Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

A ja obejrzałem "Czarnobyl, Reaktor Strachu" i nie polecam, film nudny, a obejrzałem ze względu za zainteresowanie miastem Prypeć (ale mało zdjęć miasta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sinister, świetny, trzymający w napięciu od początku do konca horror.

 

Właśnie skończyłem go oglądać - jeden z lepszych tego typu filmów jakie miałem okazje ostatnio oglądać. Choć było pare momentów, że tak powiem przerysowanych, to i tak polecam :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałem "Czarnobyl, Reaktor Strachu" i nie polecam, film nudny, a obejrzałem ze względu za zainteresowanie miastem Prypeć (ale mało zdjęć miasta).

 

Ani jedna minuta filmu nie była kręcona w Prypeci. Za filmweb: Zdjęcia do filmu powstawały w Serbii i na Węgrzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie chyba pomylili bo on zwiedzal reaktor numer 5 ktory byl w budowie kiedy nastapila katastrofa. Pamietam taka scene z tego filmu jak byl spory kawalek od "sarkofagu" nad reaktorem 4tym ale promieniowanie bylo bardzo silne, ze dalej nie poszedl.

 

Polecam na discovery obejrzec film opowiadajacy o tej katastrofie, mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec.

 

Ktos jesli nie widzial...to niech sobie spojrzy na fotki "oka moskwy"......okresle to tekstem z filmu "maja rozmach skur....." ^_^


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmo katastrofie to widziałem już nie jeden, ten z Discovery to zapewne "Bitwa o Czarnobyl".'

Na pewno się nie pomylili, są takie rzeczy jak scenografia, animacja komputerowa.

Znalezienie opuszczonego blokowiska (film kręcono w opuszczonej bazi wojskowej pod Belgradem), dorobienie tła komputerowo, paru rekwizytów jak diabelski młyn to żaden problem. Mamy XXI w. W Polsce spokojnie też mogliby to nakręcić (google: kłomino).

 

"Unable to film in the real Pripyat due to still-present nuclear dust from the Chernobyl disaster, Peli and his crew had to find alternatives and opted for an abandoned Soviet Air Force Base and tunnels under Belgrade, Serbia."

 

Za imdb

http://www.imdb.com/title/tt1991245/locations

 

Specjalnie pobrałem przed chwilą ten film i nic nie wskazuje, żeby go kręcono w Prypeci. Tutaj pozwiedzaj sobie miasto. http://www.opuszczone.com/galerie/pripyat/index.php

Na tej stronie masz jeszcze więcej galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmo katastrofie to widziałem już nie jeden, ten z Discovery to zapewne "Bitwa o Czarnobyl".'

Na pewno się nie pomylili, są takie rzeczy jak scenografia, animacja komputerowa.

Znalezienie opuszczonego blokowiska (film kręcono w opuszczonej bazi wojskowej pod Belgradem), dorobienie tła komputerowo, paru rekwizytów jak diabelski młyn to żaden problem. Mamy XXI w. W Polsce spokojnie też mogliby to nakręcić (google: kłomino).

 

"Unable to film in the real Pripyat due to still-present nuclear dust from the Chernobyl disaster, Peli and his crew had to find alternatives and opted for an abandoned Soviet Air Force Base and tunnels under Belgrade, Serbia."

 

Za imdb

http://www.imdb.com/...91245/locations

 

Specjalnie pobrałem przed chwilą ten film i nic nie wskazuje, żeby go kręcono w Prypeci. Tutaj pozwiedzaj sobie miasto. http://www.opuszczon...ipyat/index.php

Na tej stronie masz jeszcze więcej galerii.

Oczywiscie masz racje....Pozdrawiam

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do kina grozy: wczoraj obejżałem Funny Games Michaela Haneke z 2007 roku i zrobił na mnie identycznie mocne wrażenie jak Funny Games z 1997 roku, który oglądałem chyba 10 lat temu. Nie rozumiem jedynie po co ten sam reżyser po 10 latach kręci identyczny film tylko z innymi aktorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gangstera, mocne kino. Raczej nie jest to film na randkę, raczej na szklaneczkr bimbru i chleb z masłem czosnkowym:)

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jedna minuta filmu nie była kręcona w Prypeci. Za filmweb: Zdjęcia do filmu powstawały w Serbii i na Węgrzech.

nieźle, nawet nie wiedziałem, zmylił mnie ten Diabelski Młyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie opuszczonego blokowiska (film kręcono w opuszczonej bazi wojskowej pod Belgradem), dorobienie tła komputerowo, paru rekwizytów jak diabelski młyn to żaden problem. Mamy XXI w. W Polsce spokojnie też mogliby to nakręcić (google: kłomino).

 

 

 

 

Kłomino praktycznie nie istnieje od 3 lat. Cztery bloki były, zarośnięte, a z tego co wiem - teraz chyba są już tylko dwa.

 

Tu szerzej

http://biegala.blogs...own-umiera.html

Edytowane przez heavenly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słyszałem o wyburzeniach, w 2000 roku wyglądało to jeszcze jak opuszczone miasteczko. Szkoda. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Polecam film Gangster i Wojownik z udziałem Toma Hardy'ego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Words. Polecam, oglądnijcie sobie, bo naprawde warto. Wkurzyłem się, że się skończył, bardzo przyjemnie mi się oglądało tą historie...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"7 psychopatów"- rewelacyjna zabawa na maksa.

"Zabić- jak to łatwo powiedzieć"- takie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy Hobbit w Polsce będzie tylko z dubingiem? Jak tak to pie...e i lecę do Menchesteru i oglądam bez napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy Hobbit w Polsce będzie tylko z dubingiem? Jak tak to pie...e i lecę do Menchesteru i oglądam bez napisów.

Nie jedz...przyjedz do Lublina ,bedzie z napisami..... ;) z tym Menchesterem to chyba lekki przerost :lol: formy?.....nad trescia..... ;)

P.S Polski dubing jest zly?No chyba dla Brytyjczyka,ale chyba nim nie jestes? :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Valhalla Rising". Brutalne, naturalistyczne kino Refna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Loopera - straszny gniot...

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedz...przyjedz do Lublina ,bedzie z napisami..... ;) z tym Menchesterem to chyba lekki przerost :lol: formy?.....nad trescia..... ;)

P.S Polski dubing jest zly?No chyba dla Brytyjczyka,ale chyba nim nie jestes? :P

 

Dubing był genialny w produkcjach Disneya czy ogólnie w filmach animowanych, ale np. w H. Poterze to była padaczka i totalna porażka. Tolkien to dla mnie kult i nie zepsuje sobie fazy na filmie na który czekam kilka lat przez dubing, a to co słyszałem w zajawkach to wybacz <_< . Może jak ktoś idzie z dziećmi to ma rację bytu, ale moje jeszcze za małe.

W Menchesterze mam teściową więc dla tego padło na Wyspy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj norweski Śniegi wojny http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Aniegi+wojny-2012-624773 Dobre kino.

Widziałem, fajny, polecam.

 

Dla niezorientowanych film opowiada historie dwóch wrogich załóg samolotów, którzy zostają zestrzeleni i muszą ze sobą współpracować, żeby przetrwać na totalnym zadupiu :) Jedna załoga to Anglicy, druga Niemcy. Historia ta jest na faktach.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, fajny, polecam.

 

Dla niezorientowanych film opowiada historie dwóch wrogich załóg samolotów, którzy zostają zestrzeleni i muszą ze sobą współpracować, żeby przetrwać na totalnym zadupiu :) Jedna załoga to Anglicy, druga Niemcy. Historia ta jest na faktach.

Oglądałem, potwierdzam, film naprawdę ciekawy, i chodź 90% akcji toczy się w drewnianej chacie to trzyma w napięciu. Swoją droga lubię filmy z czasów II wojny światowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.