Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Zegarki IWC-AMG w Mercedes Magazine

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wypada sie chwalić, ale ...

to my.

Pan Michał przygotował bazę tekstu, ja tylko trochę ingerowałem.

Wydawnictwo skracało i ...troszeczkę poknociło treść.

Ale ogólnie dobrze i to jet to, co chcieliśmy przekazać właścicielom i miłośnikom Mercedesów (samochodów oczywiście) o zegarkach.

serdecznie polecam.

post-9-0-33445200-1330479380.jpg

merc10yd.jpg

post-9-0-24325400-1330479383.jpg

Tekst na tej samej bazie źródłowej został opublikowany w grudniowym numerze dwumiesięcznika "Polski Jubiler".

Publikacja w Mercedes Magazine jest o tyle znaczniejsza, że dociera do innych odbiorców niż przyjaciele z tej samej branży.

Jeśli ktoś chce pełny tekst w edytorze, to proszę: http://www.zegarki.info.pl/480/iwc-amg-i-mercedes-amg-iwc

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej i coraz częściej o zegarkach w kontekście, powiedzmy, 'okołoklubowym'. To cieszy.

 

Na marginesie, we wczorajszym wydaniu bezpłatnej warszawskiej gazetki "Echo miasta" (nr 45), na str. 8 w tekście "Trendy i PassÓ" w 2006 r. jest krótka notka, będąca wypowiedzią przedstawicielki "Apartu" na temat zegarków.

"W kolorystyce zegarków będzie dominować czerń i biel [??? - przyp. otho]. Trendy są jak zawsze zegarki najbardziej ekskluzywnych marek na świecie:

Vacheron Constantin, Jaeger-LeCoulture [!!! pisownia oryginału - przyp. otho], IWC, Piaget, Baume & Mercier".

No comments :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*
No comments Confused

 

Oni pisali o tym co sprzedają/ pomijam byka bo możliwe że Redaktor pisał że słuchu :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wypada sie chwalić, ale ...

to my.

Fajny tekst.

Przystępnie napisany i bez zadęcia profesorskiego. Świetnie pokazany kontekst zegarka jako przedmiotu (jak zwykle z resztą :) )

 

To ja będę chwalił 8)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.