Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

Właśnie skończyłem Lone Survivor, świetny! Oczywiście film trochę przerysowany, ale naprawde bardzo fajnie się go oglądało. Polecam.

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Wilk z Wall Street - mi się bardzo podobał, zaskoczyła mnie spora ilość żartu.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Rush i Spring Breakers. Pierwszy fajny, drugi dziwny i nudny.

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Rush i Spring Breakers. Pierwszy fajny, drugi dziwny i nudny.

I ten biały murzyn zrobiony z hajsu :D

"The Butler", każdemu polecam gorąco

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

I ten biały murzyn zrobiony z hajsu :D

:D a to nie był biały latino-gangster?

*** DOXA Sub 300 Professional ***

"All is lost" .

film jednego aktora (nie pojawia sie nikt inny), pada może 20 słów. Dla mnie genialny, ale trzeba do niego podejść z odpowiednim nastawieniem. Robert Redford

http://www.youtube.com/watch?v=Lk_R04LfUQU

"Moebius", moim zdaniem dzieło. Film zupełnie niemy, nie pada ani jedno słowo, a przekazem emocji mógłby obdzielić nie jeden.

http://www.youtube.com/watch?v=ydfnE8ae6SA

Na ten film czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że się nie zawiodę, premiera za tydzień

http://www.youtube.com/watch?v=bT6k_1ej92A

All is lost - obejrzałem w sumie 25 minut, resztę przeleciałem na szybko aby zobaczyć jak się skończy.

Na ręku miał chyba jakieś Seiko ?

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

"Zacznijcie rewolucję beze mnie" - anarchiczna, absurdalna komedia z Sutherlandem (ależ to był ciekawy aktor w latach 70.!), Gene'm Wilderem, fajną szwedzką blondie Ewą Aulin i z Orsonem Wellesem jako narratorem. Polecam miłośnikom humoru spod znaku Zucker/Abrahams/Zucker, ale też i Monty Pythona.

Jakiś czas temu obejrzałem niezrównaną trylogię filmu "Pusher" w Polsce znanu jako "Dealer" reż. Nicolas Winding Refn. Pierwszy film powstał w 1996 r., drugi w 2004, trzeci w 2005.Podobnież reżyser przymierza się do nakręcenia czwartej części, czemu kibicuję. Duńskie kino, nie mylić z angielskim Pusherem. W mojej ocenie film jest świetny. Srogie, miażdżące kino. W mojej ocenie najlepsza jest część I i III. Chociaż II też nic nie brakuje, ale reżyser postawił sobie wysoko poprzeczkę. Film nie opowiada o wielkich gangsterach, powiązaniach świata przestępczego z polityką, ale przedstawia mocne kino przestępców średniego szczebla. Ich realia, poczucie beznadziei. Pierwsza liga. Film nieźle daje po szarych komórkach. Każda postać jest niesamowicie realistyczno-wiarygodna. Film kojarzy mi się z Polsko-Ruskimi realiami.

Dla nieznających I części niewiele mówiący kadr z filmu:

xiky.jpg

i poniżej link na filmweb do pierwszej części:

http://www.filmweb.pl/film/Dealer-1996-33076

Bardzo fajny film, wciągający i faktycznie daje do myślenia na temat pewnych spraw. Dwie pierwsze części obejrzałem, zaraz zabieram się za trzecią ;)

Z "Tonnym" polecam dramat "Jagten" (The Hunt)

Edited by selphy

breaking bad :) super serial

Wszystkie serie trzymają ten sam, wysoki poziom. Nie znam człowieka, który by się nie wciągnął w ten serial - za***isty.

breaking bad :) super serial

Prawda! Ciężko się od tego oderwać ! Zaczynam aktualnie sezon numer 5 :) Naprawdę warto.

Edmund Exley napisał:

"Zacznijcie rewolucję beze mnie" - anarchiczna, absurdalna komedia z Sutherlandem (ależ to był ciekawy aktor w latach 70.!), Gene'm Wilderem, fajną szwedzką blondie Ewą Aulin i z Orsonem Wellesem jako narratorem. Polecam miłośnikom humoru spod znaku Zucker/Abrahams/Zucker, ale też i Monty Pythona.

Potwierdzam. Kupa śmiechu, aż do bólu brzucha. często leci na TCM :)

Bardzo fajny film, wciągający i faktycznie daje do myślenia na temat pewnych spraw. Dwie pierwsze części obejrzałem, zaraz zabieram się za trzecią ;)

Z "Tonnym" polecam dramat "Jagten" (The Hunt)

Trzecia część podobnie jak dwie poprzednie nie zaliczają się do nadętego i patetycznego kina. Zdecydowanie polecam obejrzeć każdemu ceniącemu znakomite kino gangsterskie. W trzeciej części znajdziemy jeszcze polskie akcenty :)

Co do przytoczonego przez Ciebie dramatu "Jagten" "The Hunt" "Polowanie" z 2012 r., to napiszę tyle, że bardzo emocjonalnie zaangażowałem się w ten film. Długo zostaje w pamięci. I fotka z filmu:

0kdm.png

Co do przytoczonego przez Ciebie dramatu "Jagten" "The Hunt" "Polowanie" z 2012 r., to napiszę tyle, że bardzo emocjonalnie zaangażowałem się w ten film. Długo zostaje w pamięci. I fotka z filmu:

Swietny film!

Breaking Bad. Ja sie wylamie. Obejrzalem trzy sezony i mnie nudzil. Nie kontynuuje. Nie zachwycil mnie.

Ostatnio dwa polskie filmy :

Pokłosie - bardzo bardzo bardzo dobry film, polecam, tematyka dociśnięta na maksa - daje do myślenia

Obława - dobry, dobrze się oglądało, Dorociński jak zawsze w formie.

A i zacząłem z Żoną 4 sezon Downton Abbey - jak dla nas bardzo dobry serial

Krystian "KriSu"