Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Tomasheck

Zegarek dla żony

Recommended Posts

Guest Classified

Timex w dziale o japońcach? :rolleyes: Z tego co wiem to oni swoje mechanizmy składają na Filipinach i w Chinach...

A co do pytania, żeby nie bić piany - jak dla mnie różnica zasadnicza w cenie, wizualnie i technicznie żadna, oba mają 100m WR, podświetlenie INDIGLO, ot taki Timex :rolleyes: za około 200 złociszy to Ci radzę, poszukaj automatów Orienta, Citizena lub seiko (da sie ustrzelić na allegro), a to o wiele lepiej niż Timex. Za około 200 zł możesz też kupić fajne sportowe Seiko lub Casio z serii Edifice - seiko to kosmos w porównaniu z Timexem, a i Casio jakościowo lepsze.

Miałem Timexa z serii Expedition, kupiłem na spływ...i popłynął, dziadostwo jedne:)

Edifice dla żony? Classfield czytaj posty wyraźniej. Co do tych timexów: ten drugi na tej aukcji jest tańszy o niemal o połowę niż u oficjalnego dystrubutora bo być może nie ma oficjalnej gwarancji. Poza tym obydwa mają koperty z mosiądzu w których będzie schodziła powłoka po jakimś czasie zapewne. Jeżeli mogłby być na bransolecie to fajny jest Casio BEL-111 cały ze stali i z szafirowym szkłem, a jeżeli na pasku to może ten BEL-113L-7AVEF. Co prawda nie są w sportowym stylu jek te Timexy, ale wydają się być lepsze jakościowo. Pozdrawiam

No i wymiar.

jeden ma 32 z koronką - czyli jest tycieńki ;)

ten droższy 34 nie pisze więc można przypuszczać , że bez koronki

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Guest pawlos44

Ja Ci polecam kupić w sklepie gdyż na allegro jest pełno podróbek,(POLAK WSZYSTKO POTRAFI)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.