Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

..."O pólnocy w Paryżu" Woody'ego Allena.

Świetny film, gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem "Salę Samobójców". Powiem tylko tyle: specyficzny film. Ale problem homoseksualizmu mnie nie rusza. Do leczenia i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"O północy w Paryżu" to film całkiem fajny choć nie podobał mi się tak, jak "Match Point" tegoż reżysera.

Zawiódł mnie za to zupełnie, tak ostatnio reklamowany "Drive".

Do filmów Tarantino go porównują, ee...

 

Edit

Przedmówca, trafny komentarz :D

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Moon tego samego reżysera widziałeś?

Jest równie dobry a może nawet i lepszy. Bardziej ascetyczny ale i bardziej wstrząsający.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon jest lepszy.

To kawałek dobrej SF chociaż tak kameralnej i bez fajerwerków.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem "Salę Samobójców". Powiem tylko tyle: specyficzny film. Ale problem homoseksualizmu mnie nie rusza. Do leczenia i tyle...

 

Za takie komentarze powinieneś dostać bana homofobie!


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem "Salę Samobójców". Powiem tylko tyle: specyficzny film. Ale problem homoseksualizmu mnie nie rusza. Do leczenia i tyle...

 

 

Chyba oglądaliśmy inne filmy o tym samym tytule :) Film jest zdecydowanie głębszy a homoseksualizm w tym filmie to tylko część układanki. Zawsze jestem ciekaw co osobnik z takim podejściem zrobi jak się dowie, że jego dzieciak jest inny.........

 

Ktoś napisał, że Sucker Punch jest złym filmem a tak nie jest. Ten film to bardzo dobre efekty a fabuła zakręcona jak umysł (prawdopodobnie) głównej bohaterki. Istnieje mozliwość, że to historia innego z bohaterów :P.

 

Tożsamość-potwierdzam, fajne i zaskakujące kino akcji.

Edytowane przez BRABUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon jest lepszy.

To kawałek dobrej SF chociaż tak kameralnej i bez fajerwerków.

 

Moj wspollokator sie tak tym zachwycal......jak dla mnie film cienki.....jak zupa wigilijna :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej klimatycznego sf dawno nie było.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon- niezły, na prawdę niezły film. Za to Sala Samobójców wgniotła mnie w podłogę. Aż się martwię jak to będzie dzieciaki wychować w nadchodzących czasach. Od razu trochę inaczej patrze na zapędy mojej córki do komputera.


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie komentarze powinieneś dostać bana homofobie!

 

NIe ty jesteś moderatorem, żeby oceniać, a po drugie nie sądze, żeby kolega bał się ludzi, a to dokładnie oznaczo słowo homofob (homo-człowiek, fobia-lęk).

 

 

Żeby nie było całkowitego offtopa to polecam kryminalną serię: Panna Marple na podstawie opwiadań Agaty Christie. Przyjemnie się ogląda w jesienne wieczory w przy szklaneczce single malta. Oczywiście jeżeli ktoś lubi klimat starej Anglii.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu:

wczoraj oglądałem Kod Nieśmiertelności... to o cofaniu sie 8 min do tyłu w pociągu, film nie rewelacyjny ale 1,5 godziny minęło nawet nie wiadomo kiedy, polecam na nudny wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałem "Małą maturę 1947" - bardzo ciepła historia dojrzewania (gimnazjum) dziejąca się w parszywych czasach... Film ma swoje wady ale ogląda się go z przyjemnością, chociażby ze względu na doborową obsadę (dobrze grającą - Kondrat, Pszoniak, Zborowski, Żmijewski) oraz zdjęcia starego Krakowa. Polecam.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu:

wczoraj oglądałem Kod Nieśmiertelności... to o cofaniu sie 8 min do tyłu w pociągu, film nie rewelacyjny ale 1,5 godziny minęło nawet nie wiadomo kiedy, polecam na nudny wieczór

No właśnie, angielski tytuł to Source Code.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie komentarze powinieneś dostać bana homofobie!

O, Kolega Tolerancyjny nie jest tolerancyjny w stosunku(o przepraszam) do nietolerancyjnych?

Co innego "se być" homo a co innego "to coś" promować.

 

"Requiem dla snu" - dobry film, rewelacyjna muzyka.

"Przekręt" - rewelacyjny Brad Pitt

"25. godzina" - rewelacyjny Edward Norton

no i stonasty raz "Dzień świstaka" - rewelacyjne wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ty jesteś moderatorem, żeby oceniać, a po drugie nie sądze, żeby kolega bał się ludzi, a to dokładnie oznaczo słowo homofob (homo-człowiek, fobia-lęk).

 

Racja nie jestem...ale takie zachowania powinno się piętnować i potępiać.

A znaczenie słowa "homofob"...ubawiłeś mnie.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja nie jestem...ale takie zachowania powinno się piętnować i potępiać.

A znaczenie słowa "homofob"...ubawiłeś mnie.

 

Tak się powinno potępiać takie zachowania jak i sam fakt którego to zachowanie dotyczy.

Mamy demokrację, wolność słowa, więc skoro jedni chcą się przytulać z przedstawicielem tej samej płci, obnosić się z tym na paradach, to inni mają takie samo prawo do wyrażania swojej opinii na ten temat.

Całe szczęście nie popadamy w skrajności, żeby tylko dogodzić homo... Chociaż Janusz P. jest już 3cią partią w sejmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem homofobem i uważam jak kolega rogas2000...a sala samobójców wg mnie dno...homobachor rozpieszczony miał nie pokolei we łbie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.