Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rproch

Pakowanie przesyłek zegarkowych

Jaki sposób pakowania przesyłek zegarkowych najbardziej Cię irytuje?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yasiooo

Miałem na myśli gorszy wariant, czyli zwykłą reklamówkę, np. z Auschan, czy też inny woreczek śniadaniowy. Ewentualnie worek do wykładania kubła na śmieci. Generalnie, im cieńsza i delikatniejsza folia, tym więcej pasjonującej "zabawy" z pozbywaniem się jej B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem ostatnio trochę zegarków na jebaju więc starałem się je rozsyłać tak zapakowane jak sam chciałbym je dostać. Jakiś czas temu dorwałem wielki płat folii bąbelkowej (taki, w który można zapakować fortepian) i z niej korzystałem przy pakowaniu. Zawijałem zegarek w kiełbasę, koniec przyklejałem kawałeczkiem taśmy i wkładałem do koperty bębelkowej. Dobrze zabezpieczone i łatwe w rozpakowaniu. Na większe przesyłki kupiłem na Allegro trochę kartonowych pudełek za 90gr sztuka. Widzę po moich komentarzach, że taki sposób pakowania podoba się odbiorcom.

 

A jeśli chodzi o zawijanie w folię i oblepianie taśmą to najgorsza jest czarna folia izolacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to się Wam dziwię, bo wolę zegarek zapakowany 10 x w folię bombelkową i obklejony taśmą żeby się nie rozleciał niż tylko raz a kiepsko. Przecież nie kupujecie opakowania tylko zegarek prawda? B) to że jest walka z folią to nic takiego złego, przecież nie dostajecie dziennie 20 zegarków z którymi walczycie jak sekretarka rozpakowywująca pocztę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarl do mnie zegarek ciasno zwiniety i opakowany w bąbelki (folia). Potem szedł plaster, biała koperta, znów plaster i koperta bąbelki uff..10 min ale najważniejsze, że zawartość przetrwała działalność transportowo-doręczycielską Poczty :)

 

Co do papieru toaletowego to przecież wiadomo, że u nas wszystko jest do D..., z wyjątkiem papieru toaletowego, który się do tego zupełnie nie nadaje:) więc zapewne nadał się do pakowania delikatnych przesyłek.

 

Dodajcie do ankiety folię spożywczą samoklejącą - z tego to dopiero jest kokon!


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Przykład na akurat dobre pakowanie zegarków:

 

Jedna warstwa bąbelków

zawiniatko1.jpg

 

Druga, a właściwie i trzecia, bo pasek z folii złożony na pół

zawiniatko2.jpg

 

A potem

zawiniatko3.jpg

zawiniatko4.jpg

 

Folie były sklejone cienkim paskiem taśmy przylepnej. I oto chodzi. Prosto, bezpiecznie i wygodnie B)

post-27222-0-56768400-1331585604.jpg

post-27222-0-39222400-1331585606.jpg

post-27222-0-17703800-1331585608.jpg

post-27222-0-26804000-1331585610.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny dostałem zegarek wrzucony luzem do koperty bąbelkowej... ręce opadają :P


Maciejazz

Szukam wskazówek do Sławy "lodówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieżę temat, bo warto :). Byoby bardziej warto, gdybym to sfotografował, ale z obrzydzenia znów zabrakło mi zimnej krwi ;). Dostałem zegarek w kopercie bębelkowej, niby jak należy, ale ze śrdka wyjąłem zegarek przyklejony taśmą klejącą do gąbki do mycia naczyń. Nie nowej - zużytej, takiej ciemnobrązowej i już powoli parciejącej. Musiałem sie oczywiście przemóc i odpakować Vostoczka, ale kosztowało mnie to sporo zdrowia :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.