Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Wyluzuj ;) jest ok...z postami to bywa nieraz jak z wierszami....to pani od Polskiego wiedziała co miał na mysli autor-bardziej niz on sam.......... :D

 

Spoko na luzie pochodzę :)

...a przy okazji szacunek za wiedzę którą mało który dzisiejszy kinomaniak posiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje,to miłe....szczerze mowiac to pasja od lat..... ;) dzieciecych


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jestem fanem kina sci-fi. Bede wdzieczny jesli inna osoba o podobnych zainteresowaniacch napisze ze 20 filmow ktore poleca. Moze czegos jeszcze nie ogladalem a warto :)

 

Pozdrawiam kinomaniakow

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było by wątek stał sie bardziej "merytoryczny",a nie tylko:

-widziałem,polecam B)

-nie widziałem,nie polecam.... ;)

Moze mały konkurs ?-nagroda film na płycie DVD[kto pierwszy ten lepszy..... ;) ]

 

W sumie nie będzie nagrody poza wirtualnym uściskiem ręki :)

Z jakiego to filmu?

18412514.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydełko czy nóżka


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz troche z "innej beczki'

Zbigniew Rybczyński w 1983 roku jako trzeci z Polaków otrzymał nagrode "Oskar" za krotkometrazowy film animowany"Tango"...

Pytanie brzmi -Co robił podczas gali wręczania nagrod?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamietam zapalił papierosa i został wyprowadzony z sali a potem wdał się w bójke z ochroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wczoraj zarzuciluśmy film Łowcy głów - ekranizacja powieści Jo Nesbø ( norweski Larsson) - polecam!!! Siedzieliśmy od połowy filmu w napięciu! Kilka mocnych scen!!! Gorąco polecam! Chyba sięgnę po książkę. Uprzedzam, że do połowy film jest zwyczajny, powoli się rozkręca. Ciekawy pomysł!

 

Dzisiaj może włączymy Różę.

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In the company of men, po polsku "Między nami facetami". Łatwe w odbiorze kino z bolesnym przekazem (łatwe w odbiorze znaczy bez 5 minutowych ujęć trawy na wietrze i nie trwa 3 godzin, są też dialogi ;) ). Dobra reżyseria, aktorstwo, muzyka. Kolejny z 25 najgroźniejszych filmów wg. Premiere który za każdym razem wywiera na mnie bardzo duże wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, Łowcy głów świetny, również polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos lubi mocne wrazenia to polecam -chyba jako pierwszy film dokumentalny......sadze [i mam nadzieje]ze wywola dyskusje w naszym wątku....poświęccie niespełna godzine,a gwarantuje ze nie zapomnicie.......z ciekawoscia oczekuje opinii i wrazen.....

Portrecista - 1/4 - YouTube


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamietam zapalił papierosa i został wyprowadzony z sali a potem wdał się w bójke z ochroną.

.....i został aresztowany-nikt nie dawał wiary ze jest gosciem,powod -"słabe ubranie".Pierwsze zdjecia laureata zrobiono podczas porannego wyjscia z aresztu policyjnego........ ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, Łowcy głów świetny, również polecam.

Krystian, Łowcy głów świetny, również polecam.

 

Michale a rozpoznałeś może zegarek jaki miał główny bohater? Coś naprawdę dużego, chyba na pasku gumowym/kauczuk - może jakiś UN?

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie pamiętam niestety.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Michale a rozpoznałeś może zegarek jaki miał główny bohater? Coś naprawdę dużego, chyba na pasku gumowym/kauczuk - może jakiś UN?

 

To był Hublot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jestem fanem kina sci-fi. Bede wdzieczny jesli inna osoba o podobnych zainteresowaniacch napisze ze 20 filmow ktore poleca. Moze czegos jeszcze nie ogladalem a warto :)

 

Pozdrawiam kinomaniakow

Taka mała lista filmow sf http://www.arwen.pl/klub/node/77

Klasyka w innych zestawieniach praktycznie sie pokrywa . Pozostałe kwestia gustu .

Dla mnie w kinie sf : Terminator ( w kinach w Polsce jako Elektroniczny Morderca :) ) i Matrix - to było wg. mnie cos nowego

w kinie sf w swoim czasie. A.. i jeszcze Obcy .

 


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w kinie na "Supermarket" i jestem mile zaskoczony, kawał dobrego kina. Świetna gra Dziędziela i młodego Roznerskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gladnalem sobie dwa

Jack Reacher i Hobbits , obydwa mi sie podobaly chociaz w hobbitach jak dla mnie zaduzo bylo takich samych scen jak w Lord of the Rings

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do kolegow-"widzialem ,polecam,nie widzialem,nie polecam.....

Niech ten watek bedzie merytoryczny....zawstydzmy ;) innych....

Niech nasz temat bedzie przykładem...rozmowy ,merytoryki.....nawet konstruktywnej "kłótni" ;)

wymiana zdan na temat nie tylko-by/lem,bede lub zonie sie nie podobaL.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelb29 dzieki za liste. Nie widzialem z tej listy jedynie filmu Barbarella. Juz go poszukuje do obejrzenia. Malcolm masz racje Moon bardzo ciekawy film. Trzeba tez wziac pod uwage ze za niewielkie pieniadze powstal genialny film.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem sobie wczoraj Blue Velvet i tak stwierdzam, że chyba jestem prostaczkiem, bo zasnąłem w połowie... Film nudny jak Afera Rywina <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.