Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość zegarkiclub

WATCH 2008 - Targi niezaleznych producentów zegarków - Maastricht

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zegarkiclub

I\'d like to inform you about Watch2008, THE watch fair for independent watch brands. Watch2008 takes place on December 6th and 7th 2008 in Maastricht The Netherlands. I would like to offer all your members up to two FREE tickets. To get tickets your members need to send me an e-mail with their name, address and the number of tickets they want. They will then be available at the entrance in return for the confirmation I will send them. Please find more information at www.watch2008.nl and let me know if you are willing to publish this message.

 

Jeśli ktoś chce pojechać, prosze o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chce pojechać, prosze o kontakt.

 

Maszyna tłumaczy to tak:

 

Chciałbym poinformować ciebie o Watch2008, jarmarku zegarka dla niezależnych marek zegarka. Watch2008 mieć miejsca na grudniu 6th i 7th 2008 w Maastricht Holandii. Zechciałbym zaoferować wszystkich twoich członków, aż do dwóch FREE biletów. Aby dostać bilety, które twoi członkowie potrzebują, by wysłali mi e-mail z ich imieniem, adresem i numerem biletów, które oni chcą. Oni wtedy będą dostępni w wejściu w zamian dla potwierdzenia, które wyślę im. Proszę znajduje więcej informacji w www.watch2008.nl i dawać mi znać, czy ty jesteś skłonny, by opublikować tę wiadomość.

 

Rozejrzę się, czy to mi nie będzie kolidować z innymi planami i wieczorem odpowiem.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że informacja o targach jest ogólnie znana.

Szykuje się bardzo fajne spotkanie . Kilka nowych, niedostępnych w sklepach marek , kilku starych "wyjadaczy". Ja będę na pewno i bilety już mam .

 

... dla wszystkich którzy nie do końca oswoili się ze stylem internetowych "translejtorów":

 

wszyscy zainteresowani darmowymi wejściówkami proszeni są o zgłoszenie chęci ich posiadania, ilości i swojego adresu na podany w wiadomości powyżej adres E-mail.

Bilety będą czekać na Was przy wejściu, za okazaniem przesłanego mailem potwierdzenia.

 

 

... a i lokalizacja samych targów bardzo interesująca.

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

adres email przekażę każdemu zainteresowanemu na piv lub email.

admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adres email przekażę każdemu zainteresowanemu na piv lub email.

admin

 

Ale sam odpisz im też, że już tą wiadomość opublikowałeś. Warto nawiązać kontakt, a ja jeszcze nie wiem do końca czy pojadę, mam wprawdzie sprawy do załatwienia w Belgi, więc mógłbym przy okazji, ale terminy mi się nie zgadzają i dopiero staram się to jakoś zgrać. Trochę późno przyszło to zawiadomienie...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

juz odpowiedziałem i poinformowałem o opublikowaniu.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
... a i lokalizacja samych targów bardzo interesująca.

 

Też na to zwróciłem uwagę. Będzie można całkowicie legalnie zajarać zielsko :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Kolejna informacja od Erniego.

Znowu proszę o tłumaczenie:

 

Dear Wladek,

 

Thanks so much !! Could you please also post this press release?:

----------------

Press Release

 

Watch2008 - THE two day watch fair for the independent and innovative watch companies!

Watch2008, the 1st watch fair showcasing independent and innovative watchmakers, will be held on December 6th and 7th at Castle Hoogenweerth in Maastricht, The Netherlands. Visitors will have the unique opportunity to meet and talk to the watchmakers and experience their latest products.

"An event like this, mainly focused on the independent watch brands, is something we lack in the Benelux and maybe even in all of Europe", says Ernie Romers, director and owner of Watchuseek.com, one of the organizers of Watch2008. "A fair where pure craftsmanship comes first and the producers can share their knowledge and enthusiasm with true connoisseurs. That's what Watch2008 is all about!"

In the opinion of the organizers, the glamour and location of Castle Hoogenweerth make it a fitting surrounding for this gathering. The list of watch brands include: Archimede, Aristo Vollmer, Blancier, Christiaan van der Klaauw, D.Dornblüth und Soehne, Costro, Cyclos, Glycine, Hentschel Hamburg, Limes, Jörg Schauer, JS Watch, Kadloo, Korsbek, Kremke, Kudoke, Stowa, Rainer Nienaber, Steffen, Thomas Ninchritz and Quadtec.

There will also be several "round table meetings" on specific subjects like watch seminars. Tickets for this unique event are EUR 35.00 including small food and beverage.

 

Please visit www.watch2008.nl

-------------------------------

 

Thanks again !!

Ernie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna informacja od Erniego.

Znowu proszę o tłumaczenie:

 

Drogi Wladek,

 

Dzięki tak bardzo !! Czy mógłbyś też wystawić tą publikację prasową?:

----------------

Publikacja prasowa

 

Watch2008 - dwa dni jarmark zegarka dla niezależnych i nowatorskich przedsiębiorstw zegarka!

Watch2008, 1st zegarek piękny niezależny showcasing i nowatorscy zegarmistrze, będzie w grudniu 6th i 7th w Zamku Hoogenweerth w Maastricht, Holandii. Goście mają unikalną okazję, by spotkać się i rozmawiać z zegarmistrzami i doświadczają ich ostatnie produkty.

" Wydarzenie w tym sposobie, głównie skupionym na niezależnych markach zegarka, jest coś co brakuje w Beneluksie i być może nawet w całej Europie", mówi Ernie Romers, dyrektor i właściciel Watchuseek.com, jeden z organizatorów Watch2008. "Jarmark, gdzie czyste mistrzostwo jest najważniejsze i producenci mogą podzielić się swoją wiedzą i entuzjazm z prawdziwymi koneserami. To właśnie Watch2008 jest wszystek około!"

W opinii organizatorów, czar i miejsce Zamka Hoogenweerth pasują dla tego zebrania. Lista zegarkowych marek zawiera: Archimede, Aristo Vollmer, Blancier, der furgonetki Christiaan Klaauw, D. und Dornblüth Soehne, Costro, Cyclos, Glicyna, Hentschel Hamburg, Wapna palone, Jörg Schauer, Zegarek JS, Kadloo, Korsbek, Kremke, Kudoke, Stowa, Rainer Nienaber, Steffen, Thomas Ninchritz i Quadtec.

Też będzie kilka "spotkań dookoła stołu" w określonych tematach jak seminaria zegarka. Bilety dla tego unikalnego wydarzenia są EUR 35.00 zawierają niewielkie jedzenie i napoje.

 

Proszę odwiedzić www.watch2008.nl

-------------------------------

 

Dzięki znów !!

Ernie

 

Trochę poprawiłem tą durną maszynę, ale może zrobiłby to ktoś lepiej znający j. angielski. :lol:

 

Ja jednak będę w tamtych stronach w innym czasie, a na to żeby jechać ok. 1000 km, tylko po to żeby pooglądać zegarki to nie mam niestety czasu.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
... właściwie, to chodziło mi raczej o piękny pałac.

 

No cóż, każdy z nas ma inne priorytety :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja wszystko rozumiem, ale dali byscie sobie spokoj z tymi onlinowymi tlumaczami...przeciez z tego jakis straszny belkot wychodzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, ja wszystko rozumiem, ale dali byscie sobie spokoj z tymi onlinowymi tlumaczami...przeciez z tego jakis straszny belkot wychodzi :lol:

 

No. Ale w czym problem, wystarczy że ktoś zrobi lepsze. Może Ty?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, ja wszystko rozumiem, ale dali byscie sobie spokoj z tymi onlinowymi tlumaczami...przeciez z tego jakis straszny belkot wychodzi :)

 

Przecież Panowie sobie jaja robią, myślisz ze nikt nie zna na podstawowym poziomie angielskiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.