Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

a wieczorem

 

 

Opier....bym coś na ciepło  :D

 

wczoraj przybyły :-)

 

 

Gratulację, rewelacja! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opier....bym coś na ciepło  :D

 

 

wskakuj w samochód, masz kawałek drogi, ale spróbuję utrzymać żar  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy dzień na ręce

 72359103227598831790.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maru123 szalejesz :-), gratuluję Tudorka. Jak odbierasz jego wagę, nie za lekki do rozmiaru?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikołaj- dziękuję :) Tudorem jestem niesamowicie mile zaskoczony. Koperta mimo że jest wykonana z tytanu, nie jest za lekka. Sądzę że gdyby ten zegarek był ze stali, mógłbybyć za ciężki i nie wygodny. Mam też inne zegarki tytanowe i tam faktycznie w ogóle nie czuć masy zegarka, jakby był z plastiku co nie zawsze jest pozytywnym odczuciem, tu nie ma tego wrażenia-waga jest odpowiednia.

zachwycony jestem w szczególności 2 rzeczami- bezelem i zapięciem bransolety.

Bezel wykonany również z tytanu i ceramiki ma niesamowity dźwięk kliku podczas obracania. Nie jest to charakterystyczny metaliczny klik znany z większości innych zegarków. ten  w tudorze jest znacznie głośniejszy ale bardzo przyjemny dla ucha a i sama jego praca wymaga użycia siły "w sam raz" :) nie za lekko ale i nie za ciężko.

Zapięcie bransolety natomiast to naprawdę wysoki poziom zaawansowania i skomplikowania-mam wrażenie że do jego zrobienia użyto większej ilości elementów niż dla stworzenia całego przeciętnego chińskiego zegarka :)  ma przedłużkę na piankę do nurkowania i dodatkowo samoregulację na 2 sprężynkach. Bardzo zmyślne i fajne rozwiązanie.

A jak do tego wszystkiego dodamy idealnie wyszlifowaną kopertę, ciekawy design i naprawdę mocno świecącą lumę otrzymujemy niezwykle interesujący zegarek ;)

to tyle po 2 dniach użytkowania :P

Edytowane przez Maru123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Napisz proszę jeszcze kilka słów vs MarineM bo w moim odczuciu warto dopłacić te trzy tys. Mocno zastanawiam się nad takim ruchem...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM to zupełnie inny zegarek. Co prawda jakości jego wykonania i troski o szczegóły nie można mu odmówić ale muszę przyznać że tudor jest lepiej wykonanym zegarkiem. Widać to np. po staranności szlifów koperty. Ma ona wiele płaszczyzn i na każdej z nich widzimy wyraźne szlify nadające mu fajnej surowości. Jednak z drugiej strony MM ma coś w sobie, pod fajnie błękitnie połyskującym szkiełkiem mamy świetnie wykonane wskazówki i nakładane indeksy, a pod nimi i tarczą mechanizm taki jak w GSach ;)  Tudor wygląda fajnie wg mnie tylko na bransolecie (co innego Black Bay) ,natomiast MM świetnie wygląda na gumowym pachu jak i na bransolecie, choć tudor wydaje mi się być bardziej uniwersalnym zegarkiem (można go założyć do większej liczby strojów niż MM).

Muszę przyznać że gdybym miał wybierać między MM a Pelagosem, miałbym poważny problem... na szczęście mam oba więc pozostaje tylko problem który założyć :)

Edytowane przez Maru123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P1000412.jpg

Czas się pożegnać  :(

Edytowane przez M.I.S

    BueII 

Love it or leave !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że gdybym miał wybierać między MM a Pelagosem, miałbym poważny problem... na szczęście mam oba więc pozostaje tylko problem który założyć :)

 

też mam podobny dylemat na jutro: :)

post-32788-0-71395200-1405545458_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maru123 dzięki za "mini recenzje ", widać, że cieszy.Raz jeszcze gratuluję :-)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis Russian Vintage

 

unenu3ut.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przybyły :-)

Graty.

:wub: :wub: :wub:

 

 

...Muszę przyznać że gdybym miał wybierać między MM a Pelagosem, miałbym poważny problem... na szczęście mam oba więc pozostaje tylko problem który założyć :)

 

Już Cię nie lubię. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maru gratulacje, co Cię skłoniło do zakupu akurat tego zegarka ?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syru9e7u.jpg

Krysitan - ta Omega jest super!

Pasek moze inny bym dobral, ale sam zegarek - czad!

 

Z ktorego to roku i jak trzyma chód?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.