Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ceramika miśnieńska gości na moim nadgarstku:)Jutro jednak coś mnie korci na omesię...

 

 

 

rado1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cykane tel :) Zegarek bylby lepszy z matowa tarcza i bez "5 Sports" :P

 

snzh1.jpg

 

snzh3.jpg

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis jeden z moich ulubionych zegarkow Seiko 6105-8110, super wygodny i super dokladny :P .

Nieaktualna data, ale to z lenistwa i braku rotomatu :)

post-33326-0-23392100-1318613845_thumb.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się :) zdjęcie tylko komórki, bo w pracy siedzę :P

Piękny zegarek, jeden z fajniejszych diverków :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piękny zegarek, jeden z fajniejszych diverków :)

 

Trochę masz w tym zakupie udziału w sensie tego co pisałeś mi jakiś czas temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ceramika miśnieńska gości na moim nadgarstku:)Jutro jednak coś mnie korci na omesię...

 

 

 

rado1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Audi A6 C5?

Miałem takiego 2,8 quattro zielonego z zieloną skórą. Co to było za auto...

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę masz w tym zakupie udziału w sensie tego co pisałeś mi jakiś czas temu :P

Miło słyszeć, niech się nosi :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadłeś A6C5 .. miałem avanta a teraz mam sedana..Bardzo lubię to wozidełko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadłeś A6C5 .. miałem avanta a teraz mam sedana..Bardzo lubię to wozidełko..

 

Ja miałem avanta w manualu.

Potem był Mercedes W211, teraz BMW E60, ale jakbym mógł teraz kupić A6C5 w stanie nowym, to bym się nie zastanawiał. Zawieszenie było najlepiej dostosowane do naszych dróg. I te superwygodne fotele, czerwone podświetlenie...

Ale się rozmarzyłem, no dobra, już nie będzie OT.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z samochodami jest odwrotnie jak z zegarkami..Te starsze były porządniej zrobione niż nowe,natomiast biorąc omegę z lat np.80 tych i taką współczesną to widać różnice w wykonaniu na korzyść tych dzisiejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z samochodami jest odwrotnie jak z zegarkami..Te starsze były porządniej zrobione niż nowe,natomiast biorąc omegę z lat np.80 tych i taką współczesną to widać różnice w wykonaniu na korzyść tych dzisiejszych.

 

Fakt, miałem Seamastera 600 z lat 60-tych, teraz mam Seamastera 300m i różnica w jakości wykonania jest spora. Ale to dwa różne zegarki.

A co do samochodów masz rację, oglądałem wczoraj Mercedesa W123 w pięknym stanie, kiedyś to robili samochody, bez elektroniki... Chociaż do nawigacji, ksenonów, automatycznie ściemnianych lusterek czy bluetootha się przyzwyczaiłem i bez byłoby ciężko.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, czyżbyś jednak Oriska wziął zamiast tej Alpiny?

Jeśli tak, to gratuluję męskiej, słusznej decyzji :)

 

A u mnie w pracy był dziś forumowy Kolega z innego regionu kraju. Aby miał cokolwiek do oglądnięcia

to wziąłem parę łoczy do pracy- miałem później 3 sekundy zawahania który założyć-

to były o 3 sekundy za dużo :P Wybór jak w 90% czasu był dość oczywisty :)

 

snc01929.jpg

 

Widzę, że Kontiki u Ciebie "grzeje ławę".

No ale z MM trudno jest konkurować...

BTW, fajne masz zegarki :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytek60- z tym grzeje ławę to bym nie przesadzał, już raz był cały dzień na ręce, a wszak mam go od niedawna :P Dzisiaj widziałem jasną wersję Kontiki- ogromnie się cieszę, że mam jednak czarną :) A zapięcie bransolety w tym zegarku jest jednym z najlepszych jakie miałem w życiu w rękach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kon-tiki 2x i jakoś zbieg okoliczności sprawiał,że je sprzedałem.Pamiętam można było je wyrwać dość tanio jak eterna opuszczała polskę.Troszkę żałowałem,że nie zostawiłem sobie jednej sztuki,ale teraz kupiłem białą aqua terrę XL z granatowymi wskazówkami i jestem w pełni usatysfakcjonowany.Omega jest ładna i ma fajny werk,do eterny mogliby wrzucić chociaż 2892-2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano mogliby, wielu producentów do wielu modeli mogłoby też wrzucać lepsze werki i nie tylko... ale niektórym zegarkom można niektóre słabości wybaczyć :P Rekompensują to w inny sposób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapięcie bransolety w tym zegarku jest jednym z najlepszych jakie miałem w życiu w rękach

 

Potwierdzam jest perfekcyjne. Aż chce się odpinać i zapinać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.