Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Racja :D

 

 

 

Nie jedno w te święta przypaliłem, mam już zakaz wstępu do kuchni ;)

Za przeproszeniem-to nie ja pisalem o przypalaniu a kolega sphinX ;) [choc przed godzina sam wyszedlem z kuchnii} :D

P.s. Murzyna wynalazl Kramer w "Vabanku" jako alibi....do tego z psem.... :D

A rezyser nazywa sie Tarantino nie Tarantion.....

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja zaproponuje leciwy już serial "Rzym".

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja serial z lat 70-"Ja Klaudiusz"....ksiazke Roberta Gravesa zreszta tez.... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci masz racje...cycki wszechobecne ;) ,na miesnie mniej zwracalem uwage..... :D

...

Po obejrzeniu pierwszej "serii" stwierdzam ze to nie HBO powinno emitowac serial,a ktorys z kanalow XXX ;)

Widze że koledzy mocno polecają :) chyba też się skuszę ze względu na te cycki :D

 

Ja polecam: 'W interesie narodu": szwedzka wersja Bonda.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem "Taken 2" - w porównaniu z pierwszą częscią, to jak dla mnie bardzo słabiutko.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na Hobbicie 3D 48 klatek napisy. Nie zawiodłem się. Genialna sprawa! Faktycznie moje oko nie jest przyzwyczajone do nowej jakości, ale jest ok. Oczywiście dobrze by było liznąć trochę Tolkiena przed seansem ;)

Jestem fanem serii i trochę się obawiałem, ale powtarzam: nie zawiodłem się.

Nie wiem jak sytuacja z dubingiem, ale chyba w najbliższym czasie skuszę się na tę wersję, bo na jednym razie nie poprzestanę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj specjalnie przeczytalem Hobbita, w sobote zobacze. Z tego co piszecie chyba bd ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP2 dało dzisiaj "BABEL" - wstyd, że nie oglądałem tego filmu wcześniej. Kawał znakomitego kina !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na Hobbicie 3D 48 klatek napisy. Nie zawiodłem się. Genialna sprawa! Faktycznie moje oko nie jest przyzwyczajone do nowej jakości, ale jest ok. Oczywiście dobrze by było liznąć trochę Tolkiena przed seansem ;)

Jestem fanem serii i trochę się obawiałem, ale powtarzam: nie zawiodłem się.

Nie wiem jak sytuacja z dubingiem, ale chyba w najbliższym czasie skuszę się na tę wersję, bo na jednym razie nie poprzestanę :D

24 grudnia widziałem wersje tradycyjną, 2D i 24 fps. Też się nie zawiodłem, może kiedyś pójdę na 3D ale okulary w lubelskiej CC są strasznie drętwe - male, niewygodne i jakoś nieostro w nich widzę ;).

Film, dla mnie, z gatunku tych, których nie wypada nie zobaczyć, czy ktoś lubi Tolkiena czy nie. A że jest rewelacyjny wizualnie to raczej nikomu nie zaszkodzi. W pełni akceptuję zmiany w opowiadanej historii, wiążące jeszcze silniej Hobbita z LOTR. Wbrew niektórym recenzjom nie nudziłem się zbyt wiele w kinie ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."Taken 2" - w porównaniu z pierwszą częscią, to jak dla mnie bardzo słabiutko.

Również tak uważam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taken 2 to porażka, aż boję się zgadywać co mu porwą w trzeciej części, pewnie w porwanych gaciach będzie biegał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Krew i piach" to bardzo dobry sezon, ale ja najbardziej lubię "Bogowie areny" i postać Gannicusa, która bije na głowę wszystkie inne charaktery w serialu. Spartakus i Kriksos przy Gannicusie to dzieciaki.

Można gdzieś na necie online oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś na necie online oglądać?

Mozna....na Zalukaj.pl ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W święta obejrzałem "Dziedzictwo Bourne'a".Polecam film naprawdę dobry i wart oglądnięcia.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobbit - marność nad marnościami. Namawiałem kilkukrotnie żonę na wyjście z seansu, ale stwierdziła, że skoro zapłaciłem za bilety to obejrzymy do końca.

Żeby nie było: jestem fanem wszystkiego co związane z fantasy, rpg itd itp. Film dłuuuuuugi, naciągnięty jak stare majtki, dwa razy się na nim zdrzemnąłem. Zresztą: to wszystko już było we 'Władcy..." tylko że miało właśnie efekt nowości. No ale to moja subiektywna ocena. Jako fan Sapkowskiego ;) i innych stwierdzam, że obejrzany niedawno Skyfall w porównaniu do Hobbita to arcydzieło (wiem - inny gatunek) Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie sam nie wiem, co wypadlo gorzej w odniesieniu do poprzednich częsci - "Dziedzictwo Bourne'a" czy wspomniany wczesniej przeze mnie "Taken 2". Ale chyba bliżej dna nowy Bourne, pewnie przez to że poprzedziły tę produkcję 3 swietne i równe częsci. W najnowszej odsłonie, 0 klimatu, słabo z konspiracją no i to jest tzw klasyczny film "biegany".


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Operacja Argo" - Nie polecam.....byłem wczoraj, jakakolwiek akcja w filmie zaczyna się dopiero w 20 ostatnich minutach filmu.....reszta 2-godzinnego filmu to gadanie gadanie i gadanie ....film na faktach ale reżyser mógł tą historię bardziej "ufilmowić" .

No to ja przeciwpołożnie ;), polecam jako dobry kawał kina non-fiction pokazujący zaplecze oraz przebieg tego typu operacji. Mnie nawet gadanie w tym filmie trzymało w napięciu. Ben dobrze wyreżyserował Argo, dobrze też w nim zagrał. Wytrwali, którzy zobaczyli napisy końcowe mogę ocenić z jakim pietyzmem dobrano aktorów odtwarzających poszczególne postacie. Moim zdaniem oceny 7,6 - 8,2 na Filmwebie i IMDB czy 95% na RT są zasłużone.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacje Argo zaczynałem oglądać trzy razy i za każdym razem zasypiałem ;) Wczoraj w końcu dotrwałem i stwierdziłem, że było warto, fajny film, choć rzeczywiście dla co poniektórych może się wydawać nudny. Mnie się podobał, brakowało mi takiego kina. Oglądałem wczoraj też gangstera, i szczerze powiedziewszy po recenzjach jakie znalazłem w sieci, spodziewałem się czegoś lepszego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo aktywnym kinomaniakiem ale chyba tylko o trzech filmach mogę powiedzieć, że są wielkie.

- Fight Club

- American Beauty

- Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

 

Polecam ten trzeci - mało znany a wbija mnie w fotel za kazdym razem - arcydzieło

eternal-sunshine.jpg

A "Milczenie owiec", "Zapach kobiety" czy "Dziewiąte wrota" to pikuś?


avid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie części Hannibala Lectera wymiatają,tak jak książki,ostatnio widziałem ''dorwać gringo'' i muszę przyznać że fajnie się oglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "Milczenie owiec", "Zapach kobiety" czy "Dziewiąte wrota" to pikuś?

No to odpowiedziales ;) .....po 4latach niemal,juz czekam na riposte ;)

P.s-wszystkie wymienione filmy,poza moze "Dziewiate wrota" sa swietne.....

Pozdrawiam


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki piłka w grze/Trouble with the curve. Kolejny film z Clintem, który bardzo mi się podobał. Lekki, przyjemny, wart oglądnięcia. Polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki piłka w grze/Trouble with the curve. Kolejny film z Clintem, który bardzo mi się podobał. Lekki, przyjemny, wart oglądnięcia. Polecam.

Clint zarówno gra w niezłych filmach, jak i je reżyseruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Najbardziej mi się podobał w Gran Torino, jak dla mnie klasyk :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając bodajże 5 części brudnego harrego, zagrał w dobrych filmach w latach 70 i 80-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.