Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Lestaf chyba już wszyscy oglądali. Dla mnie klasyk, cała trylogia Nolana na równi z trylogią Władcy Pierścieni. Już się nie mogę doczekać Hobbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ją bym chętnie sobie "Potop" obejrzał w święta - jak za starych dobrych czasów ;)

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przerobiłem Avengersów.

 

Napierdółka, wybuchy, ładne panie w obcisłych kombinezonach.

 

Fajny film do piwka. Albo 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Operacja Argo" - Nie polecam.....byłem wczoraj, jakakolwiek akcja w filmie zaczyna się dopiero w 20 ostatnich minutach filmu.....reszta 2-godzinnego filmu to gadanie gadanie i gadanie ....film na faktach ale reżyser mógł tą historię bardziej "ufilmowić" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta pokojówka to zależy jeszcze jak i kto patrzy :P

Kosma, mnie tam sie podoba zatem chyba wsio ze mną ok :)

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma, mnie tam sie podoba zatem chyba wsio ze mną ok :)

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

 

Chodzi mi o to, że mężczyźni patrząc na nią widzieli piękną i młodą kobietę a reszta starą, zniszczoną kobietę bez oka :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Operacja Argo" - Nie polecam.....byłem wczoraj, jakakolwiek akcja w filmie zaczyna się dopiero w 20 ostatnich minutach filmu.....reszta 2-godzinnego filmu to gadanie gadanie i gadanie ....film na faktach ale reżyser mógł tą historię bardziej "ufilmowić" .

 

Ja , z kolei bardzo polecam-naprawdę porządne kino,

 

bez fajerwerków ,prawie bez akcji,ale trzyma w napięciu ..

 

do mnie zagadał.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również! Chociaż wiadomo jak się skończy to jednak potrafił trzymać w napięciu do końca. Polecam również Lęk Wysokości - bardzo dobry, mocny film - dopiero na drugi dzień dostrzegasz jego przesłanie.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Waszą namową obejrzałem "Śniegi Wojny", nawet fajny film, pokazuje że nie wszyscy niemieccy żołnierze byli złymi do szpiku kości potworami.

A skoro była mowa o sezonach, to polecam pierwszy i drugi sezon Spartacusa ("Krew i piach" i "Bogowie areny"), trzeci sezon był już naciągany, tym bardziej, że zmienił się odtwórca głównej roli i klimat serialu jakby podupadł.

Za namowa Lestafa-obejrzalem dwa pierwsze odcinki "Spartakusa"-i bede ogladal dalej ;) ,sceny walk traca na efektach zywcem wyjetych z komiksu ale....ok.Gra wstepna w wykonaniu wlasciciela szkoly gladiatorow i jego zony-ciekawa opcja :D :D :D [drugi odcinek],czego to ludzie nie wymysla... ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za namowa Lestafa-obejrzalem dwa pierwsze odcinki "Spartakusa"-i bede ogladal dalej ;) ,sceny walk traca na efektach zywcem wyjetych z komiksu ale....ok.Gra wstepna w wykonaniu wlasciciela szkoly gladiatorow i jego zony-ciekawa opcja :D :D :D [drugi odcinek],czego to ludzie nie wymysla... ;)
. Później będzie jeszcze ciekawiej, według mnie ten serial powinien nazywać się flaki i sex ;)

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Krew i piach" to bardzo dobry sezon, ale ja najbardziej lubię "Bogowie areny" i postać Gannicusa, która bije na głowę wszystkie inne charaktery w serialu. Spartakus i Kriksos przy Gannicusie to dzieciaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz niewazne ;)

Edytowane przez meinard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w jednej z telewizji- do 2:30, ale warto było- "Dobry Agent"- Film DeNiro, imho świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaman - zawsze dobre filmy puszczają jak nie ma jak ich zobaczyć - 2 :30 a na 7:30 masz do pracy - kto układa program tv???

Wczoraj zobaczyłem film LOOPER - zapowiadał się świetnie a wyszło . ... hmmm - pomysł fajny ale wykonanie kiepskie! Chłopaki chyba w połowie filmu postanowili zrobić widzowi w głowie zamęt. Poza tym po ostatnich wydarzeniach na świecie, ppewnych scen nie powinno być.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos byl na Hobbicie? Jak wrazenia? Ja leze chory w lozku:(

Byłem wczoraj na 3D. Generalnie ok., chwilami może ciut przydługi, ale klimat Tolkienowski zachowany. Tylko po co aż trzy części 300 stronicowej książki. To znaczy wiadomo po co ($$$) :) .


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek Spartacusa, tak zachwalany tu i w wielu innych miejscach i jestem trochę zażenowany. Nie sądziłem, że HBO może taką kichę popełnić. Co prawda jeden odcinek to może trochę za szybko na ocenę, ale z drugiej strony zarówno Gra o Tron jak i Boardwalk Empire po pierwszych odcinkach wciskały mnie w fotel, a tutaj... takie wszystko infantylne i dziecinne jest.

W zimę wszyscy chodzą rozebrani, żeby szpanować mięśniami i cyckami, na trybunach areny, chyba dla poprawności politycznej, siedzą murzyni (w tamtych czasach???), także w zimę jakaś laska zbiera z drzewa owoce; zwiadowcy na zwiad udają się w hełmach sterczących na pół metra w górę, już nie mówiąc o scenach walk 1 dobry vs. 10 złych, gdzie każdy ze złych grzecznie czeka na swoją kolejkę żeby dostać wp***. No i ten bullet-time przy scenach walk - ja rozumiem, raz na jakiś czas, ale nie w każdej scenie, rany.

 

Spróbuję dać Spartacusowi kolejną szansę i obejrzę drugi odcinek, ale to za jakiś czas dopiero, jak mi niesmak minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie tak ma wyglądać, wszystko ma być komiksowe i przejaskrawione. Nie bierz tego filmu na serio, on jest trochę w stylu Tarantino i chyba tylko wielbiciele jego filmów są wstanie Spartacusa w 100% zrozumieć i polubić.

 

... siedzą murzyni (w tamtych czasach???),

 

Tu masz z kolei rację, przecież wszyscy wiedzą, że pierwszego murzyna wymyślił dopiero Stanisław Bareja do filmu Miś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komiksowe i przejaskrawione to było Sin City albo 300, i tam to było od razu dostrzegalne. Tarantino ubóstwiam, ale tutaj nie widzę żadnego powiązania oprócz hektrolitrów krwi, plastikowej zresztą. U Quentina albo Rodrigueza jest jakiś zamysł, wyższa koncepcja, czasem też humor - w Spartacusie na razie niczego takiego nie zauważyłem, no ale tak jak mówię, może jeden odcinek to za mało, żeby osądy wydawać. Aczkolwiek nie uważam się za osobę o wybrednym guście (podobał mi się nawet Planet Terror, a to już o czymś świadczy ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety SPARTAKUS jest mocno mierny... właściwie wszystko co napisał meinard plus jeszcze kilka rzeczy kuleje.

 

Lubie filmy o tym okresie, i niestety na SPARTAKUSIE się bardzo mocno zawiodłem (obejrzałem całą serie "Krew i Piach")... a szkoda. Oczywiście kilka fajnych elementów serial ma, np. naszą rodaczkę (z pochodzenia) - Vive Biance (Skubiszewski)...piękna kobieta.

 

936full-viva-bianca.jpg

 

P.S. Tarantion i SPARTAKAUS?? Kolega Lestaf chyba przypala... :)

Edytowane przez SphinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek Spartacusa, tak zachwalany tu i w wielu innych miejscach i jestem trochę zażenowany. Nie sądziłem, że HBO może taką kichę popełnić. Co prawda jeden odcinek to może trochę za szybko na ocenę, ale z drugiej strony zarówno Gra o Tron jak i Boardwalk Empire po pierwszych odcinkach wciskały mnie w fotel, a tutaj... takie wszystko infantylne i dziecinne jest.

W zimę wszyscy chodzą rozebrani, żeby szpanować mięśniami i cyckami, na trybunach areny, chyba dla poprawności politycznej, siedzą murzyni (w tamtych czasach???), także w zimę jakaś laska zbiera z drzewa owoce; zwiadowcy na zwiad udają się w hełmach sterczących na pół metra w górę, już nie mówiąc o scenach walk 1 dobry vs. 10 złych, gdzie każdy ze złych grzecznie czeka na swoją kolejkę żeby dostać wp***. No i ten bullet-time przy scenach walk - ja rozumiem, raz na jakiś czas, ale nie w każdej scenie, rany.

 

Spróbuję dać Spartacusowi kolejną szansę i obejrzę drugi odcinek, ale to za jakiś czas dopiero, jak mi niesmak minie.

W wiekszosci masz racje...cycki wszechobecne ;) ,na miesnie mniej zwracalem uwage..... :D

A murzyni?Sa tak samo realni jak lwy w Coloseum :P ...mnie osobiscie brakowalo tylko Polakow na trybunach z transparentem Fc Barcelona i realizm czasow oddany w 100% ;)

Po obejrzeniu pierwszej "serii" stwierdzam ze to nie HBO powinno emitowac serial,a ktorys z kanalow XXX ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... stwierdzam ze to nie HBO powinno emitowac serial,a ktorys z kanalow XXX ;)

 

Racja :D

 

Tarantion i SPARTAKAUS?? Kolega Lestaf chyba przypala... :)

 

Nie jedno w te święta przypaliłem, mam już zakaz wstępu do kuchni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.