Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

8e38681ff87a21685d65fd93df5eb32f.jpg5fd3fcf036b0260f360db17ee5ac296c.jpg791c1ae4896aec8395f127e42fb1f8de.jpg

Do lasu to Starbucks idealnie by się wpasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Jesiennie... Kolor tarczy chyba idealnie trafia?  

 

 

oie_d52gTQ6kTykl.jpg

 

IMG_20210613_094216.jpg

no ekstra super czasomierz, mysle o nim, i jestem już bliski na klikniecie guzika z napisem " KUP" tylko zastanawiam sie na jego lumą, podobno to C3 i daje dobrze ale tak pisze sprzedający a jestem ciekaw zdania uzytkownika i osoby postronnej nieukierunkowanej na zarobek :) a no i to jest 42 mm ( chyba) i jak leży na twoim nadgarstku który ma ile cm. w obwodzie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SEI_pat_KO napisał(-a):

credorek.jpg

Pozazdrościć. Piękny w swojej prostocie, to zdecydowanie wysoka półka estetyczna. Gratuluję :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

no ekstra super czasomierz, mysle o nim, i jestem już bliski na klikniecie guzika z napisem " KUP" tylko zastanawiam sie na jego lumą, podobno to C3 i daje dobrze ale tak pisze sprzedający a jestem ciekaw zdania uzytkownika i osoby postronnej nieukierunkowanej na zarobek :) a no i to jest 42 mm ( chyba) i jak leży na twoim nadgarstku który ma ile cm. w obwodzie ? 

Pomierzyłem i podaję wymiary. 43mm x 13,2mm x 50,5mm. Obwód nadgarstka ok. 18cm. Luma niebieska, więc chyba BGW. Trzyma długo, zrobiłem kilka zdjęć, ale nie mogę jakoś tego zrzucić na kompa. Jak się uda pokażę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Pozazdrościć. Piękny w swojej prostocie, to zdecydowanie wysoka półka estetyczna. Gratuluję :) .

 

Dzięki, swojego czasu miałem bzika na ich punkcie i uzbierałem ich trochę (nawet po kilka sztuk tego samego modelu), część niestety poszła już w świat, prostota zdecydowanie na plus, mogłyby być trochę większe, jednak do koszuli czy nawet pod, bo akurat ten ma niecałe 5mm grubości jak najbardziej na + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SEI_pat_KO napisał(-a):

 

Dzięki, swojego czasu miałem bzika na ich punkcie i uzbierałem ich trochę (nawet po kilka sztuk tego samego modelu), część niestety poszła już w świat, prostota zdecydowanie na plus, mogłyby być trochę większe, jednak do koszuli czy nawet pod, bo akurat ten ma niecałe 5mm grubości jak najbardziej na + :)

U mnie potrzebę tego typu zaspokajają modele Citizena z serii Stiletto (grubość jedynie 4,5mm). Oczywiście Credor to wyższa półka, ale póki co... ;) 

 

 

IMG_20210917_120500.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.