Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Tomasheck

Zegarek dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasheck

Kochani, może powiecie mi jaka jest przyczyna takiej różnicy ceny? Nie sądzę, żeby chodziło tylko o pasek. I co sądzicie o tych zegarkach? Myślę o prezencie dla żony i ona wybiera sobie do 200 pln.

 

 

 

 

 

http://allegro.pl/item494300936_ekskluzynw...na_prezent.html

http://allegro.pl/item494285389_super_zega...na_prezent.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Timex w dziale o japońcach? :rolleyes: Z tego co wiem to oni swoje mechanizmy składają na Filipinach i w Chinach...

A co do pytania, żeby nie bić piany - jak dla mnie różnica zasadnicza w cenie, wizualnie i technicznie żadna, oba mają 100m WR, podświetlenie INDIGLO, ot taki Timex :rolleyes: za około 200 złociszy to Ci radzę, poszukaj automatów Orienta, Citizena lub seiko (da sie ustrzelić na allegro), a to o wiele lepiej niż Timex. Za około 200 zł możesz też kupić fajne sportowe Seiko lub Casio z serii Edifice - seiko to kosmos w porównaniu z Timexem, a i Casio jakościowo lepsze.

Miałem Timexa z serii Expedition, kupiłem na spływ...i popłynął, dziadostwo jedne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edifice dla żony? Classfield czytaj posty wyraźniej. Co do tych timexów: ten drugi na tej aukcji jest tańszy o niemal o połowę niż u oficjalnego dystrubutora bo być może nie ma oficjalnej gwarancji. Poza tym obydwa mają koperty z mosiądzu w których będzie schodziła powłoka po jakimś czasie zapewne. Jeżeli mogłby być na bransolecie to fajny jest Casio BEL-111 cały ze stali i z szafirowym szkłem, a jeżeli na pasku to może ten BEL-113L-7AVEF. Co prawda nie są w sportowym stylu jek te Timexy, ale wydają się być lepsze jakościowo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wymiar.

jeden ma 32 z koronką - czyli jest tycieńki ;)

ten droższy 34 nie pisze więc można przypuszczać , że bez koronki


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlos44

Ja Ci polecam kupić w sklepie gdyż na allegro jest pełno podróbek,(POLAK WSZYSTKO POTRAFI)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.