Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Forysiek napisał:

To jest Shark Fin średnica 37 bez koronki. Ale nie wiem o jakiej gumie piszesz?

No to spory jak na wintage. Ja mam 34 mm w stali.

Guma odnosi się do postu pepepatryka powyżej mojego.

skleiło mi 2 posty 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lejdipik napisał:

Wersja sylwestrowo kocykowa.

4 zdania podsumowujace ten rok, zegarkowo. Kiedy jak nie dziś.

Rok temu akryl byłby nie do przełknięcia w dłuższym użytkowaniu.

Podobnie wr poniżej 5bar, średnica poniżej 38mm.

Marzę o bumperze od omegi lub longinesa.

Uwielbiam i "chce" girarda p. Gyromatic39 lub gruen w stali jaki widziałam i przymierzałam z piękną minisekundą.

No więc dobrego nowego roku wszystkim ! i spełniania marzeń  które potrafią się zmieniać ;)

 

Krótko mówiąc idziesz w dobrym kierunku. Prawdopodobnie wkrótce zainteresujesz się bateryjkowcami. Parę lat temu nie pomyślałbym że będę miał coś "elektrycznego" a teraz... 🤩

Spełnienia marzeń nie tylko zegarkowych 🍀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, RagnarPL napisał:

Jak lysolek007 zrobi zdjęcie to nie ma ch#%a we wsiemoji2.png

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Fakt. Nie myślisz o jakimś kalendarzu ? Wydają się idealne do tego celu. Nie znudzą się przez miesiąc...

Edytowane przez bat73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, bat73 napisał:

Fakt. Nie myślisz o jakimś kalendarzu ? Wydają się idealne do tego celu. Nie znudzą się przez miesiąc...

Jestem "Za" i podpisuje się pod propozycją Kolegi bat73😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień roku 2020 postanowiłem spędzić z zegarkiem, który najczęściej gościł na moim nadgarstku.
Był ze mną w trudnych chwilach tego roku, odmierzał mi czas sprawnie i dokładnie każdego dnia. Pozwalał mi smakować każda chwilę, radosna i gorzką tego roku. Nurkował w Morzu Śródziemnym i marzł w Morzu Północnym. Pracował i odpoczywał razem ze mną.
Już wiele razy w tym roku go tu pokazywałem, to Oris Aquis! Standardowy, prosty, niezbyt krzykliwy, po prostu robi swoje!
Cieszę się że kończymy ten trudny rok wspólnie, jest on zdecydowanie moim najlepszym zegarkiem który do tej pory miałem. Czasami mniej znaczy więcej
Wam wszystkim życzę szczęśliwego nowego roku i udanych chwil ze swymi zegarkami, oby odmierzały tylko te dobre chwile


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.