Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

U mnie również praca. Inaczej siedziałbym w kinie 18.

Żałuję tylko trochę, że miesiąc przed premierą, gdy kupowałem bilety, miejsca na 4D były już mocno obsadzone i pozostało 3D. Cóż, na szczęście nie mam 5 lat i jakoś to przeboleję. :D

Guest Szymon.

A ja wczoraj zacząłem odświeżanie sagi przed premierą (wczoraj poleciał Epizod IV).

Bilety mam na premierowy pokaz :D

Tez bym obejrzał.

A czytał Kolega?

48e45c1927e48343bc4995ea4892621d.jpg

Nie, ale zamierzam :-) Dzięki :-)

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Ja nie jestem fanem, do kina oczywiście pójdę, ale zdecydowanie bliższa jest mi tolkienowska rozkmina  ;)

Nie przehype'ujcie sobie tego filmu bo z pewnością nie będziecie zadowoleni. Ja dla odmiany nie lubię gwiezdnych wojen, ale może to dlatego że nie jestem generalnie fanem sci-fi. Na film się nie wybieram w ogóle więc nie będę wam robił tłoku w kinie ;).

Ja jestem fanem :D ,raz nawet "zegarkowo" pomogło ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116680-jaki-to-zegarek-prosze-o-pomoc/?do=findComment&comment=1397109

Pozdrawiam, Marek

Bilety na 19 kupione, oczywiście bez żadnych udziwnień, czyli po staremu normalny obraz w dwóch wymiarach z napisami :)

Abyśmy się tylko nie rozczarowali bo oczekiwania są !   ^_^

Edited by Pawel2499

"Interstellar" Robi wrażenie. Muszę obejrzeć jeszcze raz aby lepiej wszystko zrozumieć bo momentami gubiłem się z ogarnięciem co i jak. Trzeba być ciągle skupionym tak jak przy Incepcji (swoją drogą ten dam rezyser).

Tapnięte z fona.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Makbet, dobre mocne kino, dobre kreacje aktorskie-rewelacyjny Michael Fassbender,  i dopełniająca wszystkiego muzyka, uczta dla oczy i uszu - polecam.

Wczoraj na TVP 2 przeoczyłem film o super szpiegu, polski tytuł "Kim Philby: Szpieg, który wybrał niewolę", tytuł oryginalny "The Spy Who Went Into the Cold. Double Agent". Jeżeli ktoś miałby nagrany materiał lub znał adres w sieci gdzie można obejrzeć byłbym bardzo wdzięczny za informację. Bardzo lubię taką  tematykę. 

Oglądałem.  IMO, zbyt dużo uwagi poświęcono sprawom obyczajowym (kolejne kobiety Philby'ego, alkoholizm itp.), a zbyt mało tematom szpiegowskim - gdzie, co jak itp.

Nic szczególnego w sumie, ale warto chociaż dla materiałów archiwalnych.

Pozdrawiam

Potwierdzam opinie kolegów na temat Gomorra (serialu). Bardzo dobra rozrywka bez zbędnych efektów/upiękniaczy. Jest kilka niedociągnięć, ale serial ogólnie na 8/10!

A ja przed chwilą obejrzałem film Mistrzowie (o prawdziwych mistrzach boksu) ach to były czasy prawdziwych mistrzów.super film.Nawet trochę smutny.

A ja przed chwilą obejrzałem film Mistrzowie (o prawdziwych mistrzach boksu) ach to były czasy prawdziwych mistrzów.super film.Nawet trochę smutny.

dokument?

ogladałem, dobry

Pozdrawiam, Marek

Guest Szymon.

dokument?

ogladałem, dobry

Też oglądałem ten film "Mistrzowie" - bardzo ciekawy.

Nie wiem jak wy, ale ja juz jestem po Przebudzeniu Mocy :D

Guest Szymon.

I, i jak? :)  :wub:

Nie będę zdradzał nawet wrażeń. Pójdziecie ocenicie sami ;)

Jedyne co powiem, to to, że straszne tłumy na pokazie premierowym O_O

Trafił mi się "Bezwstydny Mortdecai"  :blink: 

Przedziwny film. Niewypał z przebłyskami geniuszu :)

Momentami udana parodia, momentami zabawna komedia a momentami bezdennie głupia.

Pomieszanie "Różowej pantery" (ale bez jej płynności) z "Ocean's Twelve" (ale bez jej polotu) a nawet polskich "Dublerów" (ale bez ich łobuzerskości na na dobrym poziomie). Film jednak da się jednak jak najbardziej oglądać jeśli podejdzie się do niego do niego z odpowiednią dozą wyrozumiałości i ciekawości gatunkowej.

post-60300-0-86188900-1450523346.jpg

Szkoda, że nadal nie można doczekać się produkcji, która atrakcyjnie i porywająco pokazałaby historię sensacyjną opartą o atrakcyjność świata dzieł sztuki łącząc to co najlepsze z "Afery Thomasa Crowna" i "Konesera".

Fenomenem tej produkcji jest fakt, iż najciekawszą kreację tworzy postać drugoplanowa (Paul Bettany jako Jock) Film zyskuje także wtedy gdy stery akcji przejmuje Gwyneth Paltrow. Sam Depp nie jest zły ale rzeczywiście trudno mu odciąć się od kreacji i stylu jaki stworzył w "Piratach z Karaibów". Tu znalazł się na dobrej drodze do tchnienia nowego życia w ten sposób gry ale udało się to połowicznie.

Ode mnie 6,5/10 :)

Moc właśnie przebudziła się i we mnie, :)

powiem tak moje pokolenie którego nie zachwyciły cześć 1-3 bo wychowało się częściach 4-6 będzie zachwycone !