Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

nie do końca odpowiedni temat, ale co tam..

właśnie na Discovery w programie "jak to jest zrobione" oglądałem produkcję Turbillona Blancpaina.

Edytowane przez Jaro_swatcH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe intrygujące zdjęcia z "PROMETEUSZA":http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=86894

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Obejrzałem Fil Blitz Z Jasonem Stathamem i tak jak bardzo lubie tego aktora m.in za Crank 1, Transportera tak ten film spacjalnie mnie nie porwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odloty Cheyenna ;) ale ostrzegam film specyficzny :(

 

Warto głównie ze względu na aktorstwo Seana Penna i dla fanów Talking Heads.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odloty Cheyenna ;) ale ostrzegam film specyficzny :(

 

Warto głównie ze względu na aktorstwo Seana Penna i dla fanów Talking Heads.

Potwierdzam i też polecam. Dodam tylko, że można się pośmiać. :D


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i też polecam. Dodam tylko, że można się pośmiać. :(

No cóż są różne gusta > niestety film dla mnie tak nudny, że w połowie sobie odpuściłem.

 

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kina.

 

NIETYKALNI :D

 

kapitalny film; jednocześnie zabawny (co ja piszę można się posikać ze śmiechu)ale też wzruszający i mądry, wspaniała odtrutka na kino holywoodzkie. Jak na razie dla mnie film roku.

 

Z dobrych filmów które już jakiś czas temu oglądałem i mogę z czystym sumieniem polecić to: "Szpieg" (choć łatwiej się w fabule połapać znając książkę), "Skóra w której żyję" - Ortodoksyjni wyznawcy Almodovara na ten film się krzywią ale ja uważam że warto ( tylko nie należy wczesniej o tym filmie czytać żeby nie utracić efektu zaskoczenia).

 

"Żelazna Dama" warto tylko dla nieprawdopodobnie "wtopionej" w rolę Maryl Streep.

 

Z polskich filmów jesli ktoś jeszcze nie oglądał to obowiązkowo "Róża".

 

Na razie tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek na krawędzi - szkoda czasu - nie obejrzałem do końca - no ale nie szło - nawet Ed Harris nie pomógł - nie polecam.

W najbliższym czasie Hollywood szykuje nam masę efektów specjalnych gdzie nie potrzebne jest aktorstwo - owszem czasami lubię takie kino ale bez przesady.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam "Nietykalni".

 

Jeśli oglądacie seriale to zobaczcie "Shelrocka Holmsa". Póki co wyszły 2 sezony po 3 odc każdy.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możemy polecać także seriale to oczywiście Sherlock też jest jak najbardziej godny polecenia, pomimo tego że rzecz dzieje się współcześnie świetnie oddano atmosferę epoki, do tego b.dobra rola tytułowa Benedykta C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast stanowczo odradzam jeśli ktoś miałby gdzieś oglądać Przetrwanie lub Zaginioną to lepiej siąść przed TV i obejrzeć 2 ligę w piłce nożnej - nawet wietnamską ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a seriale oglądacie ??

 

Ja ostatnio przerobiłem Californication (dla mnie BOMBA) i Spartakusa (tak sobie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a seriale oglądacie ??

 

Tak, pierwszą miłość i na wspólnej ;)

 

Ostatnio dr. house.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a seriale oglądacie ??

 

Ja ostatnio przerobiłem Californication (dla mnie BOMBA) i Spartakusa (tak sobie)...

Ano, zgadzam się z ocenami.

Do tego dodaję Walking Dead i Grę o tron (mam przeczytane wszystkie wydane do tej pory książki).

Czekam na drugie sezony Falling Skies i Homeland.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Dextera, Zakazane Imperium (zwłaszcza dla fanów klimatów gangsterkich z lat 20ych ubiegłego wieku, prohibicja w USA :D ) i również Gra o Tron (drugi sezon według mnie zdecydowanie mniej atrakcyjny po smierci postaci granej przez Seana Beana), a jako cos lekkiego i z dozą chumoru Rockefeller Plaza 30 - dla mnie swietna, komediowa kreacja Aleca Boldwina


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim sezonie Gry o tron scenariusz mocniej niż w pierwszym odstaje od książki (wielu wątków brakuje, kilka scen dodano), akcja zdecydowanie przyspiesza. Nie rozumiem też dlaczego Asha Greyjoy nazywa się inaczej. Obawiam się, że w związku z tym, iż odcinków będzie tylko 10 odstępstw i uproszczeń będzie więcej. Biorąc pod uwagę objętość kolejnych tomów w kolejnych sezonach jeszcze więcej. Z drugiej strony owe uproszczenia i odstępstwa w niczym nie przeszkadzają cieszyć się dobrym serialem.

 

A Seana Beana faktycznie brakuje w obsadzie. Ale cóż, taka jest maniera Martina, który często, gęsto uśmierca bohaterów - mamy się bać przewrócić kartkę.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Estados1

Wczoraj, zobaczyłem nowego starego Sherloca i nie dokońca jestem przekonany, trochę naciągany:)

Nietykalni mam właśnie zamiar poogladać.

Z seriali to Zakazane Imperium mnie powaliło treścią oraz jakością wykonania kunszt serialowy, do znudzenia mogę oglądać Kompanie Braci, no i Dextera bo jest rypnięty i zabawny.

 

A serial który ostatnio mnie powalił to

Lie To Me machnołem 3 sezony w 4 dni. Rewelacja.

Edytowane przez Estados1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak obejrzałem do końca Człowieka na krawędzi i chyba jednak bym wolał - jak tutaj kolego przy innych tytułach - zobaczyć mecz drugiej ligi wietnamskiej piłki nożnej. A jesli chodzi o seriale :) -

- GLEE - pierwszy sezon najlepszy, drugi kiepski a do trzeciego jeszcze nie zasiadłem

- The Killing - dobry serial, ciekawie zrobiony - tylko ma taką jakoś senną atmosferę

- Downton Abbey - rewelacyjny serial - polecam każdemu - dwa sezony - jeden lepszy od drugiego - od września trzeci sezon!

- Gra o Tron - chyba nie wymaga zachęty :) - chociaż szkoda Beana - sądziłem, że aktor z taką pozycją dostanie role na więcej

odcinków

- Rodzina Bordziów - bardzo dobry serial - polecam - obecnie w trakcie drugiego sezonu

- Once upon a time - baśniowy serial - spodoba się paniom

- Bracia Grimm - jak wyżej :)

 

Michale cóż złego w oglądaniu Na Wspólnej - leci codziennie o 20 - i jak już położymy dziecko spać to taki miły relaks :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dla relaksu obejrzałem Kołysankę

polecam świetny czarny humor

taka rodzina Adamsów made in Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nr. cztery :)

 

- film dla młodszego pokolenia, aczkolwiek napewno zobaczę kolejną część.

 

Zmierzch 1,2 i 3

 

- zacząłem oglądać po namowach mojej lepszej połówki i muszę się przyznać bez bicia, że mnie wciągnął :) Choć jest pare wyjątkowo irytujących momentów, to jakoś to oglądam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 milionów - po ostatnich żałosnych premierach naszej kinematografii jestem mile zaskoczony. Film ma trzy niezaprzeczalne zalety:

1. nie gra w nim Szyc

2. nie gra w nim Adamczyk

3. nie gra w nim Karolak

chyba mieli grypę :)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.