Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

Panie i Panowie powtarzam pytanie  CZY KTOŚ JUŻ WIDZIAŁ "ELIZJUM"??????? Znajomi z pracy nie byli zachwyceni. Opowiadali, że ten projekt może "Dystryktowi 9 " buciki pastować..... hmmmmmmm ;)

Prawda to czy fałsz jaki????? :wacko:

onkyo05

Przyzwoity film SF, moim zdaniem lepszy od większości ostatnich hollyłódzkich produkcji tego gatunku, ale jednak D9 wywołał u mnie większy "efekt wow".

Ja wczoraj ogladałem Elizjum.. film fajny i dobrze zrealizowany, ale mi w pamieci najdlużej zostanie świetnie "ucharakteryzowany" nissan gtr, z takim wygladem spokojnie odnalazl by sie w mad maxie. Copley jako napakowany najemnik super, ale Jodie tez daje rade ;)

:)

AT vs. PO

Byłem, widziałem, podobało mi się. Pomysł na pewno nie jest tak oryginalny jak Dystrykt, ale kreacja idyllicznego Elizjum znakomita, Ziemia wizualnie bliska patentom z Dystryktu- widać tę samą rękę reżysera, jest jakiś głębszy przekaz, dobry Damon, dobry czarny charakter z afrykanerskim akcentem, niepohamowana żądza władzy w prawie każdym, kto wyczuwa okazję... Dobry

A dziękuję za odpowiedzi.  :) . Powtarzając za: stopklatka.pl i filmweb.pl , informuję, że gotowy jest już scenariusz "Dystrykt 10", reżyser ten sam. Produkcja w 2014 roku. Najbliższa premiera w moim oczekiwaniu to "Riddick 3" poprzednie dwie części baaardzo mi się podobały, pomimo, klasycznego hollywodzkiego łubu-dubu....... ;)

Elizjum??taki se ;) dobre kino sf i nic wiecej.ale koncowka filmu totalnie nie dla mnie.za dużo patosu herosa itp. kina z Hollywood.mozna obejzec ale D9 duzo lepszy.fajne efekty :)

A dziękuję za odpowiedzi.  :) . Powtarzając za: stopklatka.pl i filmweb.pl , informuję, że gotowy jest już scenariusz "Dystrykt 10", reżyser ten sam. Produkcja w 2014 roku. Najbliższa premiera w moim oczekiwaniu to "Riddick 3" poprzednie dwie części baaardzo mi się podobały, pomimo, klasycznego hollywodzkiego łubu-dubu....... ;)

Hola, hola.. co jak co, ale Pitch Black do lubudubu bym nie zaliczyl.. a Elysium jest lepsze od Kronik:)

Wczoraj byłem na Elysium .Początek zachęcający ,potem coraz gorzej aż do dennego /typowego dla amerykańców / ,końca.Podobny w klimacie do Dystrykt klimat ,ale gorszy ,i to znacznie.

A tak przy okazji ,bodajże kolega Cook zamieścił tu listę najlepszych seriali ,i brakuje mi tam:

Królestwo

Miasteczko Twin peaks

Nietykalni - swietny film. Także polecam. Przez ponad połowe filmu płakałem... ze śmiechu ;-)

Tapnięte z SGS3

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Właśnie jestem po pierwszym sezonie serialu produkcji BBC pt. Luther.

Polecam, kolejna brytyjska produkcja, która mnie nie zawiodła.

Można się przyczepić jedynie do tego, że serial jest produkowany w formie godzinnych epizodów 6x1h. Nie każdemu spodoba to rozwiązanie.

MYSTIC RIVER Clinta Eastwooda.

Tapnięte z SGS3

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Oglądałem nie dawno Iluzję, film generalnie fajny, przyjemnie się go ogląda... jednak czasem widać dziury w fabule, sztuczki które nie do końca są realne... ale ogólnie polecam ;)

Byłem na pokazie przedpremierowym filmu Dary Anioła: Miasto kości. OMIJAĆ ...szerokim łukiem. Film dla 13letnich dziewczynek, które tęsknią za Zmierzchem.

Obejrzałem to Elizjum, film jest dobry ale tylko tyle.

Dyskrykt 9 był wybitny i spodziewałem się więcej po nowym filmie Blomkampa.

Teraz czekam na Grawitację...

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Dyskrykt 9 był wybitny i spodziewałem się więcej po nowym filmie Blomkampa.

No to chyba oglądaliśmy różne filmy. Naprawdę lubię sci-fi, nie jestem może jakimś wielkim znawcą, ale kompletnie nie rozumiem zachwytu nad tym filmem. Obejrzałem dwa razy (drugi raz specjalnie, żeby zrozumieć skąd te ochy i achy) i nie mam zamiaru do niego wracać. Przeciętniak i tyle.

Dystrykt 9 przeciętniak??????? :huh:  Litości to przecież film wybitny. Absolutna czołówka SF w całej jej historii. Genialny obraz!!!!!!

Teraz dla relaksu w piątek obejrzę Riddick 3 i z niecierpliwością czekam na Grawitację!!!! :rolleyes:

Ja ostatnio widziałem nowy zwiastun Grawitacji - przez 1:44 nie mogłem gęby zamknąć - takie emocje. Jednak obawiam się, że film może być kiepski - przecież nie będzie trzymał w takim napięciu przez cały czas - no ale zobaczymy!!!

Krystian "KriSu"

Solve, entuzjastyczne recenzje krytyków opisują, że gęby nie można zamknąć z emocji podobno przez cały film. Zwiastuny faktycznie , niesamowite. Ale jak napisałeś czas pokaże.  :)