Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Płakałem na tym filmie jak bóbr.

 

Nie Ty jeden.

Naomi Watts zagrała doskonale, mam nadzieję, że dostanie za tę rolę Oskara.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości po szumie w mediach wybrałem sie na pranną premiere filmu "SĘP"

co można o nim napisać ? ano nic klapa i tyle , szkoda kasy

jedynym atutem filmu jest muzyka

z thillerem ma to tyle wspólnego co ja z Safandułą Palestyńskim

jak dla mnie to kiepski film sensacyjny i obsada tu nie rekompensuje kiepskiego scenariusza i marnej reżyserii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django! Oj tak, stary dobry Tarantino znów w formie :) Oglądnijcie sobie, warto. Oczywiście polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, świetny film z domieszką klimatu starych spaghetti westernów Sergio Leone i muzyką Ennio Morricone.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django rewelacja - obejrzałem i mogę zdecydowanie polecić! Tarantino występuje w jednym motywie - wygląda dość zaskakująco :) Muza, obraz, scenariusz i dialogi wysokich lotów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z Was do kina jeszcze w ogóle chodzi ?

 

Ja na ten przykład chodzę :)

Właśnie dzisiaj zakupiłem bilety dla mnie i małżonki na Gangster Squad na przyszły weekend i już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna ciągnie mnie na Sępa mam nadzieję, że będzie lepiej niz ktoś to opisał ;) Ja chciałem Django właśnie :P polecacie? zobaczymy więc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z Was do kina jeszcze w ogóle chodzi ?

 

Ja chodzę, ale jak mam czekać na premierę kilka miesięcy to wybacz <_<.

"Łowcy głów" oglądałem co najmnie 0,5 roku zanim ukazał się u nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z Was do kina jeszcze w ogóle chodzi ?

 

Ależ oczywiście, że tak - wybieram się do kina na Nędzników :)

 

A wczoraj widziałem bardzo bardzo dobry film - Dopóki piłka w grze - Clint Eastwood, Justin Timberlake i aktorka co grałą w Zaczarowanej - bardzo dobry film - polecam.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z Was do kina jeszcze w ogóle chodzi ?

 

Jasna sprawa, u mnie średnia raz na dwa tygodnie, czasami częściej, czasami rzadziej - taką akurat mam możliwość mniej więcej od roku. Oglądam dużo filmów i szczerze powiem, że większość kinowych seansów to pomyłka. Część nadaje się bardziej do kina telewizyjnego, a nie biletowanych prezentacji i to jest problem, bo to niestety odciąga od kin. Nic dziwnego - filmów interesujących, dobrze napisanych i zagranych jest po prostu mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakałem na tym filmie jak bóbr.

 

Żeby nie było, że jestem jakiś nieczuły!!! Chcecie płakać jak bobry - to zapraszam do obejrzenia Człowieka przyszłości z Robinem Williamsem - tam nawet bory wysiadają! :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wrażenia po Złotych Globach ???

Pozytywne,nareszcie Spielbergowi utarto nosa... ^_^na siłe chce byc "amerykanski"ale Olivera Stona nie dogoni ;) ,Choc Daniela Day Lewisa podziwiam od czasu jego roli w filmie "W imie ojca",swietny aktor....[byłem wtedy w GB,jak ja znienawidzilem wtedy Angoli ;) ],no i Adele-za piosenke do Bonda,uwazam zasłuzenie,podobnie Ben Affleck.......No i Foster nareszcie sie przyznała do tego o czym wszyscy wiedzieli...dobra gala

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości po szumie w mediach wybrałem sie na pranną premiere filmu "SĘP"

co można o nim napisać ? ano nic klapa i tyle , szkoda kasy

jedynym atutem filmu jest muzyka

z thillerem ma to tyle wspólnego co ja z Safandułą Palestyńskim

jak dla mnie to kiepski film sensacyjny i obsada tu nie rekompensuje kiepskiego scenariusza i marnej reżyserii

 

Ja byłem wczoraj i mam mieszane uczucia, jednak chyba bardziej na plus. Muzyka naprawdę klimatyczna, fabuła moim zdaniem też ciekawa i oryginalna. Film jak dla mnie taki zamerykanizowany bardzo, parka policjantów jak z "Bad Boys" (oprócz wieku), ta jego tablica jak u Dr Housa :P Powiem tak, nie żałuję że poszedłem ale równie dobrze można poczekać parę miesięcy i obejrzeć w domu na kanapie. Mi się najbardziej podobały kreacje Henia Talara i Andrzeja Grabowskiego (niestety bardzo skromne w odniesieniu do całości 120 minut filmu). Główni bohaterowie przerysowani do bólu.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne,nareszcie Spielbergowi utarto nosa... ^_^na siłe chce byc "amerykanski"ale Olivera Stona nie dogoni ;) ,Choc Daniela Day Lewisa podziwiam od czasu jego roli w filmie "W imie ojca",swietny aktor....[byłem wtedy w GB,jak ja znienawidzilem wtedy Angoli ;) ],no i Adele-za piosenke do Bonda,uwazam zasłuzenie,podobnie Ben Affleck.......No i Foster nareszcie sie przyznała do tego o czym wszyscy wiedzieli...dobra gala

 

To miło znaleźć kolejną bratnią duszę na tym forum :) - jak dla mnie globy w tym roku bardzo pozytywne zaskoczenie - choć przyznam, że liczyłem na globa dla Jackmana i Hathaway. wa globy dla Argo - bardzo duże zaskoczenie - sądziłem, że nic nie dostaną. A DD Lewis - świetny aktor, również śledzę jego karierę od W Imię Ojca - jak pisałem wyżej Lincolna widział tylko 20 minut ale już wiem, że wrócę do tego filmu i do tej krecji.

 

A wiedzieliście, że aktor grający Barneya w serialu Jak poznałem Waszą matkę? - Neil Patrick Harris - słynny Dougie Houser - jest gejem - świetnie gra swoją postać w serialu - ogląda ktoś?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wrażenia po Złotych Globach ???

 

Dla mnie rewelacyjna Claire Danes za Homeland. Serial nie bardzo mi siadł, ale jej gra i kreacja, którą stworzyła to po prostu miód malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziony GLOBAMI obejrzałem...

 

7496968.3.jpg?l=1351310746000

 

zaczyna się bardzo wolno... nawet lekko nudnawo, ale końcówka i rozwijająca się akcja rekompensuje nieco mdławy początek. Jeśli film wzbudza we mnie emocje - to jest dobrze - a ARGO wzbudził ich całkiem sporo. Affleck bardzo daje radę i jako aktor i jako reżyser (ARGO, The Town). Fajne, dynamiczne zdjęcia i zaskakująco dobrze współgrające połączenie dramatycznego Iranu i nieco nawet komediowej Kalifornii...świetny Goodman i Arkin. Najlepsze podsumowanie to cytat z Rottentomatoes:

 

"Tense, exciting, and often darkly comic, Argo recreates a historical event with vivid attention to detail and finely wrought characters."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze Wam czasu posiadanego wlasnie na ogladanie filmow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się chce, to czas się znajdzie na wszystko... jak się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się chce, to czas się znajdzie na wszystko... jak się chce.

co ty bezdzietny singiel mozesz o tym wiedziec ;)

krotki przeglad nominacji oskarowych na 2013 wskazuje jednak ze nie ma czego zalowac raczej...2012 byl chyba duzo lepszy, co myslisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis widziałem po raz kolejny "Wehikuł czasu",pomijajac fabułe i gre aktorska jest to wg mnie najbardziej "zegarkowy film przygodowy" ;)

Zegarków i zegarow do wyboru...kieszonkowe,kominkowe,scienne,stojace ;) no i sam wehikuł czasu to tez niezła"komplikacja" ;) ,zreszta poza watkiem miłosnym,temat odmierzania czasu jest w filmie przewodni......

Ktos rozpoznał jakies marki?

Wehikuł czasu (2002) - Filmweb


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczór przeznaczyłem na obejrzenie polskiego filmu "Bejbi blues". Film w realistyczny (może trochę przerysowany) sposób pokazuje prozę życia nastolatków wkraczających w dorosłość - sex, dragi, dyletanctwo + macierzyństwo. Klimaty jak z Galerianek tej samej reżyserki - skrajna patologia. Jako ojciec dwójki małych dzieci wyszedłem z kina podirytowany, w niezbyt dobrym nastroju :unsure: Film skłania do refleksji.


Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.