Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

reglass

zegarek seiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Co myślicie o tym zegarku ?? mnie przeraża ta czarna bransoleta:/ jak to wygląda na żywo ładnie?

 

dziękuje z góry za pomoc

>>>klik<<<


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przede wszystkim to przeraziła cena - 700 zł za " piątkę " :P

 

Pozdro


Seiko Ninja Limited Edition

Seiko Orange Samurai Limited Edition

Seiko Black Samurai dwie sztuki

Seiko White Samurai

Seiko Orange Monster

Seiko SARB001

Seiko Black Bullet

 

i jeszcze kilka Seiko i Citizenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Faktycznie Fansei, cena zatrważająca (czarny kolor musi kosztować :P ) ale tak samo przeraziłem się dziś jak wszedłem na Ebaya. Poszaleli tam z cenami zegarków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w Polsce w największym stopniu reguluje kurs dolara. W podobnej cenie można ten model kupić za granicą (pamiętając o doliczeniu przesyłki i 22%).

 

Co do powłoki, wg mnie zegarek wygląda... ciekawie i nie spotkałem się do tej pory z opiniami negatywanymi dotyczącymi tego pokrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten seiko jest rewelacyjny, ja osobiście również poszukuje jakiegoś niedrogiego automatica. Z seiko, prócz modelu który wymieniłeś jest jeszcze jeden niezły który mi akurat przypadł do gustu ( sorry za link komercyjny ) http://www.i-zegarki.pl/seiko-snze77k1-spo...atic-p-444.html ale ceny, dość wysokie i sam poszukuje czegoś tańszego z serii 5 ( wcześniej chyba Samurai ). Swego czasu pewien forumowicz proponował mi zakup owego Seiko, teraz żałuję że kupiłem kwarca. Jeśli nie znajdę nic interesującego ( sprawdź bazar na forum ) chyba trochę poczekam, uzbieram troszkę więcej i rozejrzę sie po VOSTOK -ach. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Ten seiko jest rewelacyjny, ja osobiście również poszukuje jakiegoś niedrogiego automatica. Z seiko, prócz modelu który wymieniłeś jest jeszcze jeden niezły który mi akurat przypadł do gustu ( sorry za link komercyjny ) http://www.i-zegarki.pl/seiko-snze77k1-spo...atic-p-444.html ale ceny, dość wysokie i sam poszukuje czegoś tańszego z serii 5 ( wcześniej chyba Samurai ). Swego czasu pewien forumowicz proponował mi zakup owego Seiko, teraz żałuję że kupiłem kwarca. Jeśli nie znajdę nic interesującego ( sprawdź bazar na forum ) chyba trochę poczekam, uzbieram troszkę więcej i rozejrzę sie po VOSTOK -ach. Pozdrawiam!

 

Kolego, ja mam SKZ209J jakbyś chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.