Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

www.omegamania.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecywałem, obiecywałem i.. w końcu się udało. Po kilku miesiącach mniej lub bardziej wytężonych prac wreszcie ruszyła moja stronka o Omegach (prace niestety przeciągnęły się w znacznym stopniu, gdyż w mojej głowie kiełkowały co rusz to nowe pomysły). W swym założeniu miała to być witryna zbierająca informacje o Omedze, jej historii i najciekawszych modelach. Znajdziecie na niej tłumaczenia różnych tekstów z innych stron (jestem zdania, że nie ma sensu wyważać już otwartych drzwi i jeśli coś jest dobre nie należy tego zmieniać na siłę), jak również moje własne opisy i spostrzeżenia. Nie jest to z pewnością strona idealna, choć mam nadzieję, że z czasem jej zawartość jeszcze się poszerzy choć to co obecnie się na niej znajduje stanowi moim zdaniem dobre podwaliny. Niektóre artykuły wymagają rozwinięcia inne prawdopodobnie mogą z czasem zmienić nieco swoją formę ale najtrudniejszą część mam już chyba za sobą.

 

Chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom, którzy wspomogli mnie przy jej tworzeniu (głównie chodzi tu o galerię oraz zamieszczanie na forum ciekawych materiałów). Jestem otwarty na wszelkie opinie oraz uwagi co do moich tekstów. Mam nadzieję, że znajdą się również chętni do współpracy i napisania artykułów na stronę (marzy mi się dział z recenzjami, opiniami itp.).

 

Póki co strona znajduje się pod adresem

http://www.omegamania.home.pl/

Jednak już wkrótce powinien zacząć działać również adres

http://www.omegamania.pl/

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i podzielenia się swoją opinią, a ja idę się byczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie na Twojej stronie jestem pod wielkim wrażeniem.

Myślałem o paru informacjach na krzyż a tutaj kompleksowe podejście do tematu (od modeli, przez werki aż do reklam, ludzi czy informacji ogólnych).

Do tego informacje konkretne (bez lania wody), kompleksowe i wyjątkowo obiektywne (bez promowania Omegi na siłę, argumenty za i przeciw).

Informacje są łatwo dostępne (co nie jest regułą na portalach) do tego wiele odnośników (imponujące odwołanie do literatury).

 

Gratuluję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk,

 

Gratuluję świetnej strony. Każdy miłośnik Omegi znajdzie na niej coś dla siebie.

Myślę, że wielu fanom Omegi zrobiłeś piękny gwiazdkowy prezent.

Informacji na niej tyle, że wystarczy na parę godzin czytania.

 

Brawo!!!

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Strona naprawdę potrzebna nie tylko omega-maniakom. Jeżeli chodzi o uwagi to troszkę denerwują mnie pochyłe czcionki. Ciężko się czyta taki tekst- tymbardziej, że tło jest czarne co też nie ułatwia czytania. Może warto pomyśleć żeby troszkę rozjaśnić tło. W zakładce numery i oznaczenia- numery seryjne werków i lata produkcji napisałeś, że ?Obecnie numery referencyjne można znaleźć również na kopercie zegarka (na lewym dolnym uchu)? Firma Omega stosuje to rozwiązanie od 1991 roku. Niestety nie mogę podać źródła tej informacji bo nie pamiętam gdzie się o tym dowiedziałem.

Nie potrafiłem też zrozumieć twojej oceny. W plusach na pierwszej pozycji piszesz, że ?marka jest znana i dobrze rozpoznawalna? następnie w minusach na pierwszej pozycji ?marka jest zbyt mocno wypromowana a przez to zbyt "oklepana"? Zaprzeczenie samo w sobie. Moim zdaniem- z resztą nie ważne, chodzi o ocenę twojej strony.

Drogi Patryku ja też jestem wielbicielem Omegi i fascynują mnie produkty tej firmy i dlatego tym bardziej się cieszę, że dzięki twojej pasji i uporowi powstała ta witryna.

Dziękuję.

Ps. Gratuluję kolekcji.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raf_fkn

Wielkie gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk gratuluje!

Juz sie nie moglem doczekac otwarcia strony :D


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykazałeś bardzo profesjonalne podejście do tematu. Strona BARDZO mi się podoba.

GRATULUJĘ!!!

Sobie i innym mogę życzyć, aby więcej było takich maniaków nie tylko Omeg ale także innych marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie.

Co do uwag. Oczywiście bardzo nieprecyzyjnie wyraziłem się przy opisywaniu numerów na uszach (już to poprawiłem), postaram się coś zrobic z czcionką aby była bardziej czytelna (tła nie chciałbym ruszać), jeśli chodzi o plusy i minusy to wlaśnie zależało mi na pokazaniu, ze to co dla jednych będzie minusem dla innych moze być plusem (mnie nie przeszkadza fakt popularności na naszym forum Planet Ocean, ale wiem, ze niektórzy uważają ten zegarek za zbyt popularny i oklepany). Pierwszy update strony wykonany, czekam na kolejne uwagi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informację wysłałem na PW- może skrzynkę masz pełną i nie doszła.

Do tekstu w dziale Ciekawostki- Rekord dokładności wkradł się mały chochlik.

"Wyniki testów z 1936 roku.

...Redukcja wpływu temperatury, a zgłasza średniego błędu od temperatury były czynnikami na które zwracano szczególną uwagę podczas testów w obserwatoriach."


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Gratuluję. Fajnie, że powstają polskie strony przybliżające wiedzę o firmach zegarkowych. Mam nadzieję, że z czasem będzie ich więcej. Szkoda tylko, że oparłeś to wszystko na ramkach no i grafika ewidentnie wymaga dopracowania. Na podstronie "werki" w opisie 8500...

 

Mechanizm 8500 został zaprojektowany od podstaw co jest niecodzienny zjawiskiem w świecie gdzie większość firm bazuje na znanych od dekad rozwiązaniach.

 

...wkradł się mały błąd - brak litery "m" w wyrazie "niecodzienny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawione, dzięki. Co do kwestii technicznej to strona odzwierciedla moje umiejętności w tym zakresie (znajomośc kilku tagów :D), ale myślę, ze gdy nie będę miał juz pomysłów na nowe działy czy artykuły i nad tym popracuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna strona, przez nią znów zapałałem rządzą do moon watcha :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, jestem pod wrażeniem strony. Imponuje mi z jednej strony ilość bardzo ciekawych informacji, z drugiej to, że potrafisz zachować dystans do ulubionej marki. Są ludzie, który daliby sie grillować na wolnym ogniu za swoją ulubioną markę, a przy okazji grillowaliby innych, którzy nie podzielają ich entuzjazmu...

 

Czekamy na rozwój strony!

 

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, Patryk, świetna strona, duży wkład pracy, duży zastrzyk ciekawych informacji, jestem pełen podziwu :) Jeśli już mam być czepliwy, to tak na pierwszy rzut oka trochę mnie razi link "werki". Brzmi tak niepolsko-kolokwialne. Dla mnie to jednak powinny być "mechanimy". Może przesadzam, ale tak jakoś... :)

Jako, że nie jestem informatykiem - nie widzę subtelności konstrukcji strony, dla mnie jest ok, przejrzysta, estetyczna, naprawdę bardzo fajne i zdecydowanie treściwa.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanwaiałem, ale doszedłem do wniosku, że strasznie lubię to określenie (od razu kojarzy mi się z mechanizmem zegarka) i już tak zostało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gartuluje, swietna www i widac ogrom wlozonej pracy

pozdrawiam

RAFAL


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Świetna strona. Oczywiście już dodałem do ulubionych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem. Zdążyłem tylko pobieżnie rzucić okiem, ale już widzę, że będę częstym gościem na tej stronie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.