Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

I want BREAKFAST!!!

Bardzo dobry film. Świetna gra. Myślę, że wiele osób odczówalo w życiu podobnie co główny bohater. A scena w barze z hamburgerami..... to nie czół się oszukany obrazem a rzeczywistością firmy z branży spożywczej na M ręka do góry 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Koniecznie, jeśli jeszcze nie oglądałeś zobacz "Fatalne zauroczenie" z Glenn Close i Michaelem Douglasem. Mistrzostwo!

 

Jestem już, niestety, w takim wieku, że nie tylko widziałem "Fatalne zauroczenie" kilkanaście razy, ale nawet i ze dwa razy sam takowe, z bardzo przykrymi skutkami, przeżyłem...  ;)  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Jestem już, niestety, w takim wieku, że nie tylko widziałem "Fatalne zauroczenie" kilkanaście razy, ale nawet i ze dwa razy sam takowe, z bardzo przykrymi skutkami, przeżyłem...  ;)  :lol:

No to szacun :)

Podziwiam, ja po pierwszym razie się nauczyłem ;)

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasteczko Cut Bank. Bodajże na Prime.
Całkiem sprawnie opowiedziana historia w stylu braci Cohen. Nawet nie tyle „w stylu”, co kompletny „homage” cohenowskich historii. Obsada fantastyczna (John Malkovich, Billy Bob Thornton, Oliver Platt, Bruce Dern, Theresa Palmer), film OK, choć jak to „homage” - cały czas czuć, że to kopia a nie oryginał. Tym niemniej dla miłośników takich klimatów to będzie na pewno interesująca propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazbierało się to piszę :) 

 

Minuta ciszy - bardzo fajny polski serial - Więckiewicz i Rogucki - super duet - polecam 

Klangor - bardzo dobry serial, jeden z lepszych jakie wiedziałem w ostatnim czasie - polecam 

Dziewczyny z Dubaju - hmmmm - polecam - choć pierwsza połowa to teledysk a druga to ...... nie teledysk :) - można zobaczyć

Nomadland - hmmm też polecam - choć strasznie wolny ale piekna muzyka i zdjęcia.

Powrót do tamtych dni - dla mnie nuda - wytrwałem do połowy filmu 

Wesele - to nowe - dobry film - Więckiewicz jak zawsze bardzo dobrze zagrał

John Wick 1 - 3 - hmmm widziałem zwiastun 4 części i uświadomiłem sobie, że nie widziałem ani jednej części a lubię aktora - więc długi weekend nadrabiam. I niestety o ile pierwsza część da się obejrzeć, trzyma się to jakoś kupy - poza oczywiście ilością zabijanych ludzi przez jednego człowieka - to dwójka i trójka już kalka - może tam jest jakiś pomysł, że ma to się spinać w całość - ale mam nadzieję, że nie zepsuję nikomu - ale po pewnej scenie z 3 - NIE POWINNO BYĆ JUŻ 4 !!!!! 

 

Tyle na razie :) 

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam 3 sezon Wojna światów.Nawet mi się podoba ,ale te roboty psy tragedia. Przecież  bym pianka montażową  zakleił ten pysk  albo sprajem spróbował zamalować i drogi do domu nie znajdą😀😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że teraz nie ma za bardzo czasu na filmy, ale przed Mundialem udało mi się trochę obejrzeć.

 

- "Bohater" - bardzo gęsty, dobry irański film, w stylu poprzednich filmów reżysera, czyli "Rozstania" i "Klienta".

- "Victoria" - krótki metraż z Katarzyną Figurą i Cyrwusem, świetnie zagrany, ale scenariusz "subtelny i zniuansowany" niczym kino socrealistyczne.

- "Johnny" - gładko, choć nie porywająco opowiedziany. Warto, ale szału nie ma, by sparafrazować niezwykłego skądinąd bohatera filmu.

- "Świat Bustera" - super film dla dzieci (8 lat) - bardzo pozytywny, wzruszający, mądry, opowiedziany wartko, ale bez ogłupiającego tempa.

- "Silent Twins" - dużo ładnych kadrów, dotrwałem bez trudu do końca (w przeciwieństwie do "Córek dancingu" tej reżyserki), ale pozostawia w sumie bez emocji.

 

Jak Mundial pozwoli, to muszę obejrzeć "Rimini" (austriacki podstarzały wykonawca szlagierów w szponach hazardu, wódy i odpychającego seksu - to jest to!) i "Na pełny etat", którego zwiastun mnie zaciekawił. A widzieliście "Nie martw się, kochanie"? Bo czas i klimat - amerykańskie lata 50., przedmieścia, korporacje - bardzo mnie ciekawi, ale o filmie różne głosy słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

A widzieliście "Nie martw się, kochanie"? Bo czas i klimat - amerykańskie lata 50., przedmieścia, korporacje - bardzo mnie ciekawi, ale o filmie różne głosy słyszałem.

Według mnie 6,5/10. Warto zobaczyć, nie ze względu na lata 50’te :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Do ostatniej kości "  Bardzo polecam daje do myślenia mi się bardzo podobał ,jestem po seansie 🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1899  serial na Netflixie, trzy odcinki oglądnięte - mi się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj do końca, potem jest tylko lepiej 🙂

A propos Netflixa - Wednesday Tima Burtona zachwyca dialogami i do tego ciekawa ibtryga kryminalna - typowe kino rozrywkowe, ale mnie się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10 latach przypomnialem sobie Pokłosie. Można mieć wiele zastrzeżeń do tego filmu, wzbudził wiele emocji po różnych stronach, ale jednak porusza bardzo ważny temat, który musimy przepracować.....
A dialog braci ze starym człowiekiem, jego wykrzyczane słowa, zapada w pamięć bardzo głęboko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio telewizja wyemitowała film "Gierek" moim zdaniem warto obejrzeć, pomimo średnich recenzji, daje nowe światło na postać.

Żyłem w tamtych czasach i myślę, że w większości łykaliśmy propagandę.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Zachęcił mnie kolega, więc się skusiłem, mimo, że Koterskiego nie lubię. Jakby to delikatnie powiedzieć, nie zgadzam się z kolegą i z przedmówcą. Ten film jest jednym ze słabszych jakie widziałem, gra aktorska żadna, wręcz myślałem, że to jakiś pastisz. Prawda historyczna raczej potraktowana.... na motywach i to luźno. Pourywane wątki, z których nic nie wynika, Gierek to jakisbsuoerbohater, któremu wraży ludzie rzucają kłody pod nogi, a on ufny, naiwny, wierny itp. A żona bijącą go w piersi, że z nim zostanie, jak jej kazał wyjechać na Śląsk bo w Warszawie nie jest bezpiecznie ..... Nie no, nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w weekend film "Menu" dosyć nietypowy i ciekawy koncept. Polecam


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Jan napisał(-a):

Oglądałem w weekend film "Menu" dosyć nietypowy i ciekawy koncept. Polecam

Oglądałem bardzo ciekawy 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu obejrzalem swietna komedie kryminala w stylu J. Chmielewskiej, pt. 'Na noze'

ciekawa obsada aktorska (D. Craig, J.L. Curtis, C. Plummer, D. Johnson)), niespodziewane zwroty akcji,
zabawne gagi... warto

okazuje sie ze w drugiej dekadzie grudnia, na Netflixie bedzie miala miejsce premiera kolejnego

filmu z serii pt. 'Glass Onion', mam nadzieje ze druga czesc bedzie rownie dobra


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na pełny etat" - bardzo dobry. Jak u Cassavetesa: kobieta pod presją. Zrobione tak, że ta presja udziela się widzowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.