Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

capt66

gdzie znaleźć seiko sumo (w dobrej cenie)?

Rekomendowane odpowiedzi

w przyszłym miesiącu chcę kupić sobie Seiko Sumo sbdc003 (czrna tarcza + bransoletka) gdzie można znaleźć ten zegarek w Polsce w przyzwoitej cenie (powiedzmy trochę ponad 1000 pln) może ktoś che się pozbyć takowego w dobrym stanie to bym z chęcią przygarnął.

 

zdjęcie tego czego szukam

 

seiko_sbdc001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Za trochę ponad 1000zł to raczej zapomnij. Nowy kosztuje prawie 1800zł. Pozostaje ebay.com (około 500 dolców), albo czekać aż ktos z użytkowników zechce wystawić w dziale bazar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może coś podobnego w tej cenie powiedzmy do 1200 (byle nie skx007) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ten na alledrogo.pl to był z tego co pamiętam z tego samo sklepu o którym ja piszę, a w którym kosztuje tyle, ile napisałe. Jednakże jego cena nagle okrutnie poszła w górę. Przez chwilę kosztował nawet ponad 2 klocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem wszystkie portale zanim napisałem post, a ten co zaprezentowałeś to już nie to dla mnie, szukam czegoś bardzo podobnego do seamastera. jeśli ktoś ma jakieś ciekawe propozycje proszę o nie, zegarki nie muszą być seiko mogą być też szwajcary chociaż nie wiem czy nie powinienem założyć odpowiedniego tematy w odpowiednim dziale.

 

zauważyłem że bardzo poszedł bo jeszcze niedawno widziałem go za chyba 1200 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Mako (Blue na przykład)? Choć oczywiście klase niżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Orient Mako (Blue na przykład)? Choć oczywiście klase niżej...

 

Bardzo przyjemny i ładny zegarek za rewelacyją cenę.

 

mako-08.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na ebay'u go nie ma... (a przynajmniej wczoraj nie było), na stronie amerykańskiego sprzedawcy 149 $ plus przesyłka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze ale troszkę się boję orienta, wie ktoś jak w tym zegarku z wykonaniem i mechanizmem ( dokładność, jakość,jakie szkiełko )

 

zegarek bardzo ładny moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troszkę się boję orienta

niepotrzebnie, bardzo porządnie wykonane zegarki, pracują niezawodnie przez lata, a z tego co wyczytałem w postach mądrzejszych kolegów... :D Seiko ma udziały w Oriencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtomb

Witam,

tak na marginesie ten którego poszukujesz, czyli Sumo z czarną tarczą to według mojej wiedzy SBDC001 a nie SBDC003, no i faktycznie ostatnio jego cena poszła w górę: relacja USD/Yen.

 

Pozdr.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
ale na ebay'u go nie ma... (a przynajmniej wczoraj nie było), na stronie amerykańskiego sprzedawcy 149 $ plus przesyłka..

 

Jak to nie ma - orient CEM65001 - przed chwilką znalazłem 7 sztuk, ale wersja "czarna" - według mnie najładniejsza. Niebieska wersja jest u mnie we Wrocławiu w jednym sklepie - cena chyba 459zł jesli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma - orient CEM65001 - przed chwilką znalazłem 7 sztuk, ale wersja "czarna"

sory, mało precyzyjny byłem... niebieskiej nie znalazłem... czarne owszem chyba za niecale 100 baksów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznaje się że pomyliłem sie w symbolu oczywiście że to sbdc001, a seiko coś oferuje w tym przedziale cenowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu
przyznaje się że pomyliłem sie w symbolu oczywiście że to sbdc001, a seiko coś oferuje w tym przedziale cenowym ?

Nie bardzo. Niżej masz Samuraja, wyżej Marine Master, ale za znacznie więcej. W okolicy Sumo nie ma nic w tej stylistyce.

Proponuję wstrzymać się aż złoty odrobi straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak tylko ciekawe ile to będzie trwało :D

 

a ze szwajcarów co najwyżej znajdę kwarca w tej stylistyce, chociaż z drugiej strony kusi to swiss made .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu
pewnie tak tylko ciekawe ile to będzie trwało :D

 

a ze szwajcarów co najwyżej znajdę kwarca w tej stylistyce, chociaż z drugiej strony kusi to swiss made .

Ale nie ma nic w tej (tzn. dobrej) cenie. Są inne zegarki, ale w okolicy zagranicznej ceny Sumo, czyli obecnie też podrożały.

Dzisiejsze 1200 zł to 800 zł sprzed dwóch miesięcy, w takiej cenie tylko Seiko i Orient, ewentualnie Vostok Europe K3, ale to nie ta klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to muszę czekać może w ciągu miesiąca/dwóch coś się zmienia, z ciekawych rzeczy znalazłem tylko jednego kwarca

 

4669_max.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Ja też czekam :>

 

Mam chrapkę na Sumo, ale nie wydam 1500 zł jeśli ponad miesiąc temu kosztował trochę ponad 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd będziesz brał?? ebay, możemy sie jakoś zmówić i razem wziąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłem wszystkie portale zanim napisałem post, a ten co zaprezentowałeś to już nie to dla mnie, szukam czegoś bardzo podobnego do seamastera. jeśli ktoś ma jakieś ciekawe propozycje proszę o nie, zegarki nie muszą być seiko mogą być też szwajcary chociaż nie wiem czy nie powinienem założyć odpowiedniego tematy w odpowiednim dziale.

 

zauważyłem że bardzo poszedł bo jeszcze niedawno widziałem go za chyba 1200 pln.

 

Zaprezentowałem tylko jako ciekawostkę, kosztuje około 10 000 zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu
skąd będziesz brał?? ebay, możemy sie jakoś zmówić i razem wziąć :D

Prawdopodobnie u Higuchi, ale nie chcę się bawić w sprowadzanie więcej niż jednego, bo to się może źle skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.