Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Właśnie pojawił się trailer "The Expendables"

 

Ale jaja. A wczoraj na forach ludzie pisali, że to żart na 1 kwietnia, a ja głupi nie sprawdzając tego oczywiście uwierzyłem. Okazuje się, że jednak film nie jest ściemą. Lubię Jeta Li więc na pewno do kina się wybiorę. A na kwiecień zapowiadają "Wall Street" Olivera Stone'a. Poprzednia wersja tego filmu (z Michaelem Douglasem i Charlie Sheenem w rolach głównych) przypadła mi do gustu więc jestem ciekaw co tam Stone nowego wykombinował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z racji wizyty w PL obejrzałem "Różyczkę", jak dla mnie jeden z lepszych kinów polskich ostatnich lat.

 

Co do Avatara, obejrzałem z 80% po czym musiałem wyjść. Oprawa techniczna świetna, fabuła jak dla mnie nudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Casshern - jeden z moich ulubionych filmów :D bardzo fajny klimat, szybkie zmiany kolorów od żywej czerwienie poprzez biel i zieleń aż po czerń, dobra muzyka w tym także klasyczna

 

http://www.youtube.com/watch?v=JpUWsMzwpAA

 

Three Extremes - kolejny film, który bardzo lubię; 3 reżyserów i trzy historie, trzy wizje strachu B)

 

 

Nackt - lekka, niemiecka komedia

 

http://www.myvideo.de/watch/360291/Nackt_Trailer

 

Leaves of Grass - film taki sobie, ale fajna rola Edwarda Nortona

 

http://www.youtube.com/watch?v=iKDCh_YX6Rc

 

pozdrawiam

 

Janusz

Edytowane przez maneton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny "Opowieść o dwóch siostrach" Jee woon Kima. Koreańskie kino przez bardzo duże K. Niesamowity film,za każdym razem odkrywa się w nim coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

"Shutter Island" - całkiem fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniek
"Shutter Island" - całkiem fajny

 

również polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2012 - zestaw najbardziej niedorzecznych i naciąganych efektów specjalnych, jakie widziałem w kinie....cuda się dzieją nie z tej ziemi (wyciąganie Antonowa z nurkowania itp.)

Ale w sumie film ogląda się fajnie jako taka czystą, nie skalaną myśleniem rozrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O "2012" pisałem jakieś 3 strony temu. Generalnie zgadzam się z ostatnim ostatnim zdaniem przedmówcy.

 

"Wyspa tajemnic", również polecam.

 

"Iron Man 2" - lajtowa holiłoodzka bajka. Całkiem OK, ale '1' bardziej mi się podobała.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy godne polecenia ( nie wiem czy Panowie pisaliście na temat tych filmów jeśli tak warto powtórzyć):

 

"Motyl i Skafander" - mój numer 1 wśród wszystkich filmów.

 

"Człowiek pies" - bardzo dobrze się ogląda.

 

"Pusty dom"

 

"Donnie Darko"

 

no i oczywiscie " Man on Wire" - dokument o linoskoczku oparty na faktach coś wspaniałego.

 

Pozdro!


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiega ocalenia z Denzelem Washingtonem i Garym Oldmanem

dosc ciekawy film polecam bo warto obejrzeć

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiega ocalenia z Denzelem Washingtonem i Garym Oldmanem

dosc ciekawy film polecam bo warto obejrzeć

 

Jest świetny, ale nie nosza zegarków , jedzą ludzkie mięso i polują na łyse koty a i jeszcze denerwuje mnie brak jasności czym było spowodowane takie promieniowanie UV , ale film super.

PS : ciekawi mnie też , czy naprawdę od długotrwałego jedzenia ludzkiego mięsa trzęsą się ręce

:lol:

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http:// Nie wiem czy juz jest ale polecam Inception - i nosza zegarki - zreszta czas jest bardzo wazny w tym filmie - koniecznie na duzym ekranie:) Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zegarków nie nosza ,

to w takim razie polecam tez Metro Strachu

nosza zegarki i to fajne :lol: /ciekawy ma burmistrz grany przez Jamesa Gandolfiniego/

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Metro strachu" taki sobie. Można obejrzeć, ale bez rewelacji.

 

"Tora! Tora! Tora!", który to już raz... uwielbiam stare filmy wojenne.

 

"Wilkołak". Mnie się podobał. Hopkins przyszyty do takich ról.

 

"The Hurt Locker". Warto, za całokształt.

 

I na koniec serial "Breaking Bad". Polecam.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Księga Ocalenia" - dla mnie rewelka.

"Legion" - łojjj :lol: ni to pies ni wydra.. Lepszy był wiele lat temu "Armia Boga" (o ile pamietam tytuł), dobrze (imho) że przynajmniej na końcu się wyjaśnia, że twórcy jednak nie mają Boga za psychopatycznego sadyste...

"Nie do pomyślenia / Unthinkable" - rewelacyjny film. Oglądałem kilka dni temu i do tej pory się zastanawiam.... Co ja bym zrobił.

Edytowane przez boldy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

jeszcze nie wiem co to za zegrek

 

 

zegarkow wiecej nie ma i teraz pytanie czy jesteśmy w rzeczywistości i na którym poziomie ...

 

warto zdecydowanie, prawda jest taka ze bezwzględnym wrogiem niestety czasemtrzeba postąpić bezwzględnie - ZDECYDOWANIE POLECAM ten film !

 

 

EDIT : polecam jeszcze "The Fourth Kind" robi wrażenie i daje do myślenia - na wieczór w sam raz :)

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ostatnio spać więc zrobiłem sobie maraton :

 

- "Schron" - ciekawy ale średni

- "Obserwator" z Keanu Reeves - ciekawy

- "Incepcja" - super

- "Ślady zbrodni" - b.fajny , generalnie b. lubię Samuela

- "Tekken" - swojego czasu pogrywałem w tą gierkę więc byłem ciekawy filmu - spodziewałem się lepszego ale nie ma tragedi

- "Nie do pomyślenia" - film genialny , bardzo lubię takie kino (nie mówię o brutalności)

- "Robin Hood" - z "gladiatorem" - słaby

- "Plan prawie doskonały" - starszy ale świetny film z Freemanem

- "Piła VII" trailer - jestem fanem pierwszych 2 części ale wszystkie oglądałem i tą pewnie też chociaż 3D dla takiego filmu to chyba przesada


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Millenium : "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" i "Dziewczyna, która igrała z ogniem" - oba b. fajne ze wskazaniem na pierwszy. Trochę wstyd ale książek nie czytałem a podobno są jeszcze lepsze. Czekam więc na trzecia część a w międzyczasie biorę się za czytanie. Polecam


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem uprzedzony. Obejrzałem ten film wczoraj - gorąco polecam. "Różyczka" bardzo dobre polskie kino.


 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incepcja - fabuła całkiem fajna, wciągająca. Mogli w głównej roli obsadzić jakiegoś mężczyznę a nie blondynkę bez piersi... Mdła i bezjajowa gra DiKarpio zabija ten film i starania pozostałych aktorów. Gdyby nie to to film byłby naprawdę godny polecenia.

 

Zapowiedź - film ekstra, do momentu, kiedy fabuła zaczyna się wyjaśniać. Po tym momencie można oglądanie odpuścić. Bez końcówki mamy trzymającą w napięciu, świetnie zrealizowaną produkcję. W ogólnym rozrachunku - płytko, bezmyślnie, bez pomysłu na zakończenie.

 

Ostatni Shrek - po prostu genialny. Bez kitu genialny...

Edytowane przez Marco665

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.