Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yasiooo

yasiooo myślę właśnie nad taką pilotką. Jak się sprawuje?

Masz na myśli tę konkretną markę\model rozumiem? Jestem bardzo zadowolony.Trzyma nieźle czas (nie robiłem dokładnych pomiarów), wykonana całkiem dokładnie, jak na te pieniądze, pięknie świeci w nocy. Nie ogarniam tylko górnego przycisku, tego nad koronką ;) Sferyczne, wypukłe szkiełko też mi się podoba. Jedyne zastrzeżenia, jakie mam, to plastikowy pierścień wokół werku, który widać niestety przez przeszklony dekiel i koronka, która - jakkolwiek bardzo ładna - wbija się w skórę. W sumie nie dziwne, skoro zegar ma wraz z nią 52mm średnicy (bez niej 47mm). Ja tam polecam :)

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli tę konkretną markę\model rozumiem? Jestem bardzo zadowolony.Trzyma nieźle czas (nie robiłem dokładnych pomiarów), wykonana całkiem dokładnie, jak na te pieniądze, pięknie świeci w nocy. Nie ogarniam tylko górnego przycisku, tego nad koronką ;) Sferyczne, wypukłe szkiełko też mi się podoba. Jedyne zastrzeżenia, jakie mam, to plastikowy pierścień wokół werku, który widać niestety przez przeszklony dekiel i koronka, która - jakkolwiek bardzo ładna - wbija się w skórę. W sumie nie dziwne, skoro zegar ma wraz z nią 52mm średnicy (bez niej 47mm). Ja tam polecam :)

 

Właśnie chyba się skuszę, bo są w naprawdę fajnej cenie na pewnym portalu aukcyjnym :) Chciałem tylko najpierw zasięgnąć opinii zadowolonych Posiadaczy :)


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotchnąć cyca ? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech ktoś powie, że faceci nie znają się na kolorach :) Proszę jak pięknie kolorystycznie :)

post-27284-0-19858000-1331598606.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzisz pod Samotnią :)

Ależ Ci zazdroszczę...

Niestety trzeba zmienić tu czas na przeszły- czyli siedziałeś pod Samotnią :)

A dziś sam sobie zazdroszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt Monster! Super :>

Projekt Monster= zegarek + kurtka + twarz. Wszystko się zgadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze widzę, że to orient star??? czyli konkurencja mojego ulubionego sumiaczka albo raczej marinemastera :)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.