Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Edit: W sumie to już tylko napisy by mi się przydały dla wersji dwupłytowej ^_^

 

Napiprojekt...?


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, cały ostatni okres twórczości Allena to (uśredniając to co zrobił w ciągu minionych 10-15 lat) jest jednak dość mizerny.

Zaznaczam jednak że nie widziałem filmu "Vicky....".

I kiedy czytam w tym wątku, że "Match Point" to najlepszy film Woody'ego to jestem zdumiony i pytam; czy widzieliście "Miłość i Śmierć", "Annie Hall", "Manhattan", "Zelig", "Bananowy Czubek", "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie...."?

Moim zdaniem ostatnie w miarę dobre filmy Allena to; "Tajemnica morderstwa na Manhattanie" i "Drobne cwaniaczki".

Ale na "Vicky..." się wybiorę. Może staruszek Woody czymś mnie zaskoczy. Zawsze też miło popatrzeć na Penelopę czy Scarlett ^_^


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kina z filmu "Walkiria" i polecam każdemu. Niesamowite napięcie ciągnie się do samego końca. W najśmielszych snach ^_^ nie spodziewałem się tak dobrego filmu na faktach (bo jak wiemy film opowiada o zamachu na Hitlera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Niesamowite napięcie ciągnie się do samego końca

 

ale jakie napiecie?skoro znasz historie-to wiesz jak to sie skonczyło?chyba ze to sci-fi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jakie napiecie?skoro znasz historie-to wiesz jak to sie skonczyło?chyba ze to sci-fi;)

napięcie dotyczy tego, czy boski Tom błyśnie swoimi implantami ;) . Kiedyś czytałem wywiad z jakimś muzykiem rockowym, który mówił, że gadał z Tomem i że to człowiek-zęby, wykorzysta każdą okazję, żeby poświecić nimi. Zaraz potem oglądałem Wojnę Światów i faktycznie, nawet dramatyczna scena jest dla niego dobra, żeby objawić szczękę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezły, ale "Zawód: szpieg" z Pittem i Redfordem chyba lepszy ;)

 

Spy game - świetny film....

 

Polecałbym też - film trochę w stylu Efektu Motyla - Number 23 !

 

Pierwszy film gdzie Jim Carrey jest człowiekiem!

Dla mnie warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jakie napiecie?skoro znasz historie-to wiesz jak to sie skonczyło?chyba ze to sci-fi;)

jak obejrzysz, to zrozumiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I kiedy czytam w tym wątku, że "Match Point" to najlepszy film Woody'ego to jestem zdumiony i pytam; czy widzieliście (...)  "Zelig", "Bananowy Czubek", "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie...."?

(...)Zawsze też miło popatrzeć na Penelopę czy Scarlett B)

  ;):P

po prostu "lol". Porównujesz "Match Point" do "Zeliga" albo "Bananowego..." ? A ta uwaga na końcu ujawnia gębie analizy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  ;):P

po prostu "lol". Porównujesz "Match Point" do "Zeliga" albo "Bananowego..." ? A ta uwaga na końcu ujawnia gębie analizy... 

 

Mógłbyś łaskawie wyjaśnić co masz na myśli? Totalnie nie pojmuję tego co napisałeś.

 

Ja mogę Ci objaśnić swoją myśl.

Cenię najbardziej starsze (stare) filmy Allena i jeśli ktoś zachwyca się filmem Match Point nazywając go najlepszym w dorobku Allena to się po prostu dziwię i w tym sensie przytoczyłem chociażby "Zeliga" aby uzmysłowić, że jest też "stary Allen". Może nie wszyscy znają te filmy i czytając, że "Match Point" jest taki dobry będą żyć w niewiedzy.

I to byłoby na tyle. Dlatego zabrałem głos.

Zresztą moje zdanie nie odbiega wiele od opinii większości ( większości widzów i krytyków, którzy znają całą twórczość tego reżysera), która jednak zdecydowanie wyżej ceni stare filmy Allena.

Wymieniłem kilka starych tytułów Allena aby być może (o ja naiwny B) ) sprowokować dyskusję z osobą, która tak zachwala Match Point. Może przedstawiłaby taką analizę, że rzeczywiście przejrzałbym na oczy i te stare tytuły spadłyby na mojej prywatnej top-liście allenowskiej na dno :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe filmy Allena nie przypadly mi do gustu, ostatni ktory mi sie spodobal to "tajemnica morderstwa na manhatanie"

Zelig - najlepszy film Allena imo :P

reszta powyzej sredniej, ale bez rewelacji dla mnie - moze dlatego ze lubie filmy w ktorych cos sie dzieje ^ ^

cepeen - Champloo daje rade, niezle akcje i dobra muzyka ;)

sayonara ^ _ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kinie na filmie "Wyznania zakupoholiczki". W pewniej scenie, gdzie główna bohaterka poszła na spotkanie grupy zakupoholików, był w niej jakiś znany koszykarz i w trakcie wyznań powiedział: "Dzisiaj wszedłem do Cartiera i nie mogłem się powstrzymać, kupiłem 7 zegarków" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam "Slumdog Milioner" - jesli ktos chce obejrzec niebanalny, nie sztampowy film ze swietna muzyka iz djeciami to polecam !!!

 

Przyłączam się do polecających ten film. Byłem wczoraj w kinie.

Bardzo dobry.

Moim zdaniem ma duże szanse aby zgarnąć najważniejsze Oscary. Zresztą już ma na koncie Złote Globy, nagrody BAFTA i jeszcze kilka innych istotnych wyróżnień (m.in. DGA).

 

Film wchodzi na nasze ekrany chyba od 27.02, ale w ten weekend był już intensywnie (pokazy specjalne) wyświetlany w wielu kinach Cinema City w całej Polsce.

Jak ktoś chciał go zobaczyć przed Oscarami, a ma opory przed ściąganiem z netu (albo po prostu wybiera duży ekran w kinie) to miał taką możliwość (teoretycznie - jeśli mu oczywiście po drodze do Cinema City).

Ale fajnie, że dystrybutor taką akcję zrobił.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem "The Day The Earth Stood Still" ... no nic odkrywczego tam nie pokazali, trudno zresztą pokazać tragedię Ziemi w 90 min. Szmira taka jak "Wojny światów" Spielberga to to nie jest, ale nie warto. No chyba, że ktoś tak lubi Keanu :) Swoją drogą to to co mnie zaniepokoiło to mnogość marnych aktorów z seriali, choćby z Prison Break (oprócz tego filmu grali też np. w Max Payne) czy z jakiegoś serialu komediowego (jak ktoś kto zawsze grał w głupich amerykańskich serialach ma być wiarygodnym politykiem reprezentującym prezydenta USA...ja wiem, że to też przecież po prostu amerykański sci-fi ale mimo wszystko...). Hollywood ma marnych aktorów filmowych i chyba nie musi sięgać po jeszcze marniejszych z seriali, źle to się ogląda brrr...

 

A druga pozycja to "Thick as Thieves" też niestety z domorosłym aktorzyną z "heroes" tym razem, ale za to w znamienitym towarzystwie Morgana Freemana i prawie 50 letniego :) Banderasa, który próbuje tańczyć do "Nas nie dogoniet" :) i wyrywając jakieś młode laski :lol: Strata czasu jak dla mnie.


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed filmem "Droga do szczęścia " - idiotyczny, nudny , przydługie sceny i obsada z "Titanic" tego kiczu nie ratuje . Chyba ,że ktoś zamierza się przespać w kinie i obudzić zdołowanym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam "Tylko dla orłów" ze wspaniałym Eastwoodem Clintem. Bardzo dobry film wojenny.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostrzegam przed filmem "Droga do szczęścia " - idiotyczny, nudny , przydługie sceny i obsada z "Titanic" tego kiczu nie ratuje . Chyba ,że ktoś zamierza się przespać w kinie i obudzić zdołowanym :)

a mi sie podobał :) pokazał jak dla mnie dużo, aż zaskoczony byłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Droga do szczęścia " to bardzo dobry film, świetny dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić dramat z Willem Smithem "Seven Pounds" tu link do recenzji KLIK a tutaj do trailera KLIK u nas premiera w marcu, szkoda, że nie poczekałem, ale cóż jak się choruje to się sporo ogląda :)

 

W filmie Will nosi zegarek, który ma dość charakterystyczne zapięcie paska. Wierzę, że co bardziej doświadczeni rozpoznają :) screena nie wstawię, bo nie pamiętam, w którym momencie to było, a w trakcie nie mogłem zrobić printscreena :)


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecić mogę film - może nie nominowany do Oskara :) ale trzymający w napięciu - "EAGLE EYE".

Pozdr

GrzecH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach odpoczynku od wszystkich Milionerów z ulicy, Zapaśników i innych Benjaminów obejrzałem film z 1986 roku pt. Misja. Robert De Niro, Jeremy Irons, reżyseria Roland Joffé , muzyka Morricone - bardzo dobry film na odpoczynek od wszędobylskiej komercji i nie tylko. Daje do myślenia, choć tematyka zapewne nie wszystkim będzie leżała..


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebaaa

A ja mam ostatnio sporo czasu wiec nadrabiam. Według mnie mozna polecić: I Am legend oraz Hancock z Willem Smithem. Dla mnie bomba, oraz Eagle Eye i Wanted (tutaj sliczna Angelina).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.