Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mylicie sie względem Taken 2, straszna kicha. Gra aktorska conajmniej średnia, dialogi udawane, sceny walki nie dość że nieraz bez sensu to jeszcze ma sie wrażenie że niedograne do końca. Ogólnie nie polecam. Nawet Liamowi słabo wyszedł ten film.


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio Baby - G, błękitny z takim charakterystycznym "drucikiem" chroniącym zegarek przed uszkodzeniami;-) Achh to były czasy... Pamiętam ciężkie cztery stówy kosztował, całe życiowe oszczędności poszły:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Moim zdaniem nie warto, ale mogę polecić film Róża i Jesteś Bogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taken 2 na pewno slabszy od pierwszej czesci Zgadzam sie z przedmowca ze slaba gra aktoraska i te sceny walki takie nijakie. Zero realizmu. Mysle ze do kina mozna przejsc sie na cos innego a ten obejrzec pozniej w domu na dvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kilka dni temu na Taken 2. Film dobrze sie ogląda, ale do pierwszej części mu daleko. Jest przewidywalny, taki o którym zapomina się na drugi dzień:) A co powiecie o Jesteś Bogiem? Słyszałem, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Bogiem kozak, polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroniki opetania. Mialem nadzieje na cos w stylu egzorcyzmy Emily Rose... Niestety nie ten poziom.

Martwia mnie natomiast opinie o uprowadzonej 2. Jedynka to jeden z lepszych filmow tego gatunku. Szkoda, ale dzieki temu obejrze na dvd.

 

Jezeli chodzi o filmy z Bourne... to uwazam ze Matt wybitnie nie pasowal do tej roli. Chamberlain byl o niebo lepszy. Ale obydwa filmy i tak slabiutkie w porownaniu z ksiazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Matt z twarza grzecznego dzieciaka z koledżu nie bardzo pasil do tych filmow.., oczekiwalibysmy raczej kogos pokroju Davida Craiga w tej roli. Bylem na Taken 2 . rzeczywiscie gra aktorska slabiutka szczegolnie tego dziadka ... i ten jego groźny głos haha :D Taki sobie film akcji .... oglada sie dobrze ale niczym sie nie wyroznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"JOHN CARTER" bardzo miła niespodzianka. Myślałem, że kicha klasy "B" a tu wyjątkowo dobra rozrywka z pięknymi plenerami Marsa i dobrymi efektami specjalnymi. Scenariusz ciutkę infantylny ale w tego typu filmach nie o to tu chodzi ( zresztą na podstawie komiksu). Po ciężkim dniu wciąga i bawi. Polecam :)

Niecierpliwie czekam na "Riddick 3" :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu obejrzałem Prometeusza i siedzi mi w głowie do teraz - genialny film jutro chyba obejrzę jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na "Szybki cash"?

Szwedzkie kino,opinie w necie niezłe..

Edytowane przez pawel1380

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu obejrzałem Prometeusza i siedzi mi w głowie do teraz - genialny film jutro chyba obejrzę jeszcze raz.

 

Widziałem już trzy razy (w tym raz imax) i czekam na wersję blu-ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na koniec brakuje Ellen Ripley, Syriusz C o którym mowa w filmie oraz jego większy brat A i mniejszy wielkością a nie masą brat B, były opisane tysiące lat temu a film opiera się o wierzenia między innymi Dogonów. Istnienie Syriusza C potwierdzono bardzo niedawno - kilkanaście lat temu a czy faktycznie wokół niego krąży mityczna planeta ... Voyager 2 za około 296 tysięcy lat minie Syriusza w odległości około 4,3 lat świetlnych.

Koniec wskazuje, że będzie część druga być może.

Mamy zegarki, mające bliski związek z tym filmem - Sothis ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem z córką na "Na tropie Marsupilami". Polecam. Dawno się tak nie uśmiałem. :D


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylismy z dziecmi na Hotel Transylwania warto zobaczyc - oczywiscie wg mnie - , fajna zabawa, ale dzieci mlodsze niz 6 lat trzeba ostrzec bo jest kilka momentow ze moglyby sie wystraszyc . Pozatym super

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki cash oglądnąłem.Całkiem niezły.Trochę naciągany momentami ale nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem Jestes Bogiem.....i powiem szczerze ze po tym czego naczytalem sie w sieci o filmie....i ogolnie o Magiku i Paktofonice.....to niestety nie urwalo mi czterech liter :blink:

 

Ogolnie polecam bo jak na polskie kino to jest dobry film....ale pozostaje niedosyt przynajmniej w moim przypadku.

 

W sobote zaliczylem Czlowieka Orkiestre i Kapusniaczka....z de Funesem.....klasyka, musze przyznac ze z nim nie ma slabych filmow, fajne rozluzniajace kino :)

 

A tak wezwali Kapusniaczka :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qJdgwNGAI9A&feature=related


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety nie podzielam pozytywnych opinii nt Prometeusza. Byłem w kinie i uważam to za stracony czas. Lubię bardzo kino S-F a to co nam zaserwowano nie zasługuje na miano dobrego S-F

Akcja rwana, brak ciągu przyczynowo-skutkowego, zmarnowany potencjał na coś naprawdę niesamowitego (tak się film zapowiadał w zwiastunach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny obejrzalem:"Traffic",doborowa obsada,swietne kino..polecam,szczegolnie tym co maja nastolatki w domu-obowiazkowo do wspolnego ogladania ...

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=trafic+youtube+trailer&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CC0QtwIwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DgjpadtJs9QA&ei=iM2GUK2-GpDR4QSb04H4Dw&usg=AFQjCNG58WodAT5uClMi3rCSt60kFBAykw


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kilka dni temu na Taken 2. Film dobrze sie ogląda, ale do pierwszej części mu daleko. Jest przewidywalny, taki o którym zapomina się na drugi dzień:)

Jak dla mnie jeszcze za krótki i z ta przewidywalnością masz rację, ale mi się podobał, ciekawi mnie czy zrobią trzecią część, jeśli tak to fabuła będzie taka, że znowu porwie córkę jej nowy chłopak który okaże się albańskim imigrantem, albo córka będzie ratowała ojca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zaraz po raz kolejny obejrze "Czekajac na wyrok"jesli ktos nie widzial -szczerze polecam....

No i czekam na wrazenia jakich kolegom dostarczyl,bo ze tak-jestem pewien... ;)

Glowna bohaterka na zdjeciu obok ;)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie po długim czasie zabierania się za ten film i zastanawia mnie jedno, czy statek z Prometeusza ten w kształcie obwarzanka, jest tym samym co w filmie "Obcy 8 pasażer Nostromo"? Wygląda na ten sam,nawet od środka, ta sama istota siedzi skamieniała za sterami, ale w Obcym akcja toczy się na księżycu LV-426 a w Prometeuszu LV-233.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.