Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje zdjecia powodują, ze chciałbym miec ten zegarek ;-)

 

Dzięki ^_^ Rozstałeś się już z DH?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ^_^ Rozstałeś się już z DH?

Nieeee. Chciałbym mieć.... na nadgarstku :-)

Zaraz ubiorę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Polacy nic się nie stało! ;)

Nawalka jest do zmiany! :D :D

attachicon.gif2BCACAA9-A78F-4EAE-9C90-9B415AED0663.jpeg

Żabka, Gillette, Blachotrapez, Rexona. Tutaj chłopaki radzą sobie świetnie. Czy nie macie takiego wrażenia, że jak patrzy się na inne drużyny to widać jakiś imeratyw, chęć gry, walki. U nas jak to zwykle flaki z olejem i całe to pierdolamento po meczu. Wiemy, że to było źle, musimy to naprawić a to sędzia zły a to ja myślałem, że. qr**... Ile można? Pieprzyć to, wolę oglądać paraolimpiade. Tam przynajmniej ktoś chce coś osiągnąć. Niech już lepiej otwierają te butiku... Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żabka, Gillette, Blachotrapez, Rexona. Tutaj chłopaki radzą sobie świetnie. Czy nie macie takiego wrażenia, że jak patrzy się na inne drużyny to widać jakiś imeratyw, chęć gry, walki. U nas jak to zwykle flaki z olejem i całe to pierdolamento po meczu. Wiemy, że to było źle, musimy to naprawić a to sędzia zły a to ja myślałem, że. qr**... Ile można? Pieprzyć to, wolę oglądać paraolimpiade. Tam przynajmniej ktoś chce coś osiągnąć. Niech już lepiej otwierają te butiku...

Brakuje tylko jednego po meczu: "Przypomnijmy sobie nasze sukcesy z lat 70 - tych" :)

 

33ug0eg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na autobusa

post-74783-0-39308900-1529479994_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki jeszcze u mnie to niech cieszy, niedługo wyląduję na bazarku...

 

c2354d63e73b00928a370e0991a2100.jpg

Edytowane przez tomibal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żabka, Gillette, Blachotrapez, Rexona. Tutaj chłopaki radzą sobie świetnie. Czy nie macie takiego wrażenia, że jak patrzy się na inne drużyny to widać jakiś imeratyw, chęć gry, walki. U nas jak to zwykle flaki z olejem i całe to pierdolamento po meczu. Wiemy, że to było źle, musimy to naprawić a to sędzia zły a to ja myślałem, że. qr**... Ile można? Pieprzyć to, wolę oglądać paraolimpiade. Tam przynajmniej ktoś chce coś osiągnąć. Niech już lepiej otwierają te butiku...

Niestety ale masz racje!!!

Ja już dawno temu mówiłem, ze trenera powinnismy zmienić!

Mając tak świetnych chłopaków do grania on powinni być jednymi z najlepszych na świecie! Trener nie potrafi ich ogarnąć by grali jak drużyna!!!

Każdy raczej gra dla siebie i liczy na lewego! A to nie wszystko. Do zawodników trzeba mieć podejście a nie spoczywać na laurach ze się dostaliśmy i może się prześlizgniemy fartem dalej!

Ale nic trzymajmy kciuki i zegarki w łapach za naszych bo dadzą radę! ;)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Się żyje :)! Południe minęło, więc i modżajto można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda mi to na modżajto ;)

Ale z powodu cytryny? Czy chodzi o ten szczaw? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu cytryny i ilości lodu, ale nie powiem- napił bym się mohito...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.