Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

@arekor - nawet nie wiem co napisac.... :)

Ja wiem, jeden wielki wstyd, że.......

 

 

długo nie gościł...

 

 

Gratuluję zegarka tak znamienitej marki


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3957e0aff3fbada4a2aab71c856c0639.jpg

 

Edit: Aaa sorry za jakość - na telefonie nie wyglądało tak źle! Zegarek ładny, uwierzcie... 

Edytowane przez robertn

instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zegarka tak znamienitej marki

Marka znamienita, bo firma juz nie do końca :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka znamienita, bo firma juz nie do końca :)

Marek, wiem jak zostałeś potraktowany i też jestem zaskoczony, bo firma z taką tradycją i o takiej renomie powinna zareagować w zgoła inny sposób

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, wiem jak zostałeś potraktowany i też jestem zaskoczony, bo firma z taką tradycją i o takiej renomie powinna zareagować w zgoła inny sposób

Spoko :)

 

Ważne ze jako Polacy zapisaliśmy się złotymi zgloskami w historii swiatowego zegarmistrzostwa, a nasz rodak był załozycielem najznamitniejszej marki zegarkowej.

Przy okazji przypomne trzeciego, po Patku i Philippie autora sukcesu firmy, zapomnianego, Wincentego Gostkowskiego bez ktorego sukces firmy byłby niemozliwy...

 

Gostkowski urodził się w 1807 roku w Księstwie Warszawskim w miejscowości Grzymki w obecnym województwie podlaskim. Po upadku powstania listopadowego w 1831 roku udał się na emigrację do Francji i zamieszkał w Paryżu. Na zaproszenie Antoniego Patka przyjechał do Szwajcarii gdzie stał się głównym finansistą jego biznesowej działalności w Genewie, który w roku 1851 założył pierwszą firmę przemysłowo produkującą zegarki o nazwie Patek Philippe & Co.. Gostkowski zgromadził kapitał założycielski w wysokości 40 tys. franków, który umożliwił rozpoczęcie działalności spółki Patek-Phillippe.

 

30 czerwca 1847, w wieku lat 40 ożenił się z francuską Marie-Antoinette de Rabaudy pochodzącej z francuskiego miasta Brest. Świadkami na jego ślubie byli Antoni Norbert de Patek oraz Jean Adrien Philippe. Miał dwóch synów, z których jeden Wawrzyniec był również zegarmistrzem.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f476aa0c340decc1f905ddc43eb55a7b.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9c39db404dd0ed56c9e7bf45e8419272.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :)

 

Ważne ze jako Polacy zapisaliśmy się złotymi zgloskami w historii swiatowego zegarmistrzostwa, a nasz rodak był załozycielem najznamitniejszej marki zegarkowej.

Przy okazji przypomne trzeciego, po Patku i Philippie autora sukcesu firmy, zapomnianego, Wincentego Gostkowskiego bez ktorego sukces firmy byłby niemozliwy...

 

Gostkowski urodził się w 1807 roku w Księstwie Warszawskim w miejscowości Grzymki w obecnym województwie podlaskim. Po upadku powstania listopadowego w 1831 roku udał się na emigrację do Francji i zamieszkał w Paryżu. Na zaproszenie Antoniego Patka przyjechał do Szwajcarii gdzie stał się głównym finansistą jego biznesowej działalności w Genewie, który w roku 1851 założył pierwszą firmę przemysłowo produkującą zegarki o nazwie Patek Philippe & Co.. Gostkowski zgromadził kapitał założycielski w wysokości 40 tys. franków, który umożliwił rozpoczęcie działalności spółki Patek-Phillippe.

 

30 czerwca 1847, w wieku lat 40 ożenił się z francuską Marie-Antoinette de Rabaudy pochodzącej z francuskiego miasta Brest. Świadkami na jego ślubie byli Antoni Norbert de Patek oraz Jean Adrien Philippe. Miał dwóch synów, z których jeden Wawrzyniec był również zegarmistrzem.

Marek, o tej osobie nie wiedziałem, dzięki

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leży sobie troszkę zapomniany, wiec niech chociaż jeden dzień ma dla siebie

5e38e77412d0a1b76e1765aa7f1d6375.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, o tej osobie nie wiedziałem, dzięki

Proszę :)

Zebrałem sporo materiału...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też taki posiadam.Fajna duża glicynka z długą rezerwą chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość urko12

7f7703272b5acc7040518841488f89d8.jpg

Jako, że ja zaczęłem już weekend, to i zegarek weekendowy. Może nawet pójdę na pobliskie glinianki zanurkować

Edytowane przez urko12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek

 

20 minut temu dojechal trzeci ;)

post-33375-0-15083500-1481803554_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.