Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
astrogator

Nowe polskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Za rok takie ceny to będziemy tylko wspominali z rozrzewnieniem ;)   a Zodiak świetny choć ja poluje na takiego z linami 

a ten mostek z logo to ciekawa sprawa i chyba dość rzadka bo nie często widuje na aukcjach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki Lopez w gazie :) nam zostaną tylko ochłapy :D gratulejszyn.


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - za rok dwa takie ceny będą okazją tak jak ceny Polskich zegarków z przed 3 lat - wtedy sam osobiście sprzedałem kolekcję moich zegarków i Jantar to do dzisiaj pamiętam w super stanie szedł za 120zł to już była dobra cena  :wacko:

Kurcze miałem Bałtyki w stanie idealnym Kuranty - miałem Blonexa dom mody elegancja taki jak teraz jest na allegro  -_-  echhhh poszło wszystko za grosze.

Ale co było się nie wróci 

Na pociechę i otarcie łez takiego jeszcze Lecha nabyłem od bardzo miłego Pana któremu to aukcja zniknęła kilka dni temu.Szkiełko ma ryski ale to się jutro naprawi przy porannej kawce  :)

Co ciekawe mechanizm choć radziecki nie ma śladów grzebania zresztą cały wygląda mi na leżaka Teleskopy tylko dołożyłem bo nie było - teleskopy oczywiście kradzione  :D

 

ZDJĘCIA DUŻE WYSTARCZY KLIKNĄĆ

post-68206-0-38351600-1455643107_thumb.jpg

post-68206-0-31329000-1455643117_thumb.jpg

post-68206-0-20948600-1455643156_thumb.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żołądek mi wywróciło od żółci Pawle. Lech jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny stan tarczy i wskazówek. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł! Idziesz jak BURZA!!!

W tej chwili to nie ma co przeglądać aukcji z polakami, bo i tak wiadomo, że pojedzie do Ciebie. :D

Rewelacja zegareczki.

 

Świetnie, że odbudowujesz kolekcję.

Czy bodźcem do tego była ta aukcja z dużą ilością polaków? Czy już wcześniej miałeś taki zamiar?

 

Gratuluję :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak - mam pułap którego nie przekraczam - za idealny stan też mam pułap cenowy i zapewniam nie jest wysoki - patrząc na dzisiejsze ceny powiedziałbym że niski - powiem otwarcie o zakończonej przez allegro aukcji Lecha

Wszyscy go widzieli - napisałem do zresztą bardzo fajnego gościa ile by chciał ?? odpowiedź padła że był Kup-Teraz 320 powiedziałem że jestem zainteresowany a Pan że wyśle mi go za 314zł z wysyłką - za taki stan nawet się nie zastanawiałem - przebić mnie mógł każdy wystarczyło napisać.

Tu dzisiejszy Lech w dużo gorszym stanie http://allegro.pl/lech-blonie-mech-16-kam-prod-polskiej-i5979133340.html  koperta trochę oblazła wskazówki od Poljota , tarcza z zabrudzeniami ogólnie stan średni - cena ponad 300

 

Myśl o odtworzeniu tego co było chodziła po głowie od jakiegoś czasu faktem jest że jednorazowy rzut kilku ciekawych modeli zaostrzył apetyt i tak już jakoś poszło ale spokojnie nie będę płacił więcej niż założyłem i zalezy mi tylko i wyłącznie na stanie 5+ nie chcę iść na ilość aby tylko mieć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre podejście :)

Mieć ustalony pułap maksymalny, jest bardzo ważne. Wtedy łatwiej trzymać się w ryzach ;)

Ja miałem kilka podejść do polskich zegarków i jakoś jeszcze nie udało się pójść dalej... a ceny faktycznie z roku na rok coraz wyższe. No cóż zobaczymy jak to sie tam ułoży dalej. A póki co podziwiam Twój szybko rozrastających się zbiór.

Gratuluje jeszcze raz. :)

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ładne rzeczy Paweł :)

Gratuluję i zaczynam trochę zazdrościć ;)

 

Co do tych cen, to moim zdaniem ten największy buum minął jakiś rok temu, bo wtedy zegarki w stanie tragicznym i agonalnym sprzedawały się w chorych cenach. Z drugiej strony sami sobie podbijamy te ceny na allegro bądźmy szczerzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale po słowach Pawła jakoś mi się tak skojarzyło i musiałem wrzucić ;)

 

63888384061968549782.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - ceny szalały rok temu potem wyhamowały,zatrzymały się jednak na dosyć wysokim poziomie jak na zegarek który wyjątkową ma tylko tarczę bo wiadomo reszta to radziecka myśl w sumie tania do nabycia z inną tarczą 

Same tarcze jakościowo słabe co czyni je tak pożądanymi jeśli ten stan jest dobry i bardzo dobry po prostu niewiele się ich zachowało z racji słabej jakości 

Co pewnie zauważyliście ceny wrastają proporcjonalnie do podniety jaka tu na forum się pojawia - im większa aktywność na dziale Polskim tym wyższe ceny - dzieje się to okresowo i nakłada z debatami tutaj - sporo ludzi czyta to forum tylko dzisiaj były momenty że pojawiło się jednocześnie 6 gości  :)

Jeszcze rok temu na giełdach staroci mało który handlarz wiedział że sprzedaje zegarek Polski i że jest on poszukiwany teraz wiedzą już wszyscy (prawie) ceny tam też wzrosły tak jak ich świadomość z czym mają do czynienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale po słowach Pawła jakoś mi się tak skojarzyło i musiałem wrzucić ;)

 

63888384061968549782.jpg

Dokładnie - nie ma co szaleć - najlepiej założyć sobie maxa i nie dać się wciągnąć w szaleńczy wir licytacji bo wtedy to co powyżej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech'a strasznie zazdroszczę! Moją ofertę odwołał ten "miły" pan łamiący reguły Allegro:( Pocieszające jest to, że Lech trafił w godne ręce... no i że "miły" pan strasznie stracił na swojej decyzji, bo w licytacji pewnie walka toczyłaby się w okolicach 400zł... tyle bym sam dał... żałuję, że nie dałem od razu kup teraz (było 350zł).

 

A dla poszukiwaczy walczących z "Szybkim Lopezem" (i tracących nadzieję:) ) powiem, że kilka dni temu upolowałem antymagnetycznego w naprawdę fajnym stanie... malusieńskim minusem kilka malutkich rysek na tarczy... a tak to świeci jak z fabryki;) A cena... 400zł... chyba całkiem korzystna;)

 

Pewnie jak już się zbierze kilka dodatków do niego, które będzie warto pokazać, to wrzucę fotki...

 

Przy okazji - http://allegro.pl/zegarek-blonex-17-rubis-antichoc-made-in-poland-i5855246778.html czy to wszystko oryginalne? Cena chyba całkiem korzystna? Naprawdę wyszło 10 sztuk?

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego czarnego to Ty kupiłeś ???

 

 

 

 

 

Moją ofertę odwołał ten "miły" pan łamiący reguły Allegro:

Allegro odwołało aukcję tego gościa bo z jakiegoś powodu zakwestionował regulamin allegro - dokładnie nie wiem ale można było wywnioskować z dyskusji z tym Panem że chyba ktoś go zgłosił on wdał się w dyskusję i w końcu zamknęli mu tą ofertę - podobno blokada była do godziny 21.30  nie bardzo rozumiem ale mało mnie to obchodzi 

Nasze rozmowy przebiegały na wysokim kulturalnym poziomie - allegro nie chciało prowizji to niech się cmokną i tyle w temacie 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego czarnego to Ty kupiłeś ???

Nie... :( Przegapiłem... strasznie przegapiłem;)

 

 

Ps. Anegdotka... kupiłem też kilka dni temu w idealnym stanie "Błonie Super" - tym razem wszystko wygląda tak, jakby wczoraj wyprodukowane... a ciekawostka, że opisany został jako... cytuję "Biona Super" - jedyny taki w Polsce... ;) Cena 80zł... jest więc nadzieja dla osób, których nie stać na korumpowanie...

Edytowane przez borczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... :( Przegapiłem... strasznie przegapiłem;)

I bardzo dobrze bo ten zegarek to nie jest oryginalny czarny blonex tylko malowanka z innego dostępnego modelu 

Była tu dyskusja na temat tego zegarka jak znajdę to wkleję - zobacz ile ofert zostało odwołane po tym jak doszliśmy do tego że to jest malowanka

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze bo ten zegarek to nie jest oryginalny czarny blonex tylko malowanka z innego dostępnego modelu 

Była tu dyskusja na temat tego zegarka jak znajdę to wkleję - zobacz ile ofert zostało odwołane po tym jak doszliśmy do tego że to jest malowanka

To całkiem zgrabnie wykonana... chociaż z drugiej strony fotki takie, że ja-amator bym się nie połapał:/

 

Szkoda kupca w takim razie:((

 

A czy tak najeżdżając na Allegro, nie myślałeś może, żeby jakoś ratować biedaków, którzy toto kupią i zgłaszać do nich (obsługi) takie zonki? Czy ktoś próbował tu z Forum? Aż żal się tak naciąć.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zgłaszałem bo mi to lata ale pewnie poszło kilka głuchych jednak serwis wiadomo .... musi zarabiać no i zarobił ciutkę mniej ale zarobił 

Piszesz że "kogoś szkoda" no niestety wszystkim pomóc się nie da a niewiedza kosztuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... :( Przegapiłem... strasznie przegapiłem;)

 

 

Ps. Anegdotka... kupiłem też kilka dni temu w idealnym stanie "Błonie Super" - tym razem wszystko wygląda tak, jakby wczoraj wyprodukowane... a ciekawostka, że opisany został jako... cytuję "Biona Super" - jedyny taki w Polsce... ;) Cena 80zł... jest więc nadzieja dla osób, których nie stać na korumpowanie...

Dawaj zdjęcia - nie musisz mieć 30sztuk aby zacząć prezentację - wklejaj niech temat się kręci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle Lech piękny jak wszystkie Twoje ostatnie nabytki -gratulacje.

 

O, mój 1000-czny post dobrze trafił :) .

Edytowane przez pirx65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle Lech piękny jak wszystkie Twoje ostatnie nabytki -gratulacje.

 

O, mój 1000-czny post dobrze trafił :) .

Dzięki Dzięki - na początku zazwyczaj dużo się dzieje bo brak w zasadzie wszystkich modeli więc tempo jest spore potem to zwalnia bo coraz trudniej upolować zajączka 

1000 post to nie byłe co ja wszystkie swoje okrągłe tysiączki przegapiłem - no jeden zauważyłem 4 posty później 

No to dzisiaj piwko stawiasz na okrągłą cyfrę  ;)

 

Ostatnio prezentowałem małego 31mm Blonexa juniorka + kopertę w stanie NOS z których to dwóch złożyłem jeden  idealny zegarek chciałbym wspomnieć że był to prezent właśnie od pirx-a    :)  :)  :)  :)  tak na początek nowo tworzącej się kolekcji - Bardzo Dziękuję jeszcze raz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.