Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
astrogator

Nowe polskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mi w ręce jeszcze taki Bałtyk bez koperty. Nie ma go w książce "Przystanek Zegarek" więc zastanawiam się w jakiej powinien być kopercie - III, IV, czy V typu?

post-78555-0-88177100-1514712608_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieortodoksyjnie powiem, że mam u siebie wszystkie te trzy warianty. Tylko co do pierwszego mam podejrzenia czy to nie składak. Wiem, że jako pewniak w książce przedstawiany jest tylko 1306 w kopercie V ale też modele z kopertą IV były na tyle częste na rynku jeszcze przed szaleństwem, które wybuchło dwa lata temu, że osobiście uważam je za prawidłowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wziął i mnie przebił no ... :) wszystko ok - nawet koronka :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wziął i mnie przebił no ... :) wszystko ok - nawet koronka :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Łe sory, zupełnie niechcąco. A ten drugi od tego samego sprzedającego też licytujesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik - jeszcze nie... ;)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spontanicznie, bez wiedzy w temacie kupiłem dzisiaj - Pierwszy Polski dołączy do sporej już grupy radzieckiej.

 

Czy ktoś z kolegów byłby tak dobry i rzucił okiem żeby uświadomić mi czy i jak bardzo się pomyliłem przy ocenie oryginalności? ;)

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7111155563

Kurcze, poszedł za bardzo dobre pieniądze. Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, trafiło się ślepej kurze.. Polskie ceny na alle maja zwykle bardzo wysokie to tym bardziej byłem pewien że coś nie gra. Tym większa radość że wszystko w porządku :)

 

Ten sam sprzedawca ma Atlasa, cena już nie tak fajna, ale i wskazówka godzinowa chyba niewłaściwa, jakaś taka grubsza. Czy możecie potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo czemu tak tanio poszedł, większość czaiła się na Atlasa. Ten poszedł już za konkretny 'piniondz' ;) swoją drogą, bardzo ładny był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gruubo sie zadziało :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gruubo sie zadziało :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Wygrałeś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie niedziele z rzędu leżał na giełdzie za połowę tej ceny i nikt się o niego nie bił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ... moj limit poległ... :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie niedziele z rzędu leżał na giełdzie za połowę tej ceny i nikt się o niego nie bił.

To jest efekt instynktu stadnego...

Im więcej osób go chce, tym więcej są w stanie za niego zapłacić.

Na takiej zasadzie sprzedaje pewien wszystkim znany Zdzichu z allegro. Podbija swoje własne aukcje ze swoich własnych kont, a potem ludziska kupują to badziewie za grube piniądze.

Trzeba być czujnym. ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie generalnie o Allegro jeśli chodzi o używane polskie zegarki?Czy to bezpieczny zakup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie generalnie o Allegro jeśli chodzi o używane polskie zegarki?Czy to bezpieczny zakup?

Ja kupuję tylko Błonie i jeszcze się nie przejechałem. Oczywiście trzeba się trochę znać, mieć sporo rozsądku, obserwować rynek, itp. Ale dziwne zachowania sprzedających to nie wina akurat Allegro - myślę, że w każdym miejscu do zakupów należy podchodzić podobnie;) 

 

Ps. Szkoda Atlasa - też się biłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczeństwo zakupu nie zależy moim zdaniem od portalu aukcyjnego, lecz przede wszystkim od wiedzy kupującego i czy jest w stanie dobrze ocenić zegarek i jaką dla niego przedstawia wartość.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie niedziele z rzędu leżał na giełdzie za połowę tej ceny i nikt się o niego nie bił.

Ale gdzie na giełdzie? Masz na myśli bazarek forum, olx czy inne miejsce? Ja nie widziałem a połowę tej ceny myślę że bym wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był na giełdzie staroci na Kole w Warszawie.Ten blonex który się sprzedał taniej,też.Oba były cenione po 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taki Wars :) Przeszedł małą terapię i już jest prawie ok. Nie mam tylko sekundowej :/

post-88672-0-44118100-1515428130_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.