Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, nie mierzyłem ostatnio. Wydaje mi się, że bez zmian, czyli 1-2sek / dobę na minus, ale aż sprawdzę z ciekawości.

Dzięki. Daj znać jaki wynik (może być na PW). Jeszcze raz gratuluję fajnego zegarka.

Ten model od samego początku mnie się podoba.

Ps. Ja ostatnio też rzadko sprawdzam odchyłki, ale każdy nowy zegarek ma test i co jakiś czas staram się sprawdzić zegarki, które już mam, a rzadko lub w ogóle ich nie noszę. Test oczywiście robię w warunkach naturalnych, bo wibrograf przekłamuje.

Ps. 2 Jak długo masz już Milgaussa?

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem to Rolex robi jakies paski czy gumy do swoich zegarkow ? Pytam bo nie widzialem...

Co poniektóre Daytony są na pasku, np. egzemplarze w białym jak i różowym złocie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. 2 Jak długo masz już Milgaussa?

W grudniu miną 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
D43FBA4B-C037-4CC2-A5EB-A1A1717E426F-2572-000003486E365733.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacna "inna beczka" ;)

A ja tak:

2012.11.21.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tudorz.jpg

 

Super,bardzo mi się podoba, może coś bliżej jaki to model,jaki mechanizm (pewnie Eta) etc.

 

R.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrek, ile masz w nadgarstku?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito mam szczuply nadgarstek, nie wiem dokladnie ale okolo 17 cm. Wlasnie pozbylem sie offshore, bo wygladal groteskowo. Jedyne co nosze z wiekszych zegarkow to Pam001. Dlugo sie oszukiwalem ze duze jest fajne, ale juz sobie odpuszczam. Nawet portugiese chrono wyglada u mnie na wielkoluda. Potem wkleje. U Ciebie to inna rozmowa.

Jędrek, ile masz w nadgarstku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam wciąż dylemat, czy brać mniejszego 15300, czy większego 15400...

 

Mam już divera AP i ten leży ok. ale nie wiem, czy 15400 pomimo, że teoretycznie jest mniejszy o 1 mm. to poprzez wychudzony bezel nie będzie wyglądał jak placek na moim nadgarstku. Podejrzewam, że tarcza będzie ciut większa jak w Offshore, dobrze myśle?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam wciąż dylemat, czy brać mniejszego 15300, czy większego 15400...

 

Mam już divera AP i ten leży ok. ale nie wiem, czy 15400 pomimo, że teoretycznie jest mniejszy o 1 mm. to poprzez wychudzony bezel nie będzie wyglądał jak placek na moim nadgarstku. Podejrzewam, że tarcza będzie ciut większa jak w Offshore, dobrze myśle?

 

Ja wlasnie mierzylem AP chrono royal oak 39mm i dochodze do wniosku ze chyba jednak wole mniejszego 15300. Reke mam max 18cm. Te 15400 nie sa duze ale uklad koperty z bransoleta powoduja ze wydaja sie wieksze niz sama liczba mowi. Musisz przymierzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie kupujesz 15400 ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15300 jednak. Na sportowy zegar wygladalby ok ale za duzy jak do koszuli, oczywiscie na mnie. Jak mowie to kwestia mocowania bransolety z koperta. Mierzylem tez dzis AT gmt 43mm (zobacz fotke w co ostatnio mierzyles) i lezy lepiej chyba niz 15400. Takze 15300 jak dla mnie. Wkleilem tam tez pogladowo 15400, sam powiedz

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ja jednak nie przepadam za Omegami.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ja jednak nie przepadam za Omegami.

Tu nie chodzi o przepadanie. Chcialem pokazac ze wieksza AT wyglada na mniejsza niz 15400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak, a za jakiś czas recenzja bo mechanizm ciekawy

 

jr2g.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja o tym dobrze wiem, że RO są tak zbudowane, że wydają się większe niż inne zegarki o tej samej średnicy. Sam przecież noszę Offshore, jak i inne zegarki, które na papierze są większe, a w rzeczywistości wyglądają na mniejsze od wspomnianego divera.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja o tym dobrze wiem, że RO są tak zbudowane, że wydają się większe niż inne zegarki o tej samej średnicy. Sam przecież noszę Offshore, jak i inne zegarki, które na papierze są większe, a w rzeczywistości wyglądają na mniejsze od wspomnianego divera.

 

No wlasnie. Mierzyles juz 15400?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak Michał brał na Twoim miejscu większego. 41mm dla ciebie nawet jesli by wyglądało na 44mm to rozmiar idealny. Taka moja opinia. Ja bym sobie kupił 39mm ale ja mam 17cm w nadgarstku...poza tym prawdopodobnie nigdy mnie nie będzie stać więc wiesz.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nigdy nie mów nigdy :)

 

Mierzyles juz 15400?

Właśnie jeszcze nie.

 

Wiem napewno, że wkrótce w tym temacie pojawi się pierwszy 15400, wtedy dokładnie wypytam właściciela o komfort użytkowania :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ten.

 

Świetny AP!! Lubię ten kształt bezela :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.