Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

hehe pewnie to samo :) ....model wyciągnęli z magazynu...zawsze to niższe koszty....niż zbudowanie nowego modelu. Podobnie jak z modelem rekina ( z filmu Szczęki 1,2,3,15,26 i 39...) grał już w tylu produkcjach ze dawno zarobił na emeryturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie film dość słaby. Zrobiono z Polaków masowych zabójców żydów. Film według mnie przejaskrawiony, zbyt płytka analiza i interpretacja sytuacji oraz specyfiki tamtych czasów. Szkoda, że taki film dostał dość dużą dotację, a np. "Historia Roja" nie może otrzymać marnych 200 tyś. zł i dokończyć produkcji. Widziałem go pół roku temu i stwierdzam, że to ważny film, który również porusza trudną tematykę historyczną. Oglądał go ktoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z Moją Lepszą Połówka obejrzałem " Gangstera " - powiem Wam, że dawno nie widziałem tak dobrego filmu - plejada gwiazd, Tom Hardy, Gary Oldman, Guy Pearce, Shia Lebauf, sceraniusz i muzyka Nick Cave - polecam. Dawno w trakcie filmu nie dostałem od niego po mordzie a tutaj mi się to zdarzyło AŻ 2 RAZY!!! :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że rozpętam tutaj burzę komentarzy - w tym tygodniu widziałem 2 filmy - Atlas chmur i Skyfall. To może najpierw Atlas chmur - piękny film, pieknie pokazany,masa wątków ale pokazanych tak, że wiesz o co chodzi i że do czegoś to zmierza,piękna muzyka - ogólnie w cudowny sposób opowiedziana prosta historia w której każdy zobaczy coś innego - ja swoje zobaczyłem :) - polecam - owszem ok 3 godziny w kinie ale warto :)

 

Proszę teraz o wyrozumiałość i bycie delikatnym - Skyfall - o mało nie zasnąłem!!! Od razu napiszę, że byłem w inny dzień niż Atlas chmur :) - ogólnie powiem tak - każdy Bond z Danielem to dla mnie nuda - ten sam schemat - na początku szaleńczy pościg, czy to na dźwigu czy na pociągu - upadek z pociągu moim zdaniem powinien zakończyć się śmiercią ale co tam. Ogólnie nudny! NIe rozumiem, skąd te zachwyty nad tym filmem - że najlepszy itp. Może zakończenie? Jak dla mnie strażnie się dłużyło. Kto wpadł na pomysł aby Daniel grał Bonda? Facet, który otwarcie mówi, że nie lubi broni i kina akcji! Ponoć następny Bond ma być zagrany przez afroamerykanina - ale to tylko plotka.

 

Podsumowując ATLAS CHMUR TAK!!!! SKYFALL - dla fanów Daniela.

 

Się zacznie zaraz ...................... :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z Moją Lepszą Połówka obejrzałem " Gangstera " - powiem Wam, że dawno nie widziałem tak dobrego filmu - plejada gwiazd, Tom Hardy, Gary Oldman, Guy Pearce, Shia Lebauf, sceraniusz i muzyka Nick Cave - polecam. Dawno w trakcie filmu nie dostałem od niego po mordzie a tutaj mi się to zdarzyło AŻ 2 RAZY!!! :)

Po Twojej namowie i radia Zet.....obejrzalem,i jestem troche rozczarowany ;) .

Zwykla opowiesc"epicka"jakich wiele w kinie.....

Film wg mnie jakis taki nie dopowiedziany,dobrze sie zaczyna,szybko konczy,....

Bracia,dziki Zachod,strzelaniny......zdecydowanie najlepszy jaki widzialem to -"Wichry namietnosci" z Hopkinsem ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem.....gdyby nie Hopkins nie bylo by co ogladac,ale dla niego warto ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wlasnie nowego Batmana....tzn Mrocznego Rycerza....film fajny ale przydlugi 2.5 godz to za duzo......w polowie filmu bylo kilka sztucznych scen ale wszystko ujdzie w tloku :)

Ogolnie porównując Incepcje ktora tez ma 2.5h......to ona mi sie wcale nie wydawala dluga...ba ogladalo sie jak godzinny film :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlas chmur- znakomity- i do pomyślenia i do oglądania i do zmiany zdania na temat Halle Berry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam End of watch- genialny film !!!


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam End of watch- genialny film !!!

 

Oglądałem kilka dni temu i faktycznie jeden z lepszych w tej tematyce czyli policyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlas chmur- znakomity- i do pomyślenia i do oglądania i do zmiany zdania na temat Halle Berry.

Halle Berry zawsze byla swietna....... ;) ,....:"Czekajac na wyrok"-Oscar ;) ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halle Berry zawsze byla swietna....... ;) ,....:"Czekajac na wyrok"-Oscar ;) ;)

 

I w tym samym czasie złota malina za Kobieta Kot :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza jej scena, to kiedy wychodziła z oceanu w bondzie... ;)

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tym samym czasie złota malina za Kobieta Kot :P

Czepiasz sie ;) .....mojej ulubionej aktorki[spojrz na avatar]-ale malina po raz pierwszy dla kobiety ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza jej scena, to kiedy wychodziła z oceanu w bondzie... ;)

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

jeszcze tydzien temu mialem to zdjecie jako avatar ;) .....mam jej kilka fajnych fotek.....najlepsze z filmu Swordfish jak sie opala toples na lezaku...... ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Cook napisał

 

Widzialem.....gdyby nie Hopkins nie bylo by co ogladac,ale dla niego warto

 

 

Słuszna uwaga Hopkinsa uważam za geniusza aktorstwa , jest tak dobry że chyba nie można go przecenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Cook napisał

 

Widzialem.....gdyby nie Hopkins nie bylo by co ogladac,ale dla niego warto

 

 

Słuszna uwaga Hopkinsa uważam za geniusza aktorstwa , jest tak dobry że chyba nie można go przecenić.

I juz jestesmy kumplami ;) ......"Okruchy dnia"","Wichry namietnosci" ,"Joe Black""Hanibal""Milczenie owiec"Nixon""Slaby punkt"....etc.Mozna ogladac raz po raz ........Jesli nie widziales polecam-"kraina wiecznego szczescia z Hopkinsem oczywiscie....

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Cook napisał

 

Widzialem.....gdyby nie Hopkins nie bylo by co ogladac,ale dla niego warto

 

 

Słuszna uwaga Hopkinsa uważam za geniusza aktorstwa , jest tak dobry że chyba nie można go przecenić.

 

Fantastyczny aktor,jeden z moich ulubionych.Może pamiętacie "O jeden most za daleko" :)? Film w kapitalnej obsadzie,gdzie Anthony Hopkins gra legendarnego płk.Frosta.

Jak dla mnie to jeden z najlepszych filmów wojennych.Co jakis czas wracam do niego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to Racja..... ;)

Juz zakladam fan klub Hopkinsa....... :P

Powinni jego wizerunek umieszczac przy hasle-"AKTOR"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 koniec świata, to i wcześniej puszczają, w końcu oglądalność najważniejsza ;)

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sinister, świetny, trzymający w napięciu od początku do konca horror.

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.