Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

... i dlatego po wydarzeniach w Monachium utworzono specgrupę GSG 9.

A co do samego zegarka, to trochę żal, że nie ma na tarczy "Made in Germany", byłby jeszcze bardziej klimatyczny.

a trzeba było czekać aż do 1990 roku by u nas powstała jednostka o podobnym przeznaczeniu - "GROM".

A co do tarczy :)  to rzeczywiście to -swiss made-  trochę nie pasuje do logo i nazwy  ;) . :)  :D

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny werk Venus 203

post-22259-0-63504200-1374157117_thumb.jpg

post-22259-0-99703100-1374157143_thumb.jpg


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uvu7yjy3.jpg

zegarek ciekawy

 

ale bardziej  mnie ciekawie ten samochód pokaż zdjęcia auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trzeba było czekać aż do 1990 roku by u nas powstała jednostka o podobnym przeznaczeniu - "GROM".

A co do tarczy :)  to rzeczywiście to -swiss made-  trochę nie pasuje do logo i nazwy  ;) . :)  :D

Przed 1990 mieliśmy Borewicza i Dziewulskiego - ten drugi nawet w tym tygodniu pouczał BOR jak ma chronić Prezydenta zagramanicą :D

 

Uasica pięknie odświeżona kierownica Alpiny - jeździsz na co dzień swoim klasykiem ?

Edytowane przez RoboCop

(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RoboCop - na co dzień raczej nie, bardziej od święta ale jak nie mam za dużo natłoku pracy w dany dzień to też jadę rekinkiem "do roboty". Jutro jadę do Kielc na Dubit, autko będzie można obejrzeć na targach. W roku w sezonie wiosenno-letnim robię max do 2,5 tys. kilometrów.

 

Igory76 - tutaj jest trochę informacji - http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103054&sid=9595e345633a4ca7def8a73b6bfc5511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

sky18713.jpg

 

G-5600A-7-089_zps995a3851.jpg

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniz

zacząłem urlop i wybrałem sprzęt na wyjazd

 

3d02e8e691ac1458med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie podobnie jak u kolegi Jarka, urlopowo i słonecznie :)

 

yh5k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprodukowano go w 1972 roku na Olimpiadę w Monachium. Firma Junghans była podczas tych igrzysk oficjalnym "odmierzaczem czasu". To właśnie w czasie tej Olimpiady palestyński "Czarny Wrzesień" przeprowadził atak terrorystyczny na izraelskich sportowców w wiosce olimpijskiej, zakończony masakrą po nieudanej próbie odbicia zakładników na lotnisku...

Kurcze to on jest w moim wieku, może będziesz chciał go kiedyś sprzedać, daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się zdecydować nie mogę... Uploaded with ImageShack.usTen Hamilton jest rewelacyjny - całkowicie inny i w bardzo dobrej cenie (widziałem o dziwo nowego jakiś czas temu za 2350 zł) , dodatkowo na mechanizmie 2892 czego chcieć więcej. To jest wersja czarna czy niebieska bo na fotce nie mogę dojrzeć ?-------------------------------------Iks1984 całkiem ciekawa nowość :)

Co to jest za model? Bardzo interesujący a nie mogę namierzyć co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do porannej kawki prezent od Teścia - "tchibo" w wersji "pozłacanej"

 

post-62679-0-28026300-1374211856_thumb.jpg


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RoboCop - na co dzień raczej nie, bardziej od święta ale jak nie mam za dużo natłoku pracy w dany dzień to też jadę rekinkiem "do roboty". Jutro jadę do Kielc na Dubit, autko będzie można obejrzeć na targach. W roku w sezonie wiosenno-letnim robię max do 2,5 tys. kilometrów.

 

Igory76 - tutaj jest trochę informacji - http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103054&sid=9595e345633a4ca7def8a73b6bfc5511

 

piękny samochód :) gratuluje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.