Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Nieustająco

2acce9292e4780acc261d86eed4cd8da.jpg

 

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, brałbym i nosił +1 pasek oryginalny z zapięciem KS/Seiko?

 

lay6AFwh.jpg

Edytowane przez emiel

Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, brałbym i nosił +1 pasek oryginalny z zapięciem KS/Seiko?

 

 

 

Do tego niestety nie, tylko do jasnego 5246-6000 mam pełny ori zestaw z klamrą KS. Tu założyłem pasek DiModell, wygodniejszy niż seikowy. Rzadko spotykana czarna tarcza, bardziej czytelna chociaż nie tak efektowna jak jasna "lniana". Zegarek z listopada 1972, troszkę polerowany ale ogólnie jak na swój wiek trzyma się nieźle :)

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny jest. Ile ma mm?36? Myślałem żeby jakiegoś eleganckiego vintage Seiko/KS/GS kobiecie sprawić w niedalekiej przyszłości i ten ze zdjęcia na pewno by się jej spodobał, mimo iż męski.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71mbv4.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pasek źle założony i... chlups :D Rasowy diver :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ładny zegar, Waldzior - pierwszy z Twojej kolekcji, który mi się podoba :) Można poprosić o ref model?


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ładny zegar, Waldzior - pierwszy z Twojej kolekcji, który mi się podoba :) Można poprosić o ref model?

 

Uuuuuu, dzięki, dzięki, awansowałem ;)

Model zegarka to Vostok Anchar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, po prostu nie podobają mi się te wszystkie plastikowe, insustrialne G-Shocki :D Ten Vostok naprawdę ładny, a i tarcza w kolorze, jakiego szukam ostatnio...no i ta wskazówka godzinowa +1 Dzięki za info, poszukam w sieci, czy aby przypadkiem koperta nie ma jakichś absurdalnych rozmiarów, jak w G ;)


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, po prostu nie podobają mi się te wszystkie plastikowe, insustrialne G-Shocki :D Ten Vostok naprawdę ładny, a i tarcza w kolorze, jakiego szukam ostatnio...no i ta wskazówka godzinowa +1 Dzięki za info, poszukam w sieci, czy aby przypadkiem koperta nie ma jakichś absurdalnych rozmiarów, jak w G ;)

Mam wrażenie, że w mojej galegii mimo wszystko jest więcej metalu niż plastiku ale ok ;)

 

Co do rozmiarów to on do tych mniejszych nie należy ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny jest. Ile ma mm?36? Myślałem żeby jakiegoś eleganckiego vintage Seiko/KS/GS kobiecie sprawić w niedalekiej przyszłości i ten ze zdjęcia na pewno by się jej spodobał, mimo iż męski.

35mm, to z czasów kiedy były raczej małe zegarki. Śmiesznie musiałby wyglądać obok większości tego co dzisiaj wstawiacie albo np. Omegi PO chrono :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, ja dzisiaj na łapie mam SBGX005 - 36,5mm i wcale nie uważam, że wygląda śmiesznie :D Te 35mm w sam raz dla lubej, bo ona też woli mniejsze koperty. Orient Happy Stream z nadgarstka jej się nie odkleja, tak się do niego przywiązała, aczkolwiek przyda się jej coś bardziej oficjalnego, bez ptaszka na tarczy :D 

 

P.S. Moda na mniejsze zegarki powoli powraca. I dobrze, będzie większy wybór, bo niektóre firmy to chyba tworzą zegarki dla ludzi z kompleksami...nie powiem jakimi tworzą :D


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilwater? , nie, to Tag... ;)

Szukalem klucza, zeby go odkrecic

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się podobał ten Seikaczek - wiadomo, czym inspirowany. :)

 

A u mnie, jak to w poniedziałek ;)...

 

 

Hmm w sumie nie mogę się domyślić czym inspirowany? :) 

Oglądałem wczoraj tą bulovę w TT i przyznam, że jest na żywo bardzo bardzo ładna.

 

A u mnie dzisiaj w pracy tak ( stare foto ale nie miałem nawet kiedy zrobić dzisiejszego ;/)

8229781_20170501_152629_HDR2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.