Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od jakiegoś czasu poszukuję filmu na DVD. Dzieło nosi tytuł The Commitments . W salonie EMPIK film jest niedostępny.

.

.

Ps. Czy ktoś wie, gdzie można kupić ten film? P.

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety, ale nic z tego nie zrozumiem, gdyż nie znazm języka angielskiego. Koniecznie musi być to wersja z polskim lektorem!!

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moneyball

 

 

nawet jeśli nie wiesz nic a nic o baseball'u (a Ja nie wiem praktycznie nic) film wciąga bardzo sprawnie napisaną fabuła, świetnymi postaciami (Pitt to jednak kawał doskonałego aktora) i taka dziwną lekkością, z jaką przechodzi się płynnie przez ponad 2 godziny seansu...POLECAM.

 

---

 

V for Vendetta

 

 

Absolutne arcydzieło !!!

Uwielbiam ten film w całej rozciągłości. Kupiłem sobie wydanie kolekcjonerskie w dniu premiery, i katuje regularnie 2-3 razy do roku. W tym gatunku filmowym absolutne arcydzieło bez słabych punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remember remember the 5th of november

Też bardzo lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moneyball

 

nawet jeśli nie wiesz nic a nic o baseball'u (a Ja nie wiem praktycznie nic) film wciąga bardzo sprawnie napisaną fabuła, świetnymi postaciami (Pitt to jednak kawał doskonałego aktora) i taka dziwną lekkością, z jaką przechodzi się płynnie przez ponad 2 godziny seansu...POLECAM.

 

 

Też wczoraj obejrzałem ten film i również polecam bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tvp puszcza znowu "Akwarium czyli samotność szpiega" Suworowa.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wczoraj oglądaliśmy jeden film. Moneyball - film jak dla mnie bardzo dobry - w stylu Jerry Maguire czy Męska gra z Alem Pacino ( POLECAM). Jeszcze raz bardzo dobry fil - znam się troszkę na tym sporcie więc łapałem co niektóre teksty z ich języka - ale czy Brad Pitt to kawał doskonałego aktora - tutaj bym podyskutował :D

 

 

ps a przechadza się lekko po zasuwa na siłce :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy Brad Pitt to kawał doskonałego aktora - tutaj bym podyskutował :D

 

No nie mów Krystian, bo jest to mimo wszystko czołówka najlepszych aktorów, choć uważam, że ostatnimi czasy dużo lepszym aktorem jest choćby DiCaprio.

 

ps. szkoda, że to nowe pokolenie aktorów nie ma perspektyw na bycie takimi gwiazdami jak Pacino, De Niro, Hanks, Pitt, Depp, Washington, DiCaprio, Willis, Cage, itd itd...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że lubię Pitta - a w sumie filmy w których gra to uważam, że porównywanie go do DiCaprio jako równorzędnych aktorów jest obraźliwe dla DiCaprio. Ale podoba mi się dobór filmów przez obu aktorów i obu szanuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiCaprio jest moim ulubionym aktorem i szczerze mówiąc, to nie widziałem z nim słabego filmu. Zauważcie, że każdy film, który wychodzi z tym aktorem jest hitem, czego nie można już niestety powiedzieć o takich gwiazdach jak np. De Niro (kiedyś zdecydowanie obok Ala Pacino aktor nr 1)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale moja wina, nie doprecyzowałem - miałem na myśli w tym filmie. Jest tam taka scena - pod koniec filmu jak siedzi z Pete i decydyje o tym czy przyjąć ofertę red sox czy nie - a koles wali głazami zero gry na twarzy - to kluczowy moment - wielka kasa, wielkie możliwości, możliwość walki o mistrzostwo z inna drużyną a on to odrzuca ( to mi się podobało :D ale z miną wyrażjącą zastanowienie się czy napić się pepsi czy coca-coli :)

 

Pitt jest bardzo dobrym aktorem - jedym tchem można wyminiać jego kreacje filmowe - california, thelma i louise,siedem, benjamin button, drzewo życia - ale w tym filmie i w tej kreacji czegoś mi brakowało :D

 

DiCaprio pięknie dorósł - z niecierpliwością czekam na J.Edgara :)

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z niecierpliwością czekam na J.Edgara :D

I ja również - już się doczekać nie mogę :)

 

ps. poważnie drzewo życia Ci się podobało, czy tylko mówisz o samym aktorstwie Pitta?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o samym aktorstwie :D


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito wbijaj do tematu o nożu do kuchni. Porada fachowca potrzebna! : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tak ostatnio zachwalane Idy Marcowe.

Film niezły, ale spodziewałem się czegoś wyjątkowego, a tu tylko nieźle.

Dobra rola Ryan'a Goslinga i jak zwykle genialny Philip Seymour Hoffman.

Pierwsze pół godziny - nuda.

Potem zaczyna się coś dziać. Scenariusz spójny. Fajne zdjęcia.

Ale efektu wgniatania w fotel - brak.

Mój rating: 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito wbijaj do tematu o nożu do kuchni. Porada fachowca potrzebna! : )

 

Michale masz coś wspólnego z nożami?? :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, nigdy nie słyszałeś o krakowskich nożownikach? :)

 

Wróćmy do filmów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam 'Margin Call' i 'The Devils Double' jeżeli nie widzieliście, naprawde warto.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że każdy film, który wychodzi z tym aktorem jest hitem, czego nie można już niestety powiedzieć o takich gwiazdach jak np. De Niro (kiedyś zdecydowanie obok Ala Pacino aktor nr 1)

 

 

Zauważ też kto masę z tych filmów reżyseruje bo to o wiele ważniejsze niż główny aktor/aktorka.

W przeciwieństwie do aktora nie ma dobrego filmu bez dobrego reżysera.

Co do przykładu De Niro to porównaj filmy Scorsese zrobione z De Niro a Di Caprio - to nie ta sama półka.

Dlatego mierzenie aktora sukcesem/porażką filmu to moim zdaniem kompletne nieporozumienie.

 

Na poparcie tej tezy wczorajszy seans, czyli "Dziennik zakrapiany rumem" - solidna obsada, Depp w formie jak zawsze a film najwyżej przeciętny.

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeliśmy wczoraj film "Służące" - bardzo dobry film, polecam, nominacje do Oskarów ( w tym w jednej kateogii 2 osoby ) jak najbardziej zasłużone - chusteczki będą potrzebne w trakcie seansu - jeszcze raz polecam B)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powierdzam, warto.

Jedną z aktorek, ktore otrzymały nominacje do Oskara za role w tym filmie jest Jessica Chastain.

Oprócz ról dwóch czarnoskórych aktorek (też nominowanych za pierwszo i drugoplanowe role) to chyba najciekawsza kreacja.

Warto zwrócic na nią uwagę bo zapowiada się na świetną aktorkę.

Zresztą dużo ostatnio grywa, widziałem ją też w fascynującym "Take Shelter" obok charakterystycznego Michaela Shannona, w "Drzewie życia" i w "Texas Killing Fields".

Ciekawa aktorka.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na mój "odpał" na punkcie kina SF z wielką niecierpliwością czekam na "PROMETEUSZA" Ridleya Scotta czyli 5 część "Obcego" oraz na 3 część sagi o "Riddicku" z Vinem w roli głównej :P:) :)

Co do DiCaprio genialna rola agenta FBI w cudownym filmie "Wyspa Tajemnic" jednym z najlepszych filmów jakie widziałem.

Jeśli macie trochę czasu zapodajcie Waszą 10 najlepszych filmów jakie zobaczyliście???? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno okreslic 10 najlepszych...

łatwiej po 10 z danego gatunku

bo jak porównać Łowce Andreoidów np z Gorączką , Żądłem lub Wojna i Pokój lub z filmami Barei czy Chmielewskiego to nie porównywalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.