Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Ja obejrzałem ostatnio Sisu. Bardzo fajny film. Chuck Norris i Rambo mogą gościowi podawać piwo.
 

Byłem w kinie fajny 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi pościgi, strzelaninę, wybuchy , bijatykę i całkiem fajną obsadę to polecam 🤗🤗🤗

ffx-intl-dgtl-1sheet-montage-pol-cut_b46927b056.jpg

Kudłaty daję radę 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Jak ktoś lubi pościgi, strzelaninę, wybuchy , bijatykę i całkiem fajną obsadę to polecam 🤗🤗🤗

ffx-intl-dgtl-1sheet-montage-pol-cut_b46927b056.jpg

Kudłaty daję radę 😁😁😁

 

Do tego absurdalną fabułę, która za nic ma prawa fizyki i brak logiki... No ale to od jakiegoś czasu znak rozpoznawczy tej franczyzy... Niestety, to nie koniec... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Do tego absurdalną fabułę, która za nic ma prawa fizyki i brak logiki... No ale to od jakiegoś czasu znak rozpoznawczy tej franczyzy... Niestety, to nie koniec... 

Oj tam oj tam kto by się tym przejmował byłem z małym i dobrze się bawiliśmy 🤗🤗🤗 to nie jest film do głębokich przemyśleń to jest film żeby dobrze się bawić fajna obsada nie ma dłużyzn akcja goni akcje taki miał być 😁😁😁 i na drugą część też pójdziemy będzie Hobbs 😁😁😁

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2023 o 04:04, TomcioMiki napisał(-a):

Oj tam oj tam kto by się tym przejmował byłem z małym i dobrze się bawiliśmy 🤗🤗🤗 to nie jest film do głębokich przemyśleń to jest film żeby dobrze się bawić fajna obsada nie ma dłużyzn akcja goni akcje taki miał być 😁😁😁 i na drugą część też pójdziemy będzie Hobbs 😁😁😁

Naprawdę w tym filmie występuje Momoa?

I pomyśleć, że gość zaczynał od "Baywatch".

A potem był "Star Gate - Atlantis".

Dłuuuuga droga do pierwszej ligi kina akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo szybcy i wściekli to tylko jedynka. Reszta to shit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, AspirantS napisał(-a):

Naprawdę w tym filmie występuje Momoa?

I pomyśleć, że gość zaczynał od "Baywatch".

A potem był "Star Gate - Atlantis".

Dłuuuuga droga do pierwszej ligi kina akcji.

Fajnie gra totalnego świra 🤗🤗🤗

20 minut temu, loco50 napisał(-a):

Bo szybcy i wściekli to tylko jedynka. Reszta to shit. 

Oj tam oj tam 🤗🤗🤗 a to się podobało 🤔🤔🤔

Roger-Moore-as-James-Bond-holding-a-gun-and-Richard-Kiel-as-Jaws-biting-a-cable.jpg

yum3Sbv2mYMbWjTh0FLBmWviCaMouB3zR0yL8RUG4sk.jpg

lotus-submarino-soymotor_0.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały zamiast chodzić do kościoła chodziłem na poranki do kina bo było blisko i tak już zostało obejrzałem setki a może więcej filmów od totalnego chłamu po filmy naprawdę ambitne i idąc na tego typu film wiem czego oczekuje czyli fajnej obsady , wybuchów, pościgów, bijatyki czyli dobrej zabawy przez dwie i pół godziny 🤗🤗🤗.  Aaaa jestem fanem komiksów Marvela jak byłem mały dostawałem je nie znałem angielskiego ale uwielbiałem je oglądać i tak już zostało . Pozdrawiam wszystkich kinomaniaków  🤗🤗🤗

8 godzin temu, AspirantS napisał(-a):

Naprawdę w tym filmie występuje Momoa?

I pomyśleć, że gość zaczynał od "Baywatch".

A potem był "Star Gate - Atlantis".

Dłuuuuga droga do pierwszej ligi kina akcji.

W drugiej części będzie Hobbs i Gal Gadot 🤗🤗🤗

A dzisiaj jadę tu , teatr muzyczny 🎭🎭🎭

Capitol2021-fot-Maciej-Lulko__70_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem natknąłem się na ciekawą stronę z polskimi filmami:

https://35mm.online

 

Warto odwiedzić, jest co zobaczyć.

 

P.S. Nie wiem dlaczemu, ale u mnie linki (nie tylko ten) - są aktywne dopiero po edytowaniu...

Edytowane przez Kuklik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja "Filipa" nareszcie obejrzałem. I, co ostatnio rzadko mi się zdarza, dwa razy, w dwa dni pod rząd. Dla mnie - w stu procentach udany. Kulm Jr. - wybitny.

 

Obejrzałem też rumuńskie "Prześwietlenie", bo lubię kilka filmów stamtąd (zwłaszcza "Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy", "Sieranevada" i "Egzamin"). Ten też jest dobry, ale byłem po intensywnym dniu i pod koniec trochę już się nie połapałem kto jest kto, gdzie są wszyscy Lankijczycy, kto popełnił samobójstwo i co to za niedźwiedzie łażą po lesie. W sumie to więc musiałbym chyba jeszcze raz obejrzeć, bo dość sporo mi umknęło...

 

I sensacja - byłem na pierwszym kinowym pokazie najnowszego filmu legendarnego polskiego Twórcy Mariusza Pujszy, od lat konsekwentnie realizującego swą wizję kina autorskiego. Tytuł był tak długi, że nie zapamiętałem, ale samego filmu długo nie zapomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.06.2023 o 07:40, TomcioMiki napisał(-a):

Jak byłem mały zamiast chodzić do kościoła chodziłem na poranki do kina bo było blisko i tak już zostało obejrzałem setki a może więcej filmów od totalnego chłamu po filmy naprawdę ambitne i idąc na tego typu film wiem czego oczekuje czyli fajnej obsady , wybuchów, pościgów, bijatyki czyli dobrej zabawy przez dwie i pół godziny 🤗🤗🤗.  Aaaa jestem fanem komiksów Marvela jak byłem mały dostawałem je nie znałem angielskiego ale uwielbiałem je oglądać i tak już zostało . Pozdrawiam wszystkich kinomaniaków  🤗🤗🤗

W drugiej części będzie Hobbs i Gal Gadot 🤗🤗🤗

A dzisiaj jadę tu , teatr muzyczny 🎭🎭🎭

Capitol2021-fot-Maciej-Lulko__70_.jpg

Ja również od małego kochałem filmy.

Na mnie pod koniec lat 80' niezwykłe wrażenie wywarły Gwiezdne Wojny. Od tamtej pory, gdy wyobraźnia małego chłopca pobudzona tym co zobaczyłem, żyjąc w szarej rzeczywistości podpowiadała, że pokocham kino.

I tak się faktycznie stało. Od 9 do 11 roku życia w każde wakacje pracowałem po 12 godzin w wypożyczalni kaset wideo; roznosząc kartki z informacją, która kaseta jest wypożyczona.

Moją zapłatą były 3 dowolne, dostępne filmy, które mogłem wziąć i w ciągu doby(czasem dwóch - trzech zwrócić filmy z powrotem).

Jednakże nie jestem jakimś wyjątkowym koneserem, ale lubię ambitniejsze kino.

Szczerze przyznam, że takie filmy jak Szybcy i Wściekli - dla mnie wpadają w kategorię taką samą jak para dokumenty na komercyjnych stacjach typu pamiętniki z wakacji, czy jeszcze inne tego typu bzdety.

Filmem, który w młodości zrobił na mnie dobre wrażenie były m.in. "Polowanie na czerwony październik", "Skazani na Shawshank", "Dziewiąte Wrota" czy "Ojciec Chrzestny". To kino, które mi odpowiada, ale powstaje na podstawie powieści i nowel. Doceniam kino z mocnym scenariuszem, takim jak "Oczy szeroko zamknięte"; lubię również filmy, gdzie współscenarzystą jest Nicholas Pillegi - ten świat trochę mnie fascynował i ekranizacja pod wodzą M. Scorsese praktycznie zawsze przyprawia mnie o poczucie dobrze spędzonego czasu przed ekranem, zresztą często do nich wracam.

Uważam, że dobre kino było w latach 70,80,90 i na początku milenium, później zaczęły się komercyjne gnioty, które mają tylko jedno zadanie - przynieść jak największe zyski, a to mnie trochę smuci, bo nie często obecnie trafia się coś wartego uwagi.

jednym z ostatnich takich filmów na pewno był Interstellar Nolana.

Jednakże nikomu nie ujmuję, jeżeli ktoś się dobrze bawi na Transformersach, Antmanach i innych tego typu filmach, to ok. Ja nawet lubię Supermana Zacka Snyndera i to chyba głównie za rolę M. Shannona.

Ostatnio obejrzałem po raz n-ty "Piekny umysł" Rona Howarda - no! To było coś!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Ja również od małego kochałem filmy.

Na mnie pod koniec lat 80' niezwykłe wrażenie wywarły Gwiezdne Wojny. Od tamtej pory, gdy wyobraźnia małego chłopca pobudzona tym co zobaczyłem, żyjąc w szarej rzeczywistości podpowiadała, że pokocham kino.

I tak się faktycznie stało. Od 9 do 11 roku życia w każde wakacje pracowałem po 12 godzin w wypożyczalni kaset wideo; roznosząc kartki z informacją, która kaseta jest wypożyczona.

Moją zapłatą były 3 dowolne, dostępne filmy, które mogłem wziąć i w ciągu doby(czasem dwóch - trzech zwrócić filmy z powrotem).

Jednakże nie jestem jakimś wyjątkowym koneserem, ale lubię ambitniejsze kino.

Szczerze przyznam, że takie filmy jak Szybcy i Wściekli - dla mnie wpadają w kategorię taką samą jak para dokumenty na komercyjnych stacjach typu pamiętniki z wakacji, czy jeszcze inne tego typu bzdety.

Filmem, który w młodości zrobił na mnie dobre wrażenie były m.in. "Polowanie na czerwony październik", "Skazani na Shawshank", "Dziewiąte Wrota" czy "Ojciec Chrzestny". To kino, które mi odpowiada, ale powstaje na podstawie powieści i nowel. Doceniam kino z mocnym scenariuszem, takim jak "Oczy szeroko zamknięte"; lubię również filmy, gdzie współscenarzystą jest Nicholas Pillegi - ten świat trochę mnie fascynował i ekranizacja pod wodzą M. Scorsese praktycznie zawsze przyprawia mnie o poczucie dobrze spędzonego czasu przed ekranem, zresztą często do nich wracam.

Uważam, że dobre kino było w latach 70,80,90 i na początku milenium, później zaczęły się komercyjne gnioty, które mają tylko jedno zadanie - przynieść jak największe zyski, a to mnie trochę smuci, bo nie często obecnie trafia się coś wartego uwagi.

jednym z ostatnich takich filmów na pewno był Interstellar Nolana.

Jednakże nikomu nie ujmuję, jeżeli ktoś się dobrze bawi na Transformersach, Antmanach i innych tego typu filmach, to ok. Ja nawet lubię Supermana Zacka Snyndera i to chyba głównie za rolę M. Shannona.

Ostatnio obejrzałem po raz n-ty "Piekny umysł" Rona Howarda - no! To było coś!

👍👍👍🤗🤗🤗🤗  Byłem na pierwszych Gwiezdnych wojnach już nie da rady ich zobaczyć w oryginalnym wydaniu są pododawanie sceny których nie było wielu młodych nie wie że tak było 😁😁😁 Pozdrawiam Tomasz 🤗

A że mam dwunasto letniego syna 😁😁😁 tak że wiesz o co chodzi zaszczepiam w nim kino od małego teraz w kolei czekają Spiderman, Transformers, Flash itd itd 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy obecnie w domu Silos z AppleTV. Ciekawy serial, polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 WAŻNE PRZECZYTAJ!

 W dniu 1.06.2023 o 10:51, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

 Kwiecień był rekordowy - przypominam - ponad 5 tys zł z Waszych wpłat ! 🙂    W maju już tak pięknie nie było - z wpłat uzbierało się tylko 1,5 tys zł czyli około 30 % tego co w kwietniu. 

 

Zobaczymy co przyniesie czerwiec 😜

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

"bo nasze forum na to zasługuje"

 

 

Nasze wpłaty w czerwcu 2023r. 

 

100,00 zł - to moja wpłata na dobry początek 

 

105,00 zł 

220,00 zł

230,00 zł

280,00 zł

290,00 zł

475,00 zł

595,00 zł

 

(stan na  19 - 06 - 2023r.)

 

/ w kwietniu z wpłat wpłynęło ponad 5 tys zł ! W maju tylko 1,45 tys zł /   

 

:) Bardzo, proszę o wpłaty :)

( to już prawie koniec miesiąca, dlatego jeszcze bardziej proszę o wpłaty )

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc  lub darowizna na klub

 

22 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Na naszym forum wszyscy dobrze się "bawią", ale jeśli miesiąc w miesiąc nie będzie od Was, wpłat na poziomie kwietnia, to zabawa się niestety skończy.  Jak wiecie ostatni weekend to Lublin i dwudniowa konferencja /spotkanie w Lublinie w LCK. Impreza wielowymiarowa z wykładami i spotkaniami z bardzo ciekawymi ludźmi. Ja byłem w środku tego wydarzenia więc moja ocena nie jest obiektywna, ale na bazie tego co widziałem i czego doświadczyłem,  wiem że niewiele się zmieniło - jest bardzo mała grupa klubowiczów którzy chcą coś zrobić  i ogromna rzesza tych którzy chętnie korzystają z pracy i wysiłku innych. Jednak, to nie będzie trwało wieki, bo w końcu komuś się znudzi bezinteresowne działanie na rzecz ogółu. 

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

Wrzucam ponownie tam gdzie poczytność tematu jest spora.

Większość zapewne zagląda do tego "niezwykle ciekawego" wątku o wpłatach rzadko lub w ogóle.

Przepraszam za spam, ale to wyższa konieczność.

Kwiecień był rekordowy, nie sądzę abyśmy go przebili, ale starajmy się zbliżyć. Każda wpłata na wagę złota.

Pozdrawiam

Łukasz


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz fajnie mieć 12latka 😁😁😁. A co do filmu świetna animacja, bardzo podobała mi się 👍👍👍

8068847.3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to zakończenie prawda?:)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Solve napisał(-a):

Tylko to zakończenie prawda?:)

Noo mały był zniesmaczony 😁😁😁 czekamy na dalszą część 🤗🤗🤗  Mi osobiście bardzo podobała graficzna oprawa filmu świetna 👍👍👍

Aaa i czekamy na Wojownicze żółwie ninja, wizualnie też zapowiada się dobrze 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie majstersztyk - mega wrażenie - wciska w fotel. Ja osobiście czekam na Między nami żywiołami :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Solve napisał(-a):

Graficznie majstersztyk - mega wrażenie - wciska w fotel. Ja osobiście czekam na Między nami żywiołami :) 

Mówisz o Spidermenie 🤔. Żółwie ninja będą ciekawie animowane 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek  idę na Indiana Jones V- ale nie spodziewam się niczego dobrego... 

film_22052_original_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, łowca napisał(-a):

Ja w piątek  idę na Indiana Jones V- ale nie spodziewam się niczego dobrego... 

film_22052_original_1.jpg

Zobaczymy pożyjemy, fajny czarny charakter jest lubię go 🤗🤗🤗

Ja będę wybierał się z moją Lubą na to 😁😁😁

8072175.3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory takie żywe jak w Leniuchowo  🙂

Infobox_-_Stephanie_JRM.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.