Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
artme

Tag Heuer - serwis - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie o serwis Tag Heuera w Warszawie (Pieśkiewicz). Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym serwisem?

Dobry, zly, na co trzeba uwazac etc. A moze polecacie jakis inny - nie w Polsce?

 

Pozdrawiam

Artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez dopiero kupiłeś. Nie stresuj sie na zapas :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Witam,

mam pytanie o serwis Tag Heuera w Warszawie (Pieśkiewicz). Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym serwisem?

Dobry, zly, na co trzeba uwazac etc. A moze polecacie jakis inny - nie w Polsce?

 

Pozdrawiam

Artme

 

Mieszkam w pobliżu. Często tam wpadam. Obsługa kulturalna, życzliwa i co najważniejsze dosyć doświadczona. Tylko ceny ma dosyć wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez dopiero kupiłeś. Nie stresuj sie na zapas :P

Zgadza sie :)

Jednak chcialem zrobic przeglad wczesniej niz po 3 latach i stad wczesniejsze zainteresowanie a za pol roku bede w Niemczech i nie wiem czy warto tam go robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w niemczech bez wątpienia nie warto.

No dobrze - a cos wiecej? :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za model zegarka ? taka firma jak Tag posiada mechanizmy ety wiec dla pospolitego zegarmistrza nie powinno sprawiac problemu no chyba ze to chronograf ,no to powodzonka. jestem zegarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie o serwis Tag Heuera w Warszawie

 

Witam,

 

Podbijam stary wątek, ponieważ mam problem z Tag Heuer Monaco, który jest jeszcze na gwarancji.

 

Prośba do Was o polecenie dobrego serwisu w Warszawie.

 

Z góry dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autoryzowany serwis Taga w wawie to tylko Pieskiewicz(ptasia 2)

 

osobiscie nigdy do tego czlowieka bym sie nie wybral ale ty chyba nie masz wyjscia jesli masz jeszcez gwarancje.


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

osobiscie nigdy do tego czlowieka bym sie nie wybral ale ty chyba nie masz wyjscia jesli masz jeszcez gwarancje.

 

Dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?

znam czlowieka juz ladnych pare lat i mialem z nim kilka przejsc.

ja omijam to miejsce z daleka i juz.

moze sie troche zmienil jak w kruku znalazl sie rolex ( tak slyszalem) ale na pewno nigdy wiecej nie przekrocze jego progow.

 

poza tym kosmiczne ceny. to na pewno sie nie zmienilo.


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam czlowieka juz ladnych pare lat i mialem z nim kilka przejsc.

ja omijam to miejsce z daleka i juz.

moze sie troche zmienil jak w kruku znalazl sie rolex ( tak slyszalem) ale na pewno nigdy wiecej nie przekrocze jego progow.

 

poza tym kosmiczne ceny. to na pewno sie nie zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro odbieram swojego Taga od Pieśkiewicza ,dam znać jak się sprawa zakończyła,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o Pieśkiewicza to my tam serwisujemy Taga, sympatyczny gość. Jak narazie nie narzekamy na niego, jest dobry to się ceni... " Wiedza kosztuje... "

Edytowane przez tik-tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo w serwisie autoryzowanym w Wwie Ptasia przegląd po 3 latach TAG HEUER to koszt ok 900 zł

moim zdaniem przegięcie albo nie chce im się bawić i ceny podają zaporowe

Edytowane przez portokales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

nooo w serwisie autoryzowanym w Wwie Ptasia przegląd po 3 latach TAG HEUER to koszt ok 900 zł

moim zdaniem przegięcie albo nie chce im się bawić i ceny podają zaporowe

 

Dotyczy to zapewne zegarków mechanicznych. Dlaczego drogo ? Skoro stać Cię na zakup drogiego mechanicznego zegarka to musisz się liczyc z tym, że przegląd nie będzie kosztował 50zł tym bardziej w autoryzowanym serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to zapewne zegarków mechanicznych. Dlaczego drogo ? Skoro stać Cię na zakup drogiego mechanicznego zegarka to musisz się liczyc z tym, że przegląd nie będzie kosztował 50zł tym bardziej w autoryzowanym serwisie.

 

Zakładając że tag kosztuje miedzy 5 a 10 tyś to płacisz od 10-20% ceny.

Co wg. ciebie wchodzi w ten serwis?

Olej za 560 zł, uszczelka za 190 zł + wiedza zegarmistrza? :blink:

 

Patrząc analogicznie przegląd auta średniej klasy powinien kosztować między 7 a 14 tyś zł :lol:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zakładając że tag kosztuje miedzy 5 a 10 tyś to płacisz od 10-20% ceny.

Co wg. ciebie wchodzi w ten serwis?

Olej za 560 zł, uszczelka za 190 zł + wiedza zegarmistrza? :blink:

 

Patrząc analogicznie przegląd auta średniej klasy powinien kosztować między 7 a 14 tyś zł :lol:

 

Widzę, że nie masz ani grama wiedzy na temat tego co wchodzi w skład przeglądu zegarka. Co się w nim sprawdza, wymienia. Jeśli Ci bardzo zależy zadzwoń albo napisz emaila do serwisu z takim pytaniem. Pomógłbym, ale TAG'a już nie sprzedaję. Mogę tylko odnieść się do przykładu mojej byłej klientki i serwisu jej Omegi, który kosztował 1300zł. Wypolerowali całą kopertę, wymienili wszystkie wskazówki, tarczę, koronkę i przyciski chronografu. Zrobili całkowity przegląd mechanizmu, potem zegarek przeszedł wszystkie testy i po 3 tygodniach wrócił. Zegarek wyglądał jak zdjęty z półki sklepowej, a miał 3 lata i wiem w jakim stanie wysyłałem go do serwisu. Moim zdaniem warto było wydać te 1300zł co też zresztą przyznała zadowolona klientka odbierająca swoją Omegę. Jeśli dla Ciebie to drogo zanieś zegarek to "znanego" i "sprawdzonego" zegarmistrza - będzie taniej, ale co z tego ?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam,ze serwisowanie zegarka po 3 latach jest rzecza nie do konca przemyalana.Nawet gdyby to byl cal 36000 polwahniec /godz. to i tak spokojnie moze chodzic 5 lat.Pozostale cal/wolniejsze/mysle ze pierwszy sewis to po 8 latach.Ale to jest tylko moje zdanie.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Uwazam,ze serwisowanie zegarka po 3 latach jest rzecza nie do konca przemyalana.Nawet gdyby to byl cal 36000 polwahniec /godz. to i tak spokojnie moze chodzic 5 lat.Pozostale cal/wolniejsze/mysle ze pierwszy sewis to po 8 latach.Ale to jest tylko moje zdanie.

 

Zegarki mechaniczne powinno się serwisować co 2-4 lata. Są oczywiście wyjątki typu Omegowskie Co-Axiale, które teoretycznie powinny pojawiać się w serwisie co 6-8 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to byla prawda to dzisiaj nie byloby 50-60 letnich zegarkow z werkami w idealnym stanie.Chetnie zobaczylbym werk po 20-30 krotnym serwisowaniu/rozebraniu i nasmarowaniu/.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie masz ani grama wiedzy na temat tego co wchodzi w skład przeglądu zegarka. Co się w nim sprawdza, wymienia. Jeśli Ci bardzo zależy zadzwoń albo napisz emaila do serwisu z takim pytaniem. Pomógłbym, ale TAG'a już nie sprzedaję. Mogę tylko odnieść się do przykładu mojej byłej klientki i serwisu jej Omegi, który kosztował 1300zł. Wypolerowali całą kopertę, wymienili wszystkie wskazówki, tarczę, koronkę i przyciski chronografu. Zrobili całkowity przegląd mechanizmu, potem zegarek przeszedł wszystkie testy i po 3 tygodniach wrócił. Zegarek wyglądał jak zdjęty z półki sklepowej, a miał 3 lata i wiem w jakim stanie wysyłałem go do serwisu. Moim zdaniem warto było wydać te 1300zł co też zresztą przyznała zadowolona klientka odbierająca swoją Omegę. Jeśli dla Ciebie to drogo zanieś zegarek to "znanego" i "sprawdzonego" zegarmistrza - będzie taniej, ale co z tego ?

 

Jash czy ty czytasz co ty piszesz, czy tylko lubisz coś klepnąc, żeby błysnąć ? cool.gif

 

Piszeemy o przeglądzie zegarka - czyli sprawdzeniu szczelności [jeżeli ma jakąś], odchylenia chodu, nasmarowania. Ew. wymiana uszczelki dekla jak jest samowulkanizująca.

Koniec.

 

To o czym piszesz, to jest remont generalny - tarcza, koronka, wskazówki ???? Oszalałeś ??? biggrin.gif

 

Jaki model Omegi przewiduje taki serwis??? wink.gif

Czy może tak jakość Omegi spadła ostatnio tongue.gif

 

 

 

Tak, że zejdź na ziemię trochę i przestań opowiadć dyrdymały ex-catedra jakbyś od 40 lat nic nie robił tylko zegarki "serwisował".angry.gif


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Perrelet

Widzę, że nie masz ani grama wiedzy na temat tego co wchodzi w skład przeglądu zegarka. Co się w nim sprawdza, wymienia. Jeśli Ci bardzo zależy zadzwoń albo napisz emaila do serwisu z takim pytaniem. Pomógłbym, ale TAG'a już nie sprzedaję. Mogę tylko odnieść się do przykładu mojej byłej klientki i serwisu jej Omegi, który kosztował 1300zł. Wypolerowali całą kopertę, wymienili wszystkie wskazówki, tarczę, koronkę i przyciski chronografu. Zrobili całkowity przegląd mechanizmu, potem zegarek przeszedł wszystkie testy i po 3 tygodniach wrócił. Zegarek wyglądał jak zdjęty z półki sklepowej, a miał 3 lata i wiem w jakim stanie wysyłałem go do serwisu. Moim zdaniem warto było wydać te 1300zł co też zresztą przyznała zadowolona klientka odbierająca swoją Omegę. Jeśli dla Ciebie to drogo zanieś zegarek to "znanego" i "sprawdzonego" zegarmistrza - będzie taniej, ale co z tego ?

 

 

Hmmmm....jeśli w czasie przeprowadzania konwencjonalnego serwisu wymienili tarczę i wskazówki to znaczy że je przy rozbieraniu zegarka uszkodzili, a to bardzo źle świadczy o tym serwisie. Ogólnie to zgadzam się z tym że koszty okresowych przeglądów w autoryzowanych serwisach to niezłe przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash czy ty czytasz co ty piszesz, czy tylko lubisz coś klepnąc, żeby błysnąć ? cool.gif

 

Piszeemy o przeglądzie zegarka - czyli sprawdzeniu szczelności [jeżeli ma jakąś], odchylenia chodu, nasmarowania. Ew. wymiana uszczelki dekla jak jest samowulkanizująca.

Koniec.

 

To o czym piszesz, to jest remont generalny - tarcza, koronka, wskazówki ???? Oszalałeś ??? biggrin.gif

 

Jaki model Omegi przewiduje taki serwis??? wink.gif

Czy może tak jakość Omegi spadła ostatnio tongue.gif

 

 

 

Tak, że zejdź na ziemię trochę i przestań opowiadć dyrdymały ex-catedra jakbyś od 40 lat nic nie robił tylko zegarki "serwisował".:blink:

 

Bartek, proszę nie rozbrajaj mnie. Zegarków nie serwisuje tylko sprzedaję. Akurat w poprzedniej w firmie zajmowałem się reklamacjami zegarków, wysyłką do serwisu na przeglądy i kontaktem z serwisem. Tak jak opisałem wygląda przegląd zegarka w serwisie. Nie miałem nigdy przypadku, żeby był rozgraniczony na podstawowy, czy generalny. Zawsze wyglądał tak jak opisywałem. Zawsze wymienia się koronkę, przyciski, wskazówki i odświeża kopertę. Nigdy nie wysyłałem do serwisu zegarka na "przegląd" pod tytułem smarowania mechanizmu i testu szczelności, więc proszę nie insynuuj, że piszę bzdury i chcę błysnąć, bo wiem co piszę. Jeżeli masz lepszą wiedzę w tym temacie to się nią wykaż, proszę. Możliwe że w serwisie SG można zrobić taki serwis o jakim Ty piszesz. Ja nie spotkałem, ale nie neguję, więc proszę Ty również przestań sie wymądrzać jak nie masz racji :lol:

Do serwisu Taga wysyłałem raz zegarek. Tam wymienili tylko koronkę i przyciski chronografu, zrobili przegląd mechanizmu i standardowe testu. Ceny nie pamiętam, bo było to ponad rok temu.

 

 

 

 

 

Hmmmm....jeśli w czasie przeprowadzania konwencjonalnego serwisu wymienili tarczę i wskazówki to znaczy że je przy rozbieraniu zegarka uszkodzili, a to bardzo źle świadczy o tym serwisie. Ogólnie to zgadzam się z tym że koszty okresowych przeglądów w autoryzowanych serwisach to niezłe przegięcie.

Tarcza to akurat dla mnie było dziwne, bo zdarzyło się raz. Co do reszty odsyłam do tekstu powyżej. Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.