Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.04.2023 o 11:18, Solve napisał(-a):

Wesołych świąt pułkowniku Lawrence - od lat się zabierałem za ten film, zawsze coś stało na przeszkodzie. Film mocny, wielowarstwowy, siedzi mi głowie a widziałem wczoraj. Polecam kto nie widział. Świetna muzyka Sakamoto.

 

 

To dzięki temu filmowi dowiedziałem się, kto to jest Sakamoto. Kapitalna muzyka, a film też bardzo ciekawie pokazuje wojnę i konflikt kulturowy. Jedyne, co mnie gryzło, to Bowie w szkolnym sweterku w retrospekcji z bratem - zapamiętałem tę scenę jako pękniętą i niepotrzebną.

 

"Duchy Inisherin" - trochę drażni, ale po seansie zostaje - zależy też chyba od tego, jak się go odczyta. Do mnie trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kingcrimson napisał(-a):

No właśnie, bardzo mądre. A w przypadku Johna Rambo wyczuli, że to może być hit więc po co go uśmiercać już w pierwszym filmie 😀

Niestety zginął ,ale ludziom w kinie się to nie spodobało i szybko nagrano obecne znane nam zakończenie. A było takie: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę aktualnie serial na N p.t. Nocny agent. Fajna intryga w Waszyngtonie, dobrze się to ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pechagto napisał(-a):

Kończę aktualnie serial na N p.t. Nocny agent. Fajna intryga w Waszyngtonie, dobrze się to ogląda.

W ubiegły weekend też łyknąłem tego agenta. Całkiem sprawnie zrealizowane ale momentami mocno naciągane. Ogląda się przyjemnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem oglądać "Awanturę". Dobry serial, fajne tempo, potrafi zaskoczyć i finalnie nawet zmusić do przemyśleń. Chyba każdy ma dni,  że od rana do wieczora chodzi zły jak osa i wystarczy byle pierdoła żeby odpalić zapalnik. Serial pokazuje ile konsekwencji może mieć jeden wybuch gniewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnim czasie oglądam kilka seriali :

 - Sukcesja - 4 sezon - po 3 odcinkach zdecydowanie lepszy niż 3 sezon - gdzie jak dla mnie wiało nudą!!!

- Ted Lasso - 3 sezon - fajnie się to ogląda, odprężam się przy nim - polecam :) 

- Schmicago - drugi sezon serialu pt. Schmigadooon - tylko dla fanów musicali - jak są tutaj tacy - polecam :)

- Nagroda na dzień dobry - jestem po pierwszym odcinku - fajny, zobaczymy jak się rozkręci 

- Biały Lotos - widziałem 2 odcinki pierwszego sezonu, ale nie podpasował mi, nie wiem czy dam szansę na kolejny odcinek . 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Solve napisał(-a):

Ja w ostatnim czasie oglądam kilka seriali :

 - Sukcesja - 4 sezon - po 3 odcinkach zdecydowanie lepszy niż 3 sezon - gdzie jak dla mnie wiało nudą!!!

- Ted Lasso - 3 sezon - fajnie się to ogląda, odprężam się przy nim - polecam :) 

- Schmicago - drugi sezon serialu pt. Schmigadooon - tylko dla fanów musicali - jak są tutaj tacy - polecam :)

- Nagroda na dzień dobry - jestem po pierwszym odcinku - fajny, zobaczymy jak się rozkręci 

- Biały Lotos - widziałem 2 odcinki pierwszego sezonu, ale nie podpasował mi, nie wiem czy dam szansę na kolejny odcinek . 

Biały Lotos zmęczyłem 1 sezon, za drugi się nie zabieram. Nie rozumiem fenomenu tego serialu i według mnie nic nie stracisz jeżeli pozostaniesz na tych 2 odcinkach.

Ted Lasso jestem na 2 sezonie i również mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jutro wybieram całą rodzinką na to 🤗🤗🤗

 

8056026.3.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.03.2023 o 13:40, Autor1984 napisał(-a):

Z cyklu ciekawostki.

Czy wiedzieliście, że zanim angaż do roli Predatora otrzymał Kevin Peter Hall, pozaziemskiego bohatera miał grać ten o to Pan?

 

jcvd Predatr.jpg

Czytałem że JCvD był bardzo humorzasty a do tego w konfrontacji z potężnym Arnoldem po prostu trochę za mały i wyglądało to niewiarygodnie. Kevin Peter Hall miał 220cm, był wcześniej koszykarzem. Zmarł na AIDS.

W dniu 9.04.2023 o 18:40, zadra napisał(-a):

A książkę Ty czytał ?

teraz, gdy obejrzaleś film, to tym bardziej warto.. 

Książka jest świetna, lepsza niż film mimo że pierwsze Rambo to niezły poziom, w przeciwieństwie do sequeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2023 o 18:23, Rebrov napisał(-a):

Biały Lotos zmęczyłem 1 sezon, za drugi się nie zabieram. Nie rozumiem fenomenu tego serialu i według mnie nic nie stracisz jeżeli pozostaniesz na tych 2 odcinkach.

Ted Lasso jestem na 2 sezonie i również mogę polecić.

Ted Lasso ok, chociaż najlepsza pierwsza seria a zwłaszcza 2 pierwsze odcinki:) Potem też dobrze, ale czasami przegadany, ogólnie można się pośmiać, a to najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.04.2023 o 09:12, TomcioMiki napisał(-a):

Ja się jutro wybieram całą rodzinką na to 🤗🤗🤗

 

8056026.3.jpg

A więc tak świetne rodzinne kino wszyscy dobrze się bawiliśmy 🤗🤗🤗

IMG20230415161906.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szpieg wśród przyjaciół".

 

Miniserial, z półki HBO.

Dobra gra aktorska, bo dobra obsada.

 

Inteligentna historia szpiegowska, w starym stylu.

W dodatku przybliża rzeczywiste wydarzenia w łonie brytyjskiego wywiadu.

 

I pokazuje, że skandale w służbach specjalnych, połączone z niekompetencją i zamiataniem pod dywan wcale nie są wyłącznie polską specjalnością.

 

Ciekawy sposób opowiadania oparty na licznych retrospekcjach.

 

Wreszcie wiem, kto to taki Kim Philby.

 

Polecam tym, którzy zmęczeni są amerykańską papką kierowaną do absolwentów trzech klas podstawówki, ukończonych wieczorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.04.2023 o 12:35, Bugs napisał(-a):

Czytałem że JCvD był bardzo humorzasty a do tego w konfrontacji z potężnym Arnoldem po prostu trochę za mały i wyglądało to niewiarygodnie. Kevin Peter Hall miał 220cm, był wcześniej koszykarzem. Zmarł na AIDS.

Nie wiedziałem, o tym, że JCVD był humorzasty; co w sumie dziwi, bo to początek jego kariery, ale zdaję sobie sprawę, że chciał kreować siebie i swój wizerunek.

Hall był strzałem w dziesiątkę, nie mam żadnych wątpliwości. Stworzył świetną kreację.

Niestety nie miał tyle szczęścia co Magic Johnson.

 

Ja ze swojej strony polecam Wam inspirujący film jaki dziś obejrzałem.

"Opłacone Krwią" reż. Ben Younger

W rolach głównych Miles Teller i świetni Aaron Eckhart oraz Ciarán Hinds.

Historia na faktach o pięściarzu Vinnym Pasienza, który po zdobyciu tytułu mistrza świata odnosi w wypadku samochodowym poważne uszkodzenie kręgosłupa. Determinacja tego człowieka - IMPONUJE!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Yellowstone" jest najlepszym serialem jaki widziałem w ostatnich 12 miesiącach!

Period.

 

Jestem po drugim sezonie.

 

Kevin Costner jest bogiem!

Howgh!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można obejrzeć Yellowstone?

Wczoraj skończyłem Nocnego Recepcjonistę na Amazon Prime. Bardzo dobry miniserial z gatunku szpiegowskich thrillerów. Nakręcony na podstawie powieści Le Carre’a i to się czuje. Nie wiem jak się kończy powieść, ale znając inne jego książki, podejrzewam że zakończenie ekranizacji jest inne niż literackiego pierwowzoru. Tym niemniej serial polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Gdzie można obejrzeć Yellowstone?

Sky showtime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kobitą oglądam obecnie "Król Tulsy" z Sylwkiem Stalonem. Przypomine mi trochę Lilyhammer. Jak na razie przyjemny seans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się odwlecze to nie uciecze , dzisiaj "Renfield"😁😁😁

MV5BNDIwYjVjMDMtOGYxMy00ZTRiLWE0YzktMjIwYmNhOGE4NGQ4XkEyXkFqcGdeQXVyNjY1MTg4Mzc@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2023 o 19:23, Rebrov napisał(-a):

Biały Lotos zmęczyłem 1 sezon, za drugi się nie zabieram. Nie rozumiem fenomenu tego serialu i według mnie nic nie stracisz jeżeli pozostaniesz na tych 2 odcinkach.

Ted Lasso jestem na 2 sezonie i również mogę polecić.

2 sezon białego Lotosu dużo gorszy od pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Co się odwlecze to nie uciecze , dzisiaj "Renfield"😁😁😁

MV5BNDIwYjVjMDMtOGYxMy00ZTRiLWE0YzktMjIwYmNhOGE4NGQ4XkEyXkFqcGdeQXVyNjY1MTg4Mzc@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg

Było fajnie nawet się uśmiałem 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2023 o 22:03, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Gdzie można obejrzeć Yellowstone?

Wczoraj skończyłem Nocnego Recepcjonistę na Amazon Prime. Bardzo dobry miniserial z gatunku szpiegowskich thrillerów. Nakręcony na podstawie powieści Le Carre’a i to się czuje. Nie wiem jak się kończy powieść, ale znając inne jego książki, podejrzewam że zakończenie ekranizacji jest inne niż literackiego pierwowzoru. Tym niemniej serial polecam.

"Nocnego recepcjonistę" widziałem ze dwa lata temu.

Serial zostawił po sobie dobre wrażenie.

Bardzo nietypowa rola Hugh Laurie.

Bardzo daleko od Dr House'a i innych komediowych odsłon, w stylu "Czarne żmiji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny akcyjniak podobał się , jest scenka po napisach końcowych 🤗🤗🤗

8061066.3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.