Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
astrogator

Nowe polskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega @Mercel chciał oddać w dobre ręce, w każdym razie trafiła w moje

Marcin dzięki 174265434b0006ae05b3234435be17d5.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejny, świetny strzał, Robert! Rozkręcasz się  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, świetny strzał, Robert! Rozkręcasz się :)

dzięki

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa pociecha :) Nie miałem dokładnie tego modelu (mam ale z innym układem cyfr i indeksów), dlatego baaardzo mnie cieszy ten nabytek. Poza tym polska koperta to dodatkowy atut :) 

Polaki zdrożały jak diabli, nie będzie już tylu nowych zakupów jak kiedyś. Nie dalej jak dwa lata temu zdarzały mi się 2-3 takie zakupy w miesiącu, teraz 3-4 w roku. Raz, że ładne są coraz mniej dostępne (a jak już są, to aukcje lecą w kosmos), a dwa to ceny :(  

post-88672-0-80884500-1565625285_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa pociecha :) Nie miałem dokładnie tego modelu (mam ale z innym układem cyfr i indeksów), dlatego baaardzo mnie cieszy ten nabytek. Poza tym polska koperta to dodatkowy atut :)

Polaki zdrożały jak diabli, nie będzie już tylu nowych zakupów jak kiedyś. Nie dalej jak dwa lata temu zdarzały mi się 2-3 takie zakupy w miesiącu, teraz 3-4 w roku. Raz, że ładne są coraz mniej dostępne (a jak już są, to aukcje lecą w kosmos), a dwa to ceny :(

Piękny stan! Ale to chyba nie jest ten egzemplarz z aukcji z pudełkiem? :) A co do zakupów - w pełni się zgadzam. Kupic coś w dobrej cenie i ładnym stanie jest coraz ciężej....

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny stan! Ale to chyba nie jest ten egzemplarz z aukcji z pudełkiem? :) A co do zakupów - w pełni się zgadzam. Kupic coś w dobrej cenie i ładnym stanie jest coraz ciężej....

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki :) Nie, to nie ten z aukcji. Aż takiego ciśnienia na kupowanie błoni nie mam ;):D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z aukcji z pudełkiem miał ten sam układ - cyfry indeksy, ale cyfry były węższe.

Edytowane przez Zielonkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Oto mój nowy i nie nowy nabytek... Parę dni temu dorwałem niekompletnego Polana 

A dziś już ma się on trochę lepiej:D 

Lecz obawiam się, że koronka i wskazówki nie są oryginalne..

Nie znam się na tyle więc czekam Panowie na Waszą opinie czy wszystko jest ok z tym oto Polanem...

Z góry dziękuje bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe zakupy z zapomnianej szuflady u zegarmistrzapost-102397-0-63348900-1566450762_thumb.jpgpost-102397-0-60429500-1566450814_thumb.jpg

Ten sam dzień tylko inna godzina zakupu u tego samego zegarmistrzapost-102397-0-26534600-1566450920_thumb.jpgpost-102397-0-15157000-1566450958_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Błonia wpadł a smaczek to polski mostek... Oczywiście tylko mostek :(

 

Fotki później

Edytowane przez lobo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Błonia wpadł a smaczek to polski mostek... Oczywiście tylko mostek :(

Pokaż ten smaczek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... Tarcza też całkiem niezła wszystkie nadruki ładnie zachowane tylko tarcza z nalotem czasu... Wiem że to nietrwałe tarcze i czy jest sposób zeby ja oczyścić, rozjaśnić czy lepiej nie ryzykować i zostawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... Tarcza też całkiem niezła wszystkie nadruki ładnie zachowane tylko tarcza z nalotem czasu... Wiem że to nietrwałe tarcze i czy jest sposób zeby ja oczyścić, rozjaśnić czy lepiej nie ryzykować i zostawić?

 Również gratuluję. Co do czyszczenia - to lepiej zostawić jak jest. Najłatwiej jest doczyścić giloszowane tarcze (na króciutko psikasz np żółtym środkiem z Lidla, W5 chyba się nazywa) i napisy się nie zamazują. W tych gładkich jest większy problem


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info.... Nie jestem fanem odnawiania ale czyszczone tarcze czasem ładnie wychodzą ale czasem wychodzi gorzej niż się zakładalo więc zostawiam jak jest bo chyba że któryś z kolegów się podejmie czyszczenia to podeślę tarcze jak coś pisać na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Poliot z kalendarzem. No i z importu. Dlatego taka różnica. Importowane towary zawsze były droższe. Katalog fajna żecz. Przez kogo wydany? Baltona, Pewex, czy jakaś inna firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mir bez kalendarza i też droższy. No chyba, że zarówno Poliot, jak i Mir pozłacane i dlatego droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.