Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

O ile wiem, tego filmu w naszych kinach nie było i niema, i nie będzie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Fakt, czytałem ostatnio o premierze, ale nie doczytałem że chodzi o polską premierę na dvd :D biję się w pierś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na "Percy Jackson i złodziej pioruna".

Film nie powala,

Taka bajka z efektami co prawda ładnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem "Wilkołaka". Film generalnie OK - kultowy nie będzie, miliarda nie zarobi, ale ogląda się przyjemnie. Dobra obsada (świetny Hopkins) i wspaniała wiktoriańsko-gotycka scenografia.

 

Duże wrażenie zrobił też trailer "Wyspy Tajemnic", to może być znakomity thriller.


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Autor widmo" - bardzo ciekawe political fiction, dobre kreacje głównych postaci. Film miejscami przewidywalny, miejscami nieco "naciągany", umiarkowana ilość zwrotów akcji - wszystko w odpowiednich proporcjach dla tego gatunku kina. Głowy mi nie urwało ale moim zdaniem: naprawdę bardzo dobry film. Polecam.

 

Zgadzam się z przedmówcą- być może u nas niedługo nie będzie to już takie "fiction" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Adventureland - taki dość prosty film z dobrą muzyką akurat do piwka

 

 

Black Lightning - bardzo fajny rosyjski film, lekki, bardzo przyjemnie się ogląda :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=lIWOwy03Uqk

 

Cold Souls - film trochę cięższy od dwóch pozostałych, nader wszystko ciekawy i interesujący, "nieznośna lekkość bytu"

 

http://www.youtube.com/watch?v=SJ2t2vDfM1M&feature=fvst

 

Janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie mogę zdobyć szwajcarski film sf. ''CARGO'' , ponoć jest niezły ??! ( film z roku 2006 bodajże)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z teatru. Byłem na musicalu p.t "Klimakterium ... i już". Porządna dawka humoru pokazująca problemy kobiet przechodzących menopauzę. Polecam wszystkim z całego serca.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj obejrzalem ponad 3 godzinna slynna epopeje gangsterska- "Dawno temu w Ameryce"- lubie wracac do tego filmu bo jest sie nad czym zastanowic podczas ogladania- a nie tylko zabili go i uciekl- i do tego rewelacyjna muzyka- jeden z lepszych filmow wszechczasow- goraco polecam!


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Pacyfic" czyli serial reżyserowany przez Spielberga i Toma Hanksa.

Akcja obejmuje zmagania USA z Japonią. Sceny walk takie jak w "Kompani Braci"

 

Serial jest emitowany na HBO ale w internecie można znaleźć odcinki do oglądania "online" (czyli nie trzeba ściągać na dysk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

No ale jak wrażenia?? Warto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Pacyfic" czyli serial reżyserowany przez Spielberga i Toma Hanksa.

Akcja obejmuje zmagania USA z Japonią. Sceny walk takie jak w "Kompani Braci"

 

Serial jest emitowany na HBO ale w internecie można znaleźć odcinki do oglądania "online" (czyli nie trzeba ściągać na dysk)

 

OT: UPC usunęła ze swojej oferty analogowej HBO i kurde powinienem to chyba napisać w "nie jest ok" ;)

Jestem strasznie wkurzony bo nie chcę mieć w domu 50 dekoderów cyfrowych !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak wrażenia?? Warto??

Jeśli widziałeś "Kompanie braci" i spodobała Ci się, to "Pacyfik" też Ci się spodoba.

Generalnie uważam, że warto.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam film "Wyspa tajemnic" z L.DiCaprio. Kawał świetnego kina wyreżyserowany przez M.Scorsese. Jeden z najlepszych filmów ostatnich lat.

Jeśli ktoś obejrzy to zachęcam do podzielenia się refleksją na temat zakończenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Pacyfic" czyli serial reżyserowany przez Spielberga i Toma Hanksa.

Akcja obejmuje zmagania USA z Japonią. Sceny walk takie jak w "Kompani Braci"

 

Serial jest emitowany na HBO ale w internecie można znaleźć odcinki do oglądania "online" (czyli nie trzeba ściągać na dysk)

Czy możesz podać link bo "przespałem" ostatni odcinek :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie jest wersja w j. polskim :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem Avatara. W kinie w wersji 3d.

Kiszka przeokropna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem Avatara. W kinie w wersji 3d.

Kiszka przeokropna.

Chyba żartujesz? Miazga! Byłem dwa razy.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem Avatara. W kinie w wersji 3d.

Kiszka przeokropna.

 

Za sprawą mojej córeczki jestem na bieżąco z repertuarem kinowym. Namiętnie chodzimy na filmy. Zasada - ona wybiera film (jest chyba na wszystkich kinomańskich forach...) ja płacę za bilety :)

Avatara zaliczyłem jakoś zaraz po rozpoczęciu emisji i tez oczywiscie w 3D.

No i mam bardzo mieszane uczucia.

Z kiszka mógłbym polemizować.

Jeśli chodzi o scenariusz, fabułę i w ogóle treść, to oczywiście kicha. Do bólu przewidywalne i takie, jak większość "hamerykańskich" produkcji.

Natomiast w tym filmie chyba nie o to chodziło. To miała być manifestacja możliwości współczesnych komputerów. No i pod tym względem film był udany. Nie powiem, ze mnie powalił, bo jednak ciagle odczuwałem sztuczność postaci, ale technicznie to jednak pokaz mozliwości.

Drażniła mnie jedna rzecz. Kiedy czytałem napisy, to czasami gubił mi sie efekt 3D samego filmu. Może to mój problem ze wzrokiem, ale podobnie twierdzili moi znajomi.

Niedawno w 3D ogladałem "Alicję w krainie czarów". Wersja z dubbingiem. Problemów nie było. Ale efekty skromniejsze niż w Avatarze. Za to Deep w roli Kapelusznika... - czapki z głów!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że fabuła w tym filmie ma mniejsze znaczenie. Chodzi o widowisko wizualne. I to się udało. Oglądając ten film drugi raz, skupiałem się miejscami nie na centrum kadru, ale na tym co dzieje się na obrzeżach. Każdy liść, każdy żuczek poruszał się na swój sposób. To jak Navi skaczą, mówią, gestykulują jest niesamowite. A całość dopełnia głębia i efekty 3D.

Fakt, napisy czasem uciekały. Ale nie jest to wielki problem.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten film drugi raz, skupiałem się miejscami nie na centrum kadru, ale na tym co dzieje się na obrzeżach. Każdy liść, każdy żuczek poruszał się na swój sposób. To jak Navi skaczą, mówią, gestykulują jest niesamowite. A całość dopełnia głębia i efekty 3D.

 

Własciwie, kazdy film powinno obejrzeć się kilka razy. Po raz pierwszy, to po prostu ogladanie filmu - akcja, fabuła, dialogi - ogólne wrazenie. Kolejne razy, to studiowanie dzieła. Kostiumy, sceny drugoplanowe, gra drugoplanowych aktorów, muzyka itd itp. Nie wszystkie filmy warte sa takich studiów. Ale niektóre tak. I to one zostają


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.