Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wybrałem się na "Życie PI" i mimo, że miałem dosyć wysokie oczekiwania, nie zawiodłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django- powiem tyle - POLECAM !!

Ja tez-Lubie Tarantino ale w wersji nie przerysowanej....ten film własnie taki jest.

Dobre aktorstwo,rezyseria,ładne kobiety ;) ..no i zdjecia,momentami groteska momentami wstrzas....

Samuel i Leonardo zasluguja na oklaski ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez-Lubie Tarantino ale w wersji nie przerysowanej....ten film własnie taki jest.

Dobre aktorstwo,rezyseria,ładne kobiety ;) ..no i zdjecia,momentami groteska momentami wstrzas....

Samuel i Leonardo zasluguja na oklaski ;)

 

Który film Tarantino według Ciebie jest nieprzerysowany?

Chyba tylko Jackie Brown, ale też bym się kłócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django wciągające kino i niezły film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który film Tarantino według Ciebie jest nieprzerysowany?

Chyba tylko Jackie Brown, ale też bym się kłócił.

Własnie o Jacke Brown myslałem-moj ulubiony Tarantino ^_^

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rozstanie" produkcja Iran polecam!

 

ja też polecam, nic dziwnego że w "W ciemności" nie miał z nim żadnych szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sie dzis ktos nudził to w TVP1 o 20.20.Bond-nie umiera nigdy..... ;)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczta filmowa jutro na TVN - o 20 Zielona Mila a później Amerykański Ninja 3 - czemuż ach czemuż nie na odwrót!!!!??? Tyle czekać na tak doskonałem kino akcji - chyba zarzucę dzisiaj i jutro jeszcze raz!!!

 

 

ps. mam nadzieję, że każdy dostrzegł sarkazm wypowiedzi :):)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django jak dla mnie podobnie.. Świetny film, długo czekałem i nie zawiodłem się. Również rolą Tarantino :-) Film pierwsza klasa.

Zielona Mila, jak lubisz i jeździsz dużo autem, warto zmiażdżyć w audiobooku - w interpretacji Zapasiewicza.

Edytowane przez grejtfrut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z "Życia Pi"

 

7496500.3.jpg?l=1351077857000

 

"Życie Pi" Yanna Martela to moja ulubiona książka, czytana regularnie już pewnie z 10 razy.

Film (chociaż znam fabułę na pamięć) nie zawodzi ani trochę - pięknie zrealizowane, świetnie nakręcone widowisko - ale siłą "Życia Pi" jest nieprawdopodobna, bajkowo-straszna historia Pi Pattela... POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Django jak dla mnie podobnie.. Świetny film, długo czekałem i nie zawiodłem się. Również rolą Tarantino :-) Film pierwsza klasa.

Zielona Mila, jak lubisz i jeździsz dużo autem, warto zmiażdżyć w audiobooku - w interpretacji Zapasiewicza.

 

Django - widziałem przedwczoraj, rzeczywiście niezłe kino, może nie będzie tak kultowy jak Pulp fiction ale warte obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z "Życia Pi"

 

7496500.3.jpg?l=1351077857000

 

"Życie Pi" Yanna Martela to moja ulubiona książka, czytana regularnie już pewnie z 10 razy.

Film (chociaż znam fabułę na pamięć) nie zawodzi ani trochę - pięknie zrealizowane, świetnie nakręcone widowisko - ale siłą "Życia Pi" jest nieprawdopodobna, bajkowo-straszna historia Pi Pattela... POLECAM !

 

Również polecam. Nie wiem czy oglądałeś wersje 3D, ale w moim odczuciu efekt 3D był kiepski i film nic na nim nie zyskiwał. Po raz drugi na pewno zdecydował bym się na werjse 2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django - genialny Tarantino w bardzo dobrej formie, a film w mojej liście filmów tarantino 2. miejsce razem z bękartami:)

swietna rola Waltza :wub: i Jacksona, szczerze polecam jak ktoś jeszcze nie widział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis 22.50 TVN7-"Upadek"-szczerze polecam,super rezyser,doborowa obsada,HIT


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kilka osób przede mną, polecam DJANGO. Dla mnie rewelacja.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich fajnych to Lot z Denzelkiem - dla wielu to pewnie abstrakcyjny film i zegarek jest - ale nie wiem jaki, kolejny z naprawdę dobrych to Game Change z rudowłosą Julianne Moore - im starsza tym ładniejsza , Edem Harrisem . Film można odnieść do polskiego podwórka - tyle, że u nas wtedy wygrali wybory ...

Django strasznie długi , ale w końcu się zmuszę.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django ma absolutnie genialną ścieżkę dźwiękową, co zresztą nie dziwi w przypadku Tarantino. Sam film nie porwał mnie tak mocno jak Inglourious Basterds, ale tak czy inaczej must-see, szczególnie dla fanów tego reżysera. Mam nadzieję, że zabierze się on jak najszybciej za kolejny film, jakikolwiek by on nie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis 22.50 TVN7-"Upadek"-szczerze polecam,super rezyser,doborowa obsada,HIT

 

Który? Ten o Adolfie? Czy z Douglasem?

Zresztą oba warte obejrzenia.

 

Ja ostatnio "Nędznicy". Monumentalne dzieło, ale rekomenduję tylko kino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIIIIIIII ja idę na Nędzników we środę !!! :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend przerobiłem kilka pozycji i tak :

 

Django - rewelka, polecam fanom takiego kina

Seven Psyhopaths - również polecam, można się pośmiać no i kilku świetnych aktorów

Killing Them Softly - rozczarowałem się, ale to przez moje nastawienie na film typu "Przekręt" lub "Lock stock and two smoking barrels" a tym czasem film przegadany


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio przerobiłem Django i uważam, że to dobry a nawet bardzo dobry film ale nie do końca rozumiem te ochy i achy. Bękarty go kładą na łopatki jak dla mnie...może dlatego przy Django nie było dla mnie efektu WOW.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seans filmowy dla zegaromaniaków obowiązkowy ,,Kon -Tiki ''prod. 2012 nominowany do Oscarów w kategorii ,,Najlepszy film zagraniczny'' . Film o marzeniu ,determinacji i harcie ducha . Przypomniałem sobie historię która czytałem ze 30 lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie rozumiem tych achów i ochów nad "Benkartami Wojny", ale też nie rozumiem nad "Django", po prostu "zwykły", poprawny poziom Tarantino. Po "Pulp Fiction" żaden film Tarantino nie miał efektu Wow, no może trochę "Od zmierzchu do świtu" ale nie wiem czy to można zaliczyć dla Tarantino (scenariusz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.