Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miller

Citizen AT0760-51E

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie zegarka jak w temacie.

post-25148-0-77943400-1331082814.jpg

Lub ewentualnie:

post-25148-0-09721700-1331082816.jpg

Mianowicie, czy któryś z szanownych forumowiczów miał styczność z w/w zegarkami? Chodzi mi o jakość ich wykonania, czy mają bransolety z pełnych ogniw, czy tylko takie z blachy udające te z pełnych ogniw. Jakiej jakości mają kopertę itp. Pytam bo promastera calibre 2100 miałem w ręku i jakośc była super, ale te zegareczki są o wiele tańsze. Warto sobie nimi zawracać głowę, czy lepiej zdecydować się na casio np: ef-521sp np?

post-25148-0-04327300-1331082817.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem przyjemności z tymi modelami, ale na pewno warto zawracać sobie głowę, tym bardzie w odniesieniu do Casio.

 

A jeżeli podoba Ci się cal. 2100 to dołóż trochę i kup. Modele w stali można dostać za 1400 zł. więc nie taka wielka różnica.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 1400 za zegarek to w tej chwili dla mnie stanowczo za dużo. Oglądałem jednak dziś tego citizena w gablocie na żywo, tego i marinauta chrono. Muszę stwierdzić, że na żywo to żadna rewelacja w stosunku do casio edifice ef-520sp (był obok w gablocie). Więc nad wydaniem ponad 300 złotych więcej niz za casio edifice trzeba by było się poważniej zastanowić. Pozdrawiam wszystkich zegaromaniaków

 

P.S. Wiem, że bransoleta to rzecz drugorzędna, ale w zegarku za prawie 900 złotych moim zdaniem powinna być z pełnych ogniw a nie z blachy. Więc raczej wybiorę casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.