Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Jash

A spodobał mi się taki zegarek....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash
post-22858-0-95647400-1331080642.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Ciężko jest mi się przekonać do zegarka kwarcowego, ale skoro nie ma alternatywy to może warto skosztować...

 

A dlaczego nie ma alternatywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
A dlaczego nie ma alternatywy?

 

Bo ta wersja jest tylko kwarcowa, nie miałem na myśli alternatywy w postaci innego zegarka innej marki :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Bo ta wersja jest tylko kwarcowa, nie miałem na myśli alternatywy w postaci innego zegarka innej marki :angry:

 

Aha. :lol: Jestem w takiej samej więc jak Ty sytuacji, bo pewien zegarek, który chcę kupić, istnieje tylko jako kwarcak. Jeśli więc mogę coś poradzić to wziąłbym tą Davosę, bo w sumie piękna jest. A to, że kwarcak? Cóż, ideały nie istnieją. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście - po skrzywieniu mej psychiki przez lekturę tutejszego forum :angry: - byłbym skłonny brać kwarca tylko przy specyficznych okolicznościach. Takimi dla mnie są np. bajery Tissota T-Touch czy Citizena Skyhawk. Jeżeli design tej Davosy jest dla Ciebie taką okolicznością (dla mnie nie, ale de gustibus...), to czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cóż mam czas na przekonanie się do kwarcaka do stycznia, bo wtedy dopiero będzie ewentualna możliwość ściągnięcia go do kraju. Cena jest rewelacyjna i wygląd dla mnie też. Jest duże prawdopodobieństwo, że w garniaku już nie będę pracował, więc zegarek w tym stylu jak najbardziej chciałbym kupić. Teraz czas coś posprzedawać i rozpocząć zbieranie. Mam pewną alternatywę od innej marki, który też bardzo mi się podoba, ale z ceną już gorzej w tych 2 modelach. Zdjęcia w kolejności cenowej:

 

epos3396rub4.jpg

epos3389stpvdkaucz2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eposy bardzo ładne (jak zdecydowana większość oferty Eposa), zdecydowanie bardziej mi się podobają niż Davosa. Ale ja nie lubię chrono. A Ty masz chyba sentyment do Davosy. Nie ma łatwych decyzji :lol: Ale jest w tym perwersyjna przyjemność :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Eposy bardzo ładne (jak zdecydowana większość oferty Eposa), zdecydowanie bardziej mi się podobają niż Davosa. Ale ja nie lubię chrono. A Ty masz chyba sentyment do Davosy. Nie ma łatwych decyzji :lol: Ale jest w tym perwersyjna przyjemność :angry:

 

Cóż jeżeli chodzi o Eposa, fakt ładne zegarki, ale w tej marce podobają mi się tylko te 2. Co do Davosy podoba mi się większość modeli. Sentyment mam, bo to był mój pierwszy "prawdziwy" zegarek. Przeszło mi już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

A mi zdecydowanie podoba się Davosa bo lubię chronography :angry:

No ale skoro już robisz postępy i jesteś w stanie kupic inny zegarek zamiast Davosy to może jeszcze warto czegoś poszukac (nie kwarca, bo trzeba wieżyc że ideały istnieją :lol: )??

 

Może taki (też chrono):

2e2538a07166082e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Może taki (też chrono):

2e2538a07166082e.jpg

 

Przenigdy :angry: Jest okropny jak dla mnie. Jedyne Seiko (oczywiście w ramach zasobności porfela, więc pomijam GS), które bym chciał i o którym marzę to Sumo.

W sumie kwarca mogę kupić bo automata Davosy już mam, albo może "miałem", hehe. Najpierw jednak trzeba zdobyć fundusze, bez względu co miałbym kupić.

 

PS

Tak w kwestii sprostowania samego siebie - oczywiście moim pierwszym "prawdziwym" zegarkiem była Adriatica 8102 na Unitasie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Przenigdy :angry: Jest okropny jak dla mnie. Jedyne Seiko (oczywiście w ramach zasobności porfela, więc pomijam GS), które bym chciał i o którym marzę to Sumo.

 

:lol: jak to okropny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w kwestii sprostowania samego siebie - oczywiście moim pierwszym "prawdziwym" zegarkiem była Adriatica 8102 na Unitasie :angry:

 

znaczy pozbyłeś się swego pierwszego poważnego zegarka? ja miałbym opory sentymentalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
znaczy pozbyłeś się swego pierwszego poważnego zegarka? ja miałbym opory sentymentalne...

 

Też za nim tęsknię, ale cóż, gdybym nie sprzedał nie kupiłbym Davosy. Nie zaliczam się do ludzi którzy mogą sobie kupic zegarek jak im się spodoba niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest innego zegarka, a opis innego! Opis jest Matrixa!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem oferte Davosy i modele które najbardziej do mein przemawiają to własnie kwarce. Ten chrono ze zdjęcia powyżej jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę żal, że nie automat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.