Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Nobody (2021) - bardzo przyjemne rozrywkowe kino.

Ostatnia strzelania IMO psuje odbiór  (do tego czasu wszytko było dosyć brutalnie realistyczne) ale suma summarum na plus.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem córce dostęp do netflixa. Może sam bym coś nawet obejrzał. Jest tam coś wartego aktualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, jakubos napisał(-a):

kupiłem córce dostęp do netflixa. Może sam bym coś nawet obejrzał. Jest tam coś wartego aktualnie?

Zależy co lubisz 😁😁😁

Godzinę temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Nobody (2021) - bardzo przyjemne rozrywkowe kino.

Ostatnia strzelania IMO psuje odbiór  (do tego czasu wszytko było dosyć brutalnie realistyczne) ale suma summarum na plus.

Byłem w kinie 👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jakubos napisał(-a):

kupiłem córce dostęp do netflixa. Może sam bym coś nawet obejrzał. Jest tam coś wartego aktualnie?

Seriale:

1. Breaking Bad 

2. Better Call Saul 

3. Peaky Blinders 

4. Narcos 

5. Dark 

6. Ray Donovan 

7. Ozark 

8. Suits 

9. The Crown 

10. Collateral 

11. Fauda 

12. Hostages 

13. The Bridge 

14. Luther 

15. Manhunt: Unabomber 

16. House of Cards 

17. Trapped 

18. The Mechanism 

19. Nobel 

20. Stranger Things 

21. Sherlock 

22. Broadchurch

23. The Alienist  

24. Code

25. Pine Gap

26. Secret City

27. Occupied

28. The Spy

29. Black earth rising 

30. Homeland

31. Queen’s Gambit

32. Undercover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Rebrov napisał(-a):

Można zobaczyć ale tak jak poprzednicy uważam, że 1 cześć dużo lepsza.

jedynki nie widziałem ale mam zamiar to nadrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nobody jest super. W pełni zgoda, że ostatnia akcja najsłabsza, ale wystarczy wtedy włączyć scenę w autobusie. Dawno nie bawiłem się tak dobrze. Dla niektórych - nie, to nie jest kino moralnego niepokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Nobody jest super. W pełni zgoda, że ostatnia akcja najsłabsza, ale wystarczy wtedy włączyć scenę w autobusie. Dawno nie bawiłem się tak dobrze. Dla niektórych - nie, to nie jest kino moralnego niepokoju.

Potwierdzam świetne kino akcji z dawką humoru 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Śmierć Stalina. Trudno ten film zakwalifikować jednoznacznie do jakiegoś gatunku, ale chyba jednak nie jest czarną komedią, jak to określają popularne strony internetowe. Ja tam czuję duszną atmosferę, która mnie przygniata. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Ryan trzeci sezon mi się podobał

Wczoraj obejrzeliśmy Small world - polski film o uprowadzeniu dziecka itd - dobre kino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem film "Zielony Rycerz" reż. David Lowery

Ciężko go zrecenzować, bo spodziewałem się czegoś zupełnie innego, serwowany widzowi przekaz winien być poddawany ciągłej analizie.

Film w moim odczuciu bardzo mocno dotyka ludzkiej osobowości i jej słabości. Naturalnie główny bohater Gawain, w którego wciela się Dev Patel funduje nam całkiem niezłe widowisko, ale jeżeli ktoś oczekuje filmu pokroju The Last Duel, to raczej nie ten klimat. Film w stylu fantazy, będący na pograniczu jawy, rzeczywistości i mroku trochę mnie przytłaczał, ale ogląda się go znośnie głównie, ze względu na doskonałe zdjęcia, kostiumy, scenografię i tą baśniową otoczkę. W filmie pojawia się również Joel Edgerton jako Lord i wielopostaciowa Alicia Vikander oraz doskonały Sean Harris jako Król Artur. 

Daję 6/10


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddział dla zuchwałych- dość wiernie podana historia powstania SAS. II w. ś. z brytyjskim punkiem i AC/DC w tle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Oddział dla zuchwałych- dość wiernie podana historia powstania SAS. II w. ś. z brytyjskim punkiem i AC/DC w tle. 

Dzięki za info, na pewno obejrzę.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu obejrzałem "Bullet Train". Wbrew dramatycznym recenzjom z Filmweb.pl, świetnie się bawiłem. Jedynie końcówka może nieco zbyt Bullockowata, ale - poza tym - trochę akcji, sporo śmiechu. Brad Pitt w dobrej formie. No i po tym filmie dołączam do grona zwolenników Aarona Taylora-Johnsona jako (prawdopodobnie) nowego Bonda.  :)

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

W końcu obejrzałem "Bullet Train". Wbrew dramatycznym recenzjom z Filmweb.pl, świetnie się bawiłem. Jedynie końcówka może nieco zbyt Bullockowata, ale - poza tym - trochę akcji, sporo śmiechu. Brad Pitt w dobrej formie. No i po tym filmie dołączam do grona zwolenników Aarona Taylora-Johnsona jako (prawdopodobnie) nowego Bonda.  :)

 

 

 

A nie mówiłem 👍👍👍🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Co "a nie mówiłem"?

W dziale Bond tam 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomcioMiki napisał(-a):

W dziale Bond tam 😁😁😁

 

Ja oglądałem "Bullet Train" ZANIM wpisałem swojego posta do działu z Bondem, a nie potem. Po prostu o obejrzeniu filmu napisałem dopiero teraz, po jakimś czasie. Poza tym. nigdzie nie pisałem, że to zły kandydat.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Ja oglądałem "Bullet Train" ZANIM wpisałem swojego posta do działu z Bondem, a nie potem. Po prostu o obejrzeniu filmu napisałem dopiero teraz, po jakimś czasie. Poza tym. nigdzie nie pisałem, że to zły kandydat.

Aaaa 🤗🤗🤗🤗  Lubię tego aktora Kick-Ass  Avengers Godzilla  King's man Tenet  tak obserwuje i jest coraz fajniejszy 👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto Waszym zdaniem był najlepszym Bondem?

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Kto Waszym zdaniem był najlepszym Bondem?

 

Każdy był inny , każdy na inne czasy ciężko wybrać,bardzo lubiłem Seana Connerego  🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w zasadzie podzieliłbym odtwórców, którzy zapadli mi w pamięci na trzy kategorie.

Humor - Roger Moore

Dystynkcja - Sean Connery

Sprawność operacyjna, bojowa - Daniel Craig

Reszta odtwórców...


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.