Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Waham się

 

3yeo2tx.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź obydwa i zmieniaj w ciągu dnia będąc w tym samym towarzystwie, tak żeby ludzie myśleli że mają przywidzenia widząc i pamiętając inny kolor ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomogę, "czarny"

Tak zrobiłem :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie co prawda zegarkow z rzymskimi cyframi w roli indeksow (nie podobaja mi sie i chyba nigdy mi sie nie spodobaja), ale gratuluje czasomierza jednej z moich najbardziej ulubionych marek (co Rolex, to Rolex  ;)  )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź obydwa i zmieniaj w ciągu dnia będąc w tym samym towarzystwie, tak żeby ludzie myśleli że mają przywidzenia widząc i pamiętając inny kolor ;-)

 

:D  :lol:  Mój kolega nosi okulary i ma szkła tzw. "fotochromy". Gdy jest w ciemnym pomieszczeniu szkła są białe, ale gdy wyjdzie na słońce to się same przyciemniają. Był jeden taki ciekawy człowiek co nie mógł się nadziwić kiedy kolega zdąży zmienić okulary skoro ten ciągle na niego patrzy. Pilnował go i nie mógł mu udowodnić kiedy zmienia okulary :D  :lol:

 

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tych Rolexach musi być, że choć nie wszystkim się podobają to prawie wszyscy doceniają i uznają ich pozycje w hierarchii zegarkowej :)    


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis nowy nabytek na rece:)

Nie podoba mi się, ale cieszę się z Tobą. Graty niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis nowy nabytek na rece:)

 

i24e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Przecudny. Uwielbiam Datejusty i wersje Day Date. Bransoleta Jubilee i President to moje ulubione ;). Kupiłeś chyba jedną z najładniejszych wersji Didżeja :).

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za wszystkie mile slowa. Zastrzezenia tez rozumiem, gdyz sam mam mieszane uczucia co do Roleksow. Natomiast ten konkretny model spelnia w zasadzie wszystkie moje oczekiwania. Zakup zupenie swiezy dlatego moge miec nieco wypaczona percepcje :rolleyes: ale poki co uwazam, ze jest to najtrafnieszy z dotychczasowych moich zakupow zegarkowych. Jeszcze jedna fotka, ktora nieco dokladniej oddaje proporcje zegarka

 

84r.jpg
 

Edytowane przez maze123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_6966-2_zps66b399a9.jpg

 

IMG_6958-3_zps1fa567b3.jpg

 

IMG_6966-3_zps29c67863.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

svip.jpg
 


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ktoś zacznie codziennie zgłaszać się tu z takim zdjęciem ;-)


watch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za wszystkie mile slowa. Zastrzezenia tez rozumiem, gdyz sam mam mieszane uczucia co do Roleksow. Natomiast ten konkretny model spelnia w zasadzie wszystkie moje oczekiwania. Zakup zupenie swiezy dlatego moge miec nieco wypaczona percepcje :rolleyes: ale poki co uwazam, ze jest to najtrafnieszy z dotychczasowych moich zakupow zegarkowych. Jeszcze jedna fotka, ktora nieco dokladniej oddaje proporcje zegarka

 

84r.jpg

Cudo. Sorencja za taki zachwyt, ale bardzo mi się podoba. Gęba mi się sama otwiera jak go widzę :D. Gdyby tylko zamiast cyfr rzymskich miał kreski to byłby idealny :). Chociaż teraz jest też piękny. Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ktoś zacznie codziennie zgłaszać się tu z takim zdjęciem ;-)

 

 

watch.jpg

Troszkę trudno określić która godzina jest na takim "zegarku" ;).

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie  ten, w oczekiwaniu na paczke z Nowej Zelandii (Magrette)

 

IMG_1179.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.