Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Z Monica Bellucci ogladalem Za ile mnie pokachasz....taka troche komedia pomylek w starym francuskim stylu :) Oczywiscie film ratowaly wdzieki glownej aktorki :lol:


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z ostatnio przeze mnie oglądancyh filmów polecam :

 

Kaznodzieja z karabinem - na faktach, nawet mnie wzruszył, raczej dramat biograficzny

 

Chronicle - ciekawe S/F

 

Kontrabanda - sensacja o przemycie międzykontynentalnym z użyciem staków handlowych, daje rade

 

Kocha, lubi, szanuje - naprawde zabawna i przyjemna komiedia

 

 

EDIT : Wlasnie skonczylem ogladac "5 days of war" , troszku za duzo 'holywood' , ze tak powiem ale moze wzruszyć i przejąć człowieka

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z filmów 2011r. zdecydownaie polecam 2 tytuły:

 

Dziewczyna z tatuażem - Thriller,Kryminał - do końca film trzyma w napięciu + Daniel Craig w roli dziennikarza detektywa.

 

Sherlock Holmes: Gra cieni - klasyka kryminału ale naprawdę wciąga, świetne sceny akcji utrzymana w humorystycznym klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skończylem - "Nietykalni". za***isty FILM.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mocnych, które niedawno obejrzałem:


  •  
  • Law Abiding Citizen
  • Cela 211

oba kopią tyłek i zostają w głowie

 

Poza tym na pewno mogę polecić nową "Mgłę" z 2007 ze świetnym zakończeniem

 

Jak ktoś chce obejrzeć coś nielekkiego to "Droga" z 2009 ma niezły klimat i świetną muzykę

 

Kolejnym który mogę polecić jest Miasto Ślepców (niestety nie czytałem książki, która podobno jest znacznie lepsza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w IMAX na MiB3. Rewelacji nie ma, stanowczo za dużo amerykańskich "momentów". Może i się nie wynudziłem i nie żałuję tych 30 pln, ale zadwolony nie byłem ;)

 

Za to przed samym filmem wcisnął mnie w fotel trailer Prometeusza!! Panowie ta muzyka i skomponowanie scen, naprawdę zamurowało mnie. Jak film będzie tak dobry jak trailer to trzeba go zobaczyć w 3D.


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prometheusza obejrzałem sobie wczoraj, nie pytajcie gdzie.

I...zapewne tak się czuje ktoś, kto miał wobec filmu zbyt duże oczekiwania :(

Pierwszego "Obcego" widziałem w kinie mając dwadzieścia lat więc gdy usłyszałem o prequelu, realizowanym zresztą przez tego samego Ridleya Scotta to nie mogłem się doczekać...

Technicznie oczywiście bez zarzutu ale fabularnie raczej słabo. Muzyka świetna ale nie ratuje średniego filmu.

I w ogóle po co tam ta cała Noomi Rapace?


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaleni słońcem 2: Cytadela. Tak jak i Spaleni słońcem 2: Priedstojanije do pięt nie urastają Spalonym słońcem z 1994 r. To propagandowa szmira z naciąganą i bezsensowną fabułą, będącą zlepkiem moralitetów... Szczerze odradzam.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Prometeusza idę w czwartek. Znajomi byli zachwyceni. Podobno niektóre sceny wciskają w fotel a i w końcu dowiadujemy sie o pochodzeniu Spice Jokerów i samego Obcego :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj Prometeusza w IMAXie i jestem zadowolony. Miałem ciut większe oczekiwania odnośnie fabuły, trochę niedociągnięć jest. Poza tym film bardzo dobry. Daję 8/10.

Co do pochodzenia Space Jockeyów nie dowiadujemy się nic. Pochodzenie Obcego to też tylko domysły. W filmie jest dużo niedomówień i otwartych wątków.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może dobrze bo Ridley pozostawia w ten sposób otwartą furtkę dla następnej cześci. Ale znajomi opowiadali , że częśc tych niedomówień się wyjaśnia. Musze zobaczyc sam w czwartek i koniec. ;) natomiast najdziwniejszym jkest dla mnie fakt braku kontynuacji Dystryktu 9, aż się prosi......... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prometeusz niestety :( :( :( zawodzi. Ridley nie idz ta droga. Masa nagromadzonej , niepotrzebnej wielowatkowości, efekty nie porażające. Sceny epatujące nie strachem ale obrzydzeniem. Według mojej subiektywnej oceny to definitywny koniec sagi Obcego, który wyglądem w Prometeuszu w porównaniu do np filmu Camerona jest nijaki :unsure: Szkoda.

Jako wielbiciel kina SF czekam teraz na nowego Batmana oraz na kontynuację Riddicka czyli jego III część.

Oczywiście cały czas mam nadzieję na kontynuację Dystryktu 9 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram na Batmana w poniedziałek - też miałem iść na Prometeusza ale coś przeczuwałem, że to już nie będzie ten obcy :)

 

A oglądałem ostatnio Romana Barbarzyńcę - w wersji francuskiej ale z polskim tekstem - widział ktoś jeszcze? Może jak zobaczę z naszym dubbingiem to może będzie to śmieszne - ale ogólnie ta animacja nie jest śmieszna i jeśli ma to być bajka to troszkę za dużo w niej tematyki erotyczniej - obraz nie jest dla dzieci raczej dla ludzi po 18 roku życia - jak widziałem komentarze na portalu Filmweb - warto czasem zobaczyć zapowiedzi zanim człowiek pójdzie z 3 letnią córeczką na bajeczkę o barbarzyńcach :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienajnowszy ale świetny - "EAGLE EYE" - nie wiem jak się nazywa w Polsce ale rewelacja. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu tego roku Ridley Scott powiedział, że od początku zakładał pracę nad sequelem Prometeusza :)

 

"From the very beginning, I was working from a premise that lent itself to a sequel," says Scott. "I really don't want to meet God in the first one. I want to leave it open to Shaw saying, 'I don’t want to go back to where I came from. I want to go where they came from.'"

 

Jakieś przecieki mówią o tytule Paradise, a inne o tym, że ma się pojawić jeszcze w tym roku.. :)

 

Oglądałem Prometeusza dawno temu :blink: na premierze w GB i jestem strasznie ciekaw kolejnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - miałem iść z Małżonką na Batmana w poniedziałek i tak też się stało. Na początku wspomnę, że dwie poprzednie części bardzo nam się podobały - trzecią również się nie zawiedliśmy. Bardzo dobry film, bardzo rozbudowana fabuła - dla niektórych może się wydawać zbyt przegadany ale tam wszystko ma swój cel i sens!!! Gorąco polecam - ale uprzedzam 2 i pół godziny w kinie - oczywiście plus 30 minut reklam przed :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio odkurzyłem swoja kolekcję DVD i zacząłem oglądać klasyki - zaczynając od mistrza Finchera i jego dwóch arcydzieł:

 

seven.jpg

 

i

 

fight_club_poster-2708.jpg

 

dla mnie oba filmy to klasa światowa - genialne obrazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight club to absolutna klasyka, też ostatnio oglądałem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanom fantastyki polecam "John Carter" - bardzo miło się wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem "Niezniszczalnych 2". Szczerze mnie rozbawił. Te wszystkie miny, teksty, gagi, sceny walk i rozpierduch - bezcenne ;)

A Stalowy Sylwek i jego koledzy mają przez cały czas na rękach niezniszczalne Pamy :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem "Niezniszczalnych 2". Szczerze mnie rozbawił. Te wszystkie miny, teksty, gagi, sceny walk i rozpierduch - bezcenne ;)

A Stalowy Sylwek i jego koledzy mają przez cały czas na rękach niezniszczalne Pamy :)

Ja po obejrzeniu części pierwszej powiedziałem sobie - nigdy więcej - szkoda mojego życia aby tak tracić czas - no ale nigdy nie mów nigdy i może jak mnie najdzie aby trochę czasu zmarnować to zarzucę - ale chyba na trzeźwo nie pójdzie - oj nie :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dwójki jeszcze nie oglądałem, ale jedynka podobała mi się- trzeba tylko założyć z góry,

że to bajka dla tych bardziej wyrośniętych chłopców(jak my) i od razu zupełnie inaczej się go ogląda :)

 

A do Promateusza mam takie mieszane uczucia- chyba za dużo oczekiwałem idąc do kina- film ogólnie spoko,

ale pewnie wszyscy założyli, że to będzie super genialny film i dlatego słychać sporo głosów zawiedzionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.