Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na mój "odpał" na punkcie kina SF z wielką niecierpliwością czekam na "PROMETEUSZA" Ridleya Scotta czyli 5 część "Obcego"...

 

Też czekam z niecierpliwością, tylko dla ścisłości nie jest to piąta część tylko prequel, który "dzieje się" przed Ósym pasażerem Nostromo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam z niecierpliwością, tylko dla ścisłości nie jest to piąta część tylko prequel, który "dzieje się" przed Ósym pasażerem Nostromo.

Pablosie, wiem jednak jak by nie było jest to kontynuacja świata "Obcego". I dlatego min. czekam i trzymam kciuki za Ridleya aby dosięgnął perfekcją pierwszej części sagi!!!! B)

A propos, amerykańce kręcą film SF z dużym budżetem i mega gwiazdami w obsadzie na podstawie komiksu polskich autorów pt "Funki Koval" jeśli film będzie tak dobry jak komiks to będzie hiciorrrr!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy za piątą i szóstą część uważaja Aliens. vs Predator 1&2 B) Dla mnie Obcy zakończył się na trzeciej części. A Prometeusz zapowiada się smakowicie, same trailery wyglądają niesamowicie klimatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na mój "odpał" na punkcie kina SF z wielką niecierpliwością czekam na "PROMETEUSZA" Ridleya Scotta czyli 5 część "Obcego"...

 

To nie całkiem 5 część, film nie jest kontynuacja wydarzeń znanych z czterech częsci.

Najpierw mówiono o prequelu a potem wyciekła fabuła, będzie zupełnie inny film.

Z gigerowskimi obcymi ale nic, co wpisywaloby się we wcześniejsze wydarzenia.

Też nie mogę się doczekać..

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam Hugo. Przepiękny, klimatyczny film. Dawno takiego nie oglądałem.

Do tego masa pasji do mechaniki i świetne ujęcia mechanizmów zegarowych.

 

nJcbP.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewizja osobista (stop search) ale nie zrozumiałem o co chodziło autorowi ;)

Bez reguł (unthinkable) fajny film polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Hugo i jego wynalazek - bardzo dużo zegarów, kół zębatych i mechanizmów :-)

 

hugo_clip_bigmachine.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudów oglądam na Polsacie Aniołki Charliego 2 :) - dawno nie oglądałem nic głupszego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Obejrzałem wczoraj "Dom zły" (tanie poniedziałki w kinie Luna). Zmiażdżył mnie totalnie. Bardzo, bardzo, bardzo dobry. Polecam,a le ostrzegam że bardzo ciężki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od jakiegoś czasu poszukuję filmu na DVD. Dzieło nosi tytuł The Commitments . W salonie EMPIK film jest niedostępny.

.

.

Ps. Czy ktoś wie, gdzie można kupić ten film? P.

 

 

Film "The Commitments" udało mi się zdobyć dzięki uprzejmości kolegi. Dziś obejrzałem i muszę powiedzieć, iż nie zawiodłem się, bo film jest znakomity!!!! POLECAM!!!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem "Shame" Steve'a McQueena.

W trzech słowach to historia wielkomiejskiego seksoholika.

Poza tym dobrze zagrana rola Carey Mulligan.

Obejrzeć jednak warto.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Polowanie na zbrodniarza" - "Hunting Party" - naprawdę warto, dosyć luźny, fajnie nakręcony obraz Bałkanów po wojnach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy Oskary - jak sądzicie - w ciemności dostanie czy nie?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i uważam,że nie dostanie Oskara. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy Oskary - jak sądzicie - w ciemności dostanie czy nie?

 

Myślę, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polityka czyli oskar dla Iranu (chciałbym się mylić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie obejrzałem "Idy marcwe" - ciekawy film, interesująco przedstawione relacje między konkurującymi 'obozami' politycznymi w wyscigu po krzesełko. Film pokazuje jak niewiele robi w swojej kampanii sam polityk, od przemówień po same postulaty no i oczywiscie znane dobrze w naszym kraju "kolesiostwo". - brak skrupułów i wyzbycie się ludzkich emocji i uczuć jako narzędzia gwarantujące zwycięstwo.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oskary rozdane. W sumie moim zdaniem bez zaskoczenia chociaż spodziewałem się tryumfu Scorseze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend obejrzałem "Różę" i "W ciemności". Jak dla mnie oba te filmy dzieli różnica klas. Na korzyść "Róży". Film jest niezwykle realistyczny, ciężki i brutalny. Lecz nie epatuje przemocą ale, moim zdaniem, stara się oddawać realia czasów i miejsca. Ma nieco westernową konwencję (sam przeciw wszystkim) ale zagrany, nakręcony i udźwiękowiony jest bardzo dobrze. Gra aktorska, scenografia itp są ascetyczne i skromne a za razem do bólu realistyczne. Jak na razie chyba rola życia Marcina Dorocińskiego. Na pewno zapamiętam ten film na dłużej.

Polecam.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie obejzalem "Helikopter w ogniu". Prawda o wojnie, prawda o Somalii. Jak ktos nie rozumie ze tak wyglada wojna, i oczekuje od takich filmow innego przeslania to sie zawdziedzie. Na talerzu: przemoc, krew, nieuzasadniona nienawisc, niewinni ludzie w matni. Jak ktos nie widzial, niech obejrzy. Dla mnie kultowe kino z gatunku "z punktu widzenia zolnierza na polu bitwy" (ale nr. 1 to nadal "Szeregowiec Rayan").


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie obejrzałem film "Woda - Wielka tajemnica".

Dawno juz żaden film popularnonaukowy nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten.

Niektóre hipotezy wydają się przesadzone tym niemniej warto się z nimi zapoznać bo film jest fascynujący.

Polecam: http://www.youtube.com/watch?v=SppiDB-hmzY


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę tak jakos się złożyło, że obejrzałem "Kac Wawa". Nie liczyłem na wiele, ale takiego gówna się nie spodziewałem. Bardzo źle wydane 28zł... Te same gęby, te same dowcipy, odgrzewane kotlety i im głupiej, tym lepiej.

Polskie kino rozrywkowe osiągnęło bardzo niepokojący stan - stan pogardy dla widza. Kolejne "komedie" niech sobie Szyc z Karolakiem ogląda. Beze mnie!

 

Tutaj próbka dialogu:

 

Koterski: Ile kosztuje dama do towarzystwa na godzinę?

Zbrojewicz: 500.

Koterski: Ile?

Zbrojewicz: 600.

Koterski: Przed chwilą było 500.

Zbrojewicz: Płacisz 600 albo wypierdalasz.

Koterski: To ja wypierdalam.

 

To co Koterski, ja mówię "tfurcom"!

 

A tutaj bardzo trafna recenzja "dzieła":

 

http://gameplay.pl/news.asp?ID=66487


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja przed chwilą obejrzałem Uwikłani film z przed roku lub dwóch

niezły krajowy produkt znacznie lepszy od tej nowo powstającej szmiry , bez Karolaka ,Szyca i Kota ;)

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.