium - uh... dla fanów konsolowej serii to policzek w twarz. Totalne dno. Ledwo przetrwałem te 8 odcinków. O dziwno moja żona oglądała z zaciekawieniem 😲 Może faktycznie brak bagażu doświadczeń z gier pomaga w przetrwaniu tej produkcji.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, evilym napisał(-a):

Zgadam się, scena pojedynku fajna.

Podobało mi się również to, że ta sama historia była przedstawiona 3 razy, to nie różniła się tylko i wyłącznie innymi scenami, ale nawet "te same sceny" różniły diametralnie (ujęciem, dialogami, zachowaniem, czy nawet ubiorem). Mocna 7 i od mnie 🙂

 

A Królestwa Niebieskiego totalnie już nie pamiętam... Alę widzę, że na Filmwebie oceniłem go 11 lat temu więc może czas żeby sobie odświeżyć. 

 

A z innej beczki to chcę przestrzec przed dwiema produkcjami:

Matrix: Zmartwychwstanie - dla kogoś kto w jakikolwiek ceni sobie trylogię (ubóstwia czy po prostu lubi), zawiedzie się ogromnie na części czwartej. Mało co mi się w tej części podobało. Chcę szybko zapomnieć, że oglądałem.

Resident Evil: Remedium - uh... dla fanów konsolowej serii to policzek w twarz. Totalne dno. Ledwo przetrwałem te 8 odcinków. O dziwno moja żona oglądała z zaciekawieniem 😲 Może faktycznie brak bagażu doświadczeń z gier pomaga w przetrwaniu tej produkcji.

Matrix... Matrix powinien skończyć się na części pierwszej i jak by tak zostało, byłoby ok. Dorobili rewolucje i reaktywację, uszło. Ale ten najnowszy, to kompletny nonsens tworzony na siłę.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rebrov napisał(-a):

@pepepatryk

 

Również zobaczyłem po Twojej rekomendacji i mogę polecić. To już druga pozycja polecona przez Ciebie, która bardzo mi się podobała. Pierwszą była Severance (Rozdzielenie). Masz jeszcze jakieś ciekawe tytuły w zanadrzu ? 

 

 

No to fajnie, że mogłem pomóc. Wczoraj skończyłem "Black Bird". Z czystym sumieniem mogę polecić. Największa jego wada to, że nie da się obejrzeć jednego odcinka, strasznie wciąga. Jeśli podobał Ci się "Mindhunter", to ten tytuł również Ci przypadnie do gustu. Serial aktorsko trzyma poziom 👍🏼

 

 

MV5BZjI3NjcyN2UtMGNhZC00YTYxLWJmOTQtNWI1ZGJmNjA4ZjY5XkEyXkFqcGdeQXVyNjEwNTM2Mzc@._V1_.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, pepepatryk napisał(-a):

 

 

No to fajnie, że mogłem pomóc. Wczoraj skończyłem "Black Bird". Z czystym sumieniem mogę polecić. Największa jego wada to, że nie da się obejrzeć jednego odcinka, strasznie wciąga. Jeśli podobał Ci się "Mindhunter", to ten tytuł również Ci przypadnie do gustu. Serial aktorsko trzyma poziom 👍🏼

 

 

MV5BZjI3NjcyN2UtMGNhZC00YTYxLWJmOTQtNWI1ZGJmNjA4ZjY5XkEyXkFqcGdeQXVyNjEwNTM2Mzc@._V1_.jpg

 

 

Mi tez sie bardzo podobal, tym bardziej, ze oparty na faktach 😞


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile, gdy polskie kino było w absolutnej światowej elicie:

- "Pętla" - pierwsze podejście do tego filmu miałem przypadkowo, gdy jako dzieciak trafiłem na letni popołudniowy seans w TV. I byłem dość wstrząśnięty :) Do dziś nie ogląda się łatwo, ale jednak pozostaje filmem niezwykłym.

- "Pociąg" - a tu akurat po raz pierwszy, jeśli mnie pamięć nie myli. Niemczyk to był polski Michel Piccoli. Gęsty film, niepozbawiony bardzo specyficznego humoru, bardzo odległy od dominujących wówczas w naszym kinie tendencji. W ważnej drugoplanowej roli Witold Skaruch, jeden z barwnych specjalistów od epizodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś skończyłem oglądać serial „Strappare lungo i bordi”, a po naszemu”Oderwij wzdłuż linii”. (...)
Szczerze polecam

cbdbbcf83d17d18dae45a9337a8cd751.png&key=e1cf35f69e22b827a84a93bb90e2f70c0cbdb339b7639391a46abf7ea39e5328


pierwszy odcinek za mną - jest nieźle:-)
dzięki za rekomendację

update:
skończyłem i podpisuje się pod tym co podał pepepatryk - warto obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predator: Prey. Kolejny prodator do odhaczenia ale dzieląc predatorów na tych "ok" i "strata czasu" to ten jest "ok". Akcja daje radę, nie przesadzali z efektami specjalnymi, głupawego bohaterstwa filmowych żołnierzyków też nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.