Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Z seriali oprócz Gry o Tron, Walking Dead polecam The Killing (obecnie już drugi sezon). Nie oglądałem wersji europejskiej, ale amerykańska daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kina po obejrzeniu "Nietykalnych". Świetna francuska komedia z kilkoma poważniejszymi momentami. Dawno się tak doskonale nie bawiłem w kinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam też Spartakusa, takie sobie, proste w odbiorze całkiem jak Na Wspolnej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kina po obejrzeniu "Nietykalnych". Świetna francuska komedia z kilkoma poważniejszymi momentami. Dawno się tak doskonale nie bawiłem w kinie :D

 

Intouchables - również polecam, bardzo dobry. Świetnie się bawiłem, żona ze wzruszenia przepłakała połowę filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliśmy wczoraj Nietykalnych - świetny film!!! Dawno się tak nie uśmiałem - wybaczcie ale numer z przesunięciem się o jedno miejsce w bok na przyjęciu i mina tej kobiety!!! - Bezcenne!!!!!!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedną z lepszych scen było polewanie nóg wrzątkiem i scena w operze :D Mistrzostwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna z sąsiedztwa (z 2007 roku). Mocny film, zrobił na mnie spore wrażenie. Tym bardziej, że był inspirowany faktycznymi zdarzeniami. Wstrząsająca historia pokazująca jak okrutny może być człowiek.

 

Widzieliście ten film ?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z seriali:

Breaking Bad

Entourage

Friends

Rodzina Soprano,

Californication,

Lie to me

 

Ostatnio filmy:

Jeszcze dalej niz Pólnoc - welcome to the sticks

Nic do oclenia - Rien à Déclarer

 

 

Znacie może jakieś fajne filmy/seriale psychologiczne lub sprzedażowe ??

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna z sąsiedztwa (z 2007 roku). Mocny film, zrobił na mnie spore wrażenie. Tym bardziej, że był inspirowany faktycznymi zdarzeniami. Wstrząsająca historia pokazująca jak okrutny może być człowiek.

 

Widzieliście ten film ?

 

 

Ogladalem ten z 2004 i tez zrobil na mnie wrazenie.....ale nie omieszkam obejrzec Twowjej propozycji :)

 

 

Jka chcesz obekrzec cos naprawdę sstrząsajacego to zobacz " Gruz 200 "....przemocny.


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jka chcesz obekrzec cos naprawdę sstrząsajacego to zobacz " Gruz 200 "....przemocny.

Widziałem, dobry.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Jka chcesz obekrzec cos naprawdę sstrząsajacego to zobacz " Gruz 200 "....przemocny.

 

Oglądałem ten film zanim ktokolwiek o nim w PL usłyszał. Gdy opowiadałem znajomym fabułę, to nikt nie wierzył, że takie coś mogło powstać. Mocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem.Polski tytuł "Ładunek 200". Ostry, wulgarny, epatujący przemocą ( czasami przesadną). :angry:

Zdecydowanie wolę bardziej wartościową rodzimą produkcję w podobnym klimacie. pt "DOM ZŁY" B)

Miłośnikom wybitnego aktorstwa, cudowna kreacja Janusza Gajosa w filmie "Żółty Szalik" to taki polski "Opuścić Las Vegas" z Cagem.

Z pokręconych ale mocnych i dziwnych SF polecam "Ukryty Wymiar" hmmmm...... ostro i strasznie :)

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również 'Nietykalni' na plus. Nie pasuje mi jedynie kwalifikowanie go jako komedii, raczej obyczajowy z wieloma zabawnymi momentami.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w TV obejrzałem Donnie Darko.

Rzecz o nastolatku chorym na schizofrenię. Pokazane inaczej, niż inne łzawe produkcje na ten temat.

A już zupełnie rozwalił mnie soundtrack - masa fantastycznej muzyki nagranej w latach 80-tych (wtedy dzieje się akcja).

Polecam zwłaszcza ostatnie bodajże 3 minuty, gdzie musyka (i słowa) w niesamowity sposób współgrają z akcją i zakończeniem.

Mad World oryginalnie nagrane przez Tears For Fears, tym razem w zwolnionej kameralnej wersji....

 

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja ostatnio ogladalem Sherlocka Holmesa Gre Cieni i musze powiedzec ze nie wiem czy nie lepszy od pierwszej czesci. Wydaje mi sie za na uwage zasluguje rola Watsona....aktor ktory sie wciela w ta role imho gra bardzo dobrze. Jezeli film jest dobry i zaden z aktorow nie odstaje gra to nie zwracam na takie rzeczy uwagi, ale gra tego aktora zasluguje na uwage :)

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem oglądać K-PAX

Dla mnie genialny film i genialna gra aktorska. Dlaczego jest tak mało oryginalnych filmów jak ten? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wyspa Tajemnic"

 

Fajny film ale zakończenie nie takie zaskakujące jak piszą na filmwebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten film zanim ktokolwiek o nim w PL usłyszał. Gdy opowiadałem znajomym fabułę, to nikt nie wierzył, że takie coś mogło powstać. Mocny.

 

 

Mam pytanie czy oglądaliście film tego samego reżysera "Brat" ? Czy równie dobry jak "Ładunek 200" ?

 

A "Dom zły" również dobry (zresztą jak Róża i Wesele), chyba jednak bardziej osadzony w realiach PRL niż "Ładunek 200" w realiach ZSRR (mam nadzieję) bo jeśli tak wyglądało życie w ZSRR to nie mam więcej pytań :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A "Dom zły" również dobry (zresztą jak Róża i Wesele), chyba jednak bardziej osadzony w realiach PRL niż "Ładunek 200" w realiach ZSRR (mam nadzieję) bo jeśli tak wyglądało życie w ZSRR to nie mam więcej pytań :o

 

Gruz jest tak samo przerysowany jak Dom zły.

Uważasz, że Dom zły oddaje dobrze realia PRL?

Albo jestem za młody, albo mieszkam nie w tej części kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne kino?

 

Ostatnio jakos trafiam w tym temacie na kino australijskie.

"Animal Kingdom" obejrzany juz dawno, dawno .... i ostatnio "Snowtown". Ten drugi faktycznie moze wydawac sie niepotrzebnie epatujacy przemoca, ale mam wrazenie, ze rezyser mocno sie trzymal faktow - opowiedziana historia jest prawdziwa.

 

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruz jest tak samo przerysowany jak Dom zły.

Uważasz, że Dom zły oddaje dobrze realia PRL?

Albo jestem za młody, albo mieszkam nie w tej części kraju.

 

Uważam że "Dom zły" dokładnie oddał czasy i atmosferę PRL, oczywiście małej społeczności zatrudnionej głównie w PGR i mieszkającej w małej miejscowości, zarówno w dawnym woj. szczecińskim jak i krośnieńskim. Do tego film wbrew pierwszemu odczucie ma więcej wymiarów i możliwości interpertacji niż to się poczatkowo wydaje.

 

Obejrzałem już 'Brata" Bałabanowa i wydaje mi się też warty obejrzenia choć jest filmem niewatpliwie gorszym niż "Ładunek 200".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.